Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

beklenen 250cc enduro...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dyavol-77,

9-10 bin lira arasında üç beş bin km de, çil çil yanan ktm Duke 200 ler var arkadaş. Bu zongşen arix üç mu her ne haltsa ktm içinden geçer, dışından çıkar. Torununa miras diye bırakırsın ktm yi. Millet hala çin peşinde koşuyor ya, akıl tutulması yaşıyorum yeminle.
    Sen hiç Duke 200 kullandın mı bilmiyorum ama Hayabusa'nın üzerine bir sür, daha sonra seninle konforunu tartışalım. Emin ol bu açıdan Zongshen onun içinden geçer.

Gelecek olan motorun dışarıda satılanla hiçbir farkının olmayacağına ben de eminim. Olsa olsa amortisör ayarı ülke şartlarına göre ayarlanmış olur. Bugüne dek kullandığım hiç bir motorla ne yolda kaldım ne rezillik çektim. Lifan'la 450 km yol gittim tık demedi. Sıfır derece soğukta 250 km başka bir yol yaptım onda da sorun yaşamadım. Aynı yolu hayatımın en soğuk ve nemli havasında geri döndüm, mola verdiğimde dizlerim dondu yürüyemedim, Lifan beni yolda bırakmadı. Bu motorda da kronik bir sorun yoksa eğer yolda kalmam. Kendiniz kötü tecrübeler yaşamaış olabilirsiniz ama bütün Çin motorları aynı değildir. Seçmesini bileceksiniz. Ben daha Zongshen'i seçmedim, gelip sürünce anlarım ama görmeden de kötülemenin bir manası yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:36 ----------

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son hız 130 çok az yahu...crf250l bile 150-154 görüyor düz yolda...10bin verecem ve yzf125r,cbr125r yolda beni geçecek...Yakarım oyle motoru(çöpü)...
    Son hızı rüzgar direnci belirler, o yüzden bu cüssede bir motorun dik oturan bir sürücüyle bu hız görmesi gayet normal. O 125'liklerin hepsi kalkışta nal toplarlar. Ha bu arada RX3'ü geçmeleri esnasında onların sürücüleri 140 km hızla pancar gibi kızarmış yüzlerle motorun üzerine yatarlarken RX3'ün sürücüsü 130 ile paşalar gibi sırıtıyor olacak .

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:40 ----------

Alıntı EGELİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nazillide, hemde laf aramızda oldukça kırıcı bir test olucak,hem yol hemde arazide..
    Motoru kim getirecek ? Acaba bayinin test motoruysa gelip bir deneme şansımız olur mu ?
    tinerci bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen hiç Duke 200 kullandın mı bilmiyorum ama Hayabusa'nın üzerine bir sür, daha sonra seninle konforunu tartışalım. Emin ol bu açıdan Zongshen onun içinden geçer.
    hayabusa ile duke 200 ile karşılaştırmak, elma ile armutu karşılaştırmaktan bile daha kötü bir örnek olmuş. sanki burada herkes hayabusa alabilecek ekonomik güce sahipken biz gidin duke 200 alın diyoruz? çin'li almayın, avusturya malı alın diyoruz. çin'li almayın, o paraya dünya starı bir marka alın diyoruz. ha diyoruz ama kimseye anlatamıyoruz, insanların algı sensörleri kapalı. aslında bu anlamayan kısım müstehak çin malı motora binmeye. bu kafa ile de devam etsinler, diyecek bir şey yok hani. adam rüştünü yüz kere ispat etmiş, dünyaya mal olmuş bir markayı tercih etmeyip ne idüğü belirsiz çin'e biniyorsa selametle derim.

bende önümüzdeki yaz bir duke 200 ya da 390 alacağım şehir içinde oynamak için bunu da eklemek isterim.

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    hayabusa ile duke 200 ile karşılaştırmak, elma ile armutu karşılaştırmaktan bile daha kötü bir örnek olmuş. sanki burada herkes hayabusa alabilecek ekonomik güce sahipken biz gidin duke 200 alın diyoruz? çin'li almayın, avusturya malı alın diyoruz. çin'li almayın, o paraya dünya starı bir marka alın diyoruz. ha diyoruz ama kimseye anlatamıyoruz, insanların algı sensörleri kapalı. aslında bu anlamayan kısım müstehak çin malı motora binmeye. bu kafa ile de devam etsinler, diyecek bir şey yok hani. adam rüştünü yüz kere ispat etmiş, dünyaya mal olmuş bir markayı tercih etmeyip ne idüğü belirsiz çin'e biniyorsa selametle derim.

bende önümüzdeki yaz bir duke 200 ya da 390 alacağım şehir içinde oynamak için bunu