Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

2. el Suzuki V Storm DL650 Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende v storm bakıyorum uzun uzun araştırdım karar verdim abs li v storm alacağım ama piyasa yüksek adam gibi motor yok
    yani para var huzur yok böyle giderse 8 yaşında v storm alacağıma nc 700 s veya X i yöneleceğim 19000 1 yaşında x ler var s ler ise 16 civarı 2012 modelleri
    yakıt düşük model yüksek varsın 15 hp az olsun temiz motor bulamadıktan sonra parayı da dandik motora vermenin anlamı yok
    15 ocak a kadar beklerim eğer aradığım gibi kazasız sıkıntısız v storm bulamazsam değişik alternatiflere yöneleceğim
    Abi haklısın millet kafayı yemiş adeta.
    Abs siz 2004 model vstroma 20 isteyen var böyle birşey olur mu ayıp yahu.

Ama arada uygun fiyatlı güzel dl ler düşüyor , denk getirirsen hiç pişman olmazsın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    bu fiyatlara alınan v stromlar size çok büyük zarar olarak geri döner haberiniz olsun
    Ben mart ayında 2008 model ilk sahibinden 29 binde vstromumu 17600 e almıştım. Tamam kabul ediyorum bana çok düşeş denk geldi bu motor ama o zamanlar
    bu ayardaki makinalar 18 civarı idi. Şimdi adam 2004 modeline 20 yazmış 2006 modeline 22 yazan var :D şaka gibi yeni kasa düşük km li vstromu 24 e zor satıyorlar bu insanlar neyin kafasını yaşıyor anlamış değilim. Çokta vazgeçilmez bir motor değil yani
    ben olsam bu piyasaya bu fiyatlara versys alırım olmadı nc alırım en kötü, az daha koysan hallice gs1200 alırsın yahu :D
    Zaten fark ettiyseniz motor falanda satılmıyor bütün ilanlar duruyor
    Cuhara ve mehmetenis bunu beğendiler.

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    2006 vstrom a 24 isteyen gelsin benimkini yesin aç karnına.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sahibinden.com'a ilan vermek ücretsiz olduğu müddetçe fiyatlar şişer durur.

gerek otomobil gerek motosiklet, her aracın 3 adet piyası mevcut. Mesela x model x marka motosikletin

sahibinden.com piyasası 20-25 bin
    gerçek alım/piyasası 15-20 bin
    rough yani esnaf piyasası 10-15 bin olarak değişir

sahibinden.com'da aylarca satılmayan, öylesine konulan 25bin TL'lik motor, gerçekten satılması gereken motorlarında piyasasını bozup şişirdiği gibi, gerçek fiyatından ilan açıldığında 'kesin bir pislik var bu motorda o yüzden ucuz ha' düşüncesini getiriyor. Dolayısıyla gerçek satıcıda yüksek fiyat koymak zorunda kalıyor. Sizde o şişik fiyattan aldığınızda, satmanız gerekirse eğer 15bin TL'ye dahi alıcı bulamayabiliyorsunuz.
    Cuhara ve ozgurcakici bunu beğendiler.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Sahibinden.comdakilerin acelesi yok varsın 1 sene sonra satılsın ama 24 bine satılsın şimdi bu motorun değeri şu kadar dersen diğer ilanları gösterir onlarda o fiyatları istiyor demekki piyasası o diye hemen kubuzlanırlar malı değerli altın gibi mübarek ama 10 senelik yaşını başını almış belli kmlere gelmiş makina

Cuhara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sitelerdeki fiyatlara akıl sır ermiyor vallahi. Sokakta görsen yine aynı aralıklarda rakamlarla karşılaşıyorsun, çünkü satıcı zaten bu sitelerden bakıp fiyat belirliyor. Sonuç onlar satamıyor, biz de alamıyoruz Aynı paraya başka modeller var. Gerçi onlardaki durumda V-Stromdan farksız değil. Döviz böyle tavan yapınca, sıfır modeline göre karar veriyorlar. Diğer bir yandan motosiklet olayı aşk işi. Çok sevdiğim bir makinadan vazgeçip, bir başkasını alınca ne kadar mutlu olurum bilemiyorum. Ah V-Strom ah, neler ettin bana.
    Sonuç olarak şuan için insaflı bir satıcının ilan vermesini beklemekten başka çıkar yolu yok.
    ELque bunu beğendi.

