Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ceza yedim itiraz edicem örnek dilekçe lazım

Motovento
    REKLAM ALANI
    orhanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Arkadaşlar 12/11/2014 saat 11,30 da hız sınırının 70 olduğu yerde 72 ile ceza yedim. Önceden o yolun hız sınırı 50 idi fakat 3 ay önce 70e çıkarıldı. Yüzüme kesildi ceza 356 TL. İitiraz için mahkemeye başvurucam fakat uygun bi dilekçe yazamıyorum bi yardımcı olursanız süresi dolmadan mahkemeye başvurucam. 51/2b maddesi bu yardımlarınızı bekliyorum..
    Motorsiklet Tutkudur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu konuda dilekçe konusunda yardımcı olamasam da küçük bi tavsiyede bulunayım.
    Daha önce bi cezaya itiraz ettim, iki ay sonra evime mahkeme sonucu geldi, itirazım reddedilmiş.
    Tabi bu zaman aralığında indirimli ceza ödeme hakkım geçmiş ve üstüne faiz işlemiş, 60 yerine 100 lira ödemiştim.
    Sonra öğrendim ki cezaya itiraz kabul olduğu takdirde vergi dairesinden paranı geri tahsil edebiliyormuşsun.
    İmkanın varsa cezayı öde, itiraz kabul olmazsa ilk iki haftalık süreçteki %25 indirimden de olma.
    tanertc bunu beğendi.

orhanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Duydugum kadarıyla mahkeme sonucundan sonra indirimli süre başlıyormuş benim amacım ceza reddedilse bile süreyi uzatmak şuan o cezayı ödeyemem. Ben öyle duydum yanlışmı bilmiyorum ama

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mahkeme sonucundan sonra olabilir, ama sonucu eve çok geç ilettikleri için iş işten geçmişti bende.

dental_land - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    cezayı ödersiniz mahkeme lehinize sonuçlanırsa parannızı geri alırsınız.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)