Motosikleti
    DL650 XT L5 - yamaha delight 115
    Vstromturkiye sitesinde bi arkadaş satıyor 2008 model,orijinal, aksesuarlı, tanınan bilinen bir motor fiyat olarak sanırım 19.000 tl istiyor ama pazarlık olabilir artık o size kalmış..bir bakın derim.
    06 EB 8036
    09 R 5520

İlan ücretsiz olursa böyle olur.Bir de şu moda oldu adam sıfır alıyor muhtemel kaza yapıyor yaptırıyor yaptırırken de 1-2 aksesuar ekliyor sıfır fiyatına bazende daha fazlasına satıyor anlamak çok güç böylelerini.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...83213039/detay

Buyrun bir örneği.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    yaptığı/yapacağı km nin rulmanlı ve yataklı motorlarda farklılık gösterdiğini öğrendim. rulmanlı motorların bakımlarının dayanıklılıklarının yaptığı/yapacağı km nin fazlalığının önemi olmadığını fakat yataklı motorların daha hassas olduğunu 50 60bin km de motora bakılması gerektiğini öğrendim. saygılar

Motosikleti
    Fiyat söylemeyi pek sevmem fakat uçuk fiyatlara inanmayıp gerçek piyasasını bilmeniz açısından yazayım.

Bende 2008 model Abs li V-stromu

Üzerinde ;

Elcik ısıtma
    Karter koruma
    Topcase
    Elcik koruma
    Sis farları
    Radyatör koruma
    Amortisör kelepçesi
    Tur camı
    Koruma demiri
    Gidon yükseltme ve yakınlaştırma
    Navking navigasyon
    Yoshimura egzoz (2000 tl piyasa fiyatı)

İle birlikte 17.250 ye aldım.

Benimde şansıma denk geldi fakat bu şartlardaki motorun bile fiyatı en fazla 19 bin tl olmalı.
    Ki millet abs siz 2006 ya bile 20 üstü istiyor. Ayıptır.

Motoru vstromtürkiye grubundan bir abimden aldım.
    Sizede tavsiye ederim , en azından geçmişi hakkında bilginiz olur.

Maşallah diyeyim , nazar değmezin , mutluyum kendisiyle

Kazasız belasız sürüşler İnşallah.
    mete_han ve Cuhara bunu beğendiler.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat söylemeyi pek sevmem fakat uçuk fiyatlara inanmayıp gerçek piyasasını bilmeniz açısından yazayım.

Üzerinde ;

Elcik ısıtma
    Karter koruma
    Topcase
    Elcik koruma
    Radyatör koruma
    Amortisör kelepçesi
    Tur camı
    Koruma demiri
    Navking navigasyon

Benimde şansıma denk geldi fakat bu şartlardaki motorun bile fiyatı en fazla 19 bin tl olmalı.

aslında böyle bir makina arayışındayız bu fiyata tabi...arkadaşım Fatih Çayır sotede beklemede hani denk gelirse bilgi verirseniz seviniriz...
    beko12345 bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında böyle bir makina arayışındayız bu fiyata tabi...arkadaşım Fatih Çayır sotede beklemede hani denk gelirse bilgi verirseniz seviniriz...
    Bende 1 ay önce satmak zorunda kalmıştım , dükkan açtığımız için, maddi durumlardan dolayı.
    2 gün ilanda kaldı arayan oldu ama gelen olmadı , sonra para bulunca kaldırdım ilanı , iyiki satılmadı 2 günde. Şimdi fiyatlara bakıyorumda aman aman.

Denk gelirse haber ederim abi.
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Üzerinde ;

Elcik ısıtma
    Karter koruma
    Topcase
    Elcik koruma
    Sis farları
    Radyatör koruma
    Amortisör kelepçesi
    Tur camı
    Koruma demiri
    Navking navigasyon

Sizede tavsiye ederim , en azından geçmişi hakkında bilginiz olur.

http://i.hizliresim.com/LoBbnz.jpg

Kazasız belasız sürüşler İnşallah.
    Gercekten cok guzelmis Beko, masallah Kazasiz, belasiz, keyifli surusler dilerim Bu sekilde bir tane bulsam hemen alirim vallahi
    beko12345 bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı mkaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu fiyatlara alınan v stromlar size çok büyük zarar olarak geri döner haberiniz olsun
    Ben mart ayında 2008 model ilk sahibinden 29 binde vstromumu 17600 e almıştım. Tamam kabul ediyorum bana çok düşeş denk geldi bu motor ama o zamanlar
    bu ayardaki makinalar 18 civarı idi. Şimdi adam 2004 modeline 20 yazmış 2006 modeline 22 yazan var :D şaka gibi yeni kasa düşük km li vstromu 24 e zor satıyorlar bu insanlar neyin kafasını yaşıyor anlamış değilim. Çokta vazgeçilmez bir motor değil yani
    ben olsam bu piyasaya bu fiyatlara versys alırım olmadı nc alırım en kötü, az daha koysan hallice gs1200 alırsın yahu :D
    Zaten fark ettiyseniz motor falanda satılmıyor bütün ilanlar duruyor
    yahu manyak dolu adam 2010 mod 25000 yazmış bakıyorsun o paraya yeni kasa var
    vb sadece v storm da değil tutulan birkaç modelde de olay aynı yapacak birşey yok bekleyeceğiz kafamıza göre motor yoksa yok
    malum sitede zaten satılan motor bir elin parmaklarından az herkez şişirmiş fiyatları belki bi keriz düşer ama daha çok beklerler
    07 modele yan çanta full aksesuar 20000 diyen var avcuna yalasın
    bir kaç güne kar düşer o zaman gerçek satıcılar çıkar ortaya bizde alıcıyız anlaşırız alırız
    zaten alıcı satıcı ciddi değilse iş uymuyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:16 ----------

birde şöyle bi durum var şu yamaha mt ye biraz grenaj giydirse aynı motor aksamı ile bize ittirse ya ne güzel olur bakıyorsun mt 7 beygir güzel teknoloji güzel tüketim güzel yap kardeşim yap kimse almasa ben alırım abs koy 21 de 22 de 2007 2008 motor almayalım bakalım o zaman o fiyat şişirenler ne kadar diyecek
    honda nın 2012 nc yi piyasaya sokarak yaptığını yap adamlar 21000 e anahtar teslim abs li 3.5 lt tüketimi olan motor yaptı sattı da eğer bu gün nc yi 26 ya dayandırmayp 23 bandında bıraksalar gerçekten yollarda bunun 2 katı nc görürüz ben bile düşünürüm honda finans a baş vurup taksitle motor sahıbı olurum...
    yamaha dan da aynı atılımı görsek bakalım suzuki ne yapacak özellikle 2 el v storm satacaklar
    mkaptan bunu beğendi.

Acaba Şubat ayında yapılacak olan fuar sonrasında 2. elde düşüş yaşanır mı? NC750S'in şuanki satış fiyatı 23.000 TL. Eee bunun ekipman fiyatı 4.000 TL olsa, kaskosu osu busu toplamda 30.000 TL'yi bulacak Şöyle kafamıza yatan, gerçekten ederi parasında olan bir V-Strom bulabilsek. Toplamda 22.000 TL'ye bu işi tamamlamış olurum ama gözüken o ki bu biraz zaman alacak. Gerçekten parya ihtiyacı olan birinin satıyor olması lazım. Allah hepimize hayırlısıyla güzel bir motor bulmayı nasip etsin, çok stres yaptım ya Uykularım kaçmaya başladı artık
    Kazasız, belasız, bol keyifli sürüşler dilerim...

Motosikleti
    Şahsi motosikleti yok..
    Bence marka takıntısı yapmadan temiz motosiklet aramak en mantıklısı.. Sadece V-Strom değilde transalp yada BMW f650 de düşün derim.. Şahsen ben bu aşamadayım.. Umarım pişman olmadan çözeriz bu işi..

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı contramuro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence marka takıntısı yapmadan temiz motosiklet aramak en mantıklısı.. Sadece V-Strom değilde transalp yada BMW f650 de düşün derim.. Şahsen ben bu aşamadayım.. Umarım pişman olmadan çözeriz bu işi..
    herşeyi düşün, bmw f650 düşünme. hayatında binebileceğin en titreşimli motor. bunun kadar titreten çin'li yok.

Motosikleti
    Şahsi motosikleti yok..
    Neredeyse hergün f800 kullanıyorum diğerleri kadar iri olmaması haricinde mükemmel bi motor... Titreşim yok saatlerce kullanıyorum hiç yormuyo saygılar..

Alıntı contramuro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neredeyse hergün f800 kullanıyorum diğerleri kadar iri olmaması haricinde mükemmel bi motor... Titreşim yok saatlerce kullanıyorum hiç yormuyo saygılar..
    Sonuç olarak BMW kalitesi var o konuda mükemmel bir motor ancak F650GS'in benim için 2 dezavantajı var. Onlardan birisi selesini rahat bulmuyorum, ikincisi ise tek silindir olmasından dolayı celikat'ın dediği gibi titreşime maruz bırakması. Tabi çin menşeili bir motordan daha kötüdür denmesi doğru değil. Motor hacmi daha yüksek olmasından dolayı titreşim oranı yüksek hızlarda daha fazla hissediliyor. Güzel motor, ömürlük motor ama bir çift silindirin konforunu verebileceğini düşünmüyorum. Uzun mesafede yoracaktır kanısındayım

Honda'nın XL 650 Transalp'i ise yakıt konusunda korkutuyor beni. Biraz araştırma yaptım. Bildiğin içiyor diyorlar
    Kazasız, belasız, bol keyifli sürüşler dilerim...

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herşeyi düşün, bmw f650 düşünme. hayatında binebileceğin en titreşimli motor. bunun kadar titreten çin'li yok.
    tek silindirli bütün motorlar titrer.
    ben kullandım hiç de böyle abartı bi titreme yok f650 1998 modelinide f650gs 2002 modelinide.
    bu tamamen his ile alakalı 4 silindirli bi makine daha az titrer tek silindir ve çift silindirlerde titrer ama sizin hissettiğiniz kadar değil.
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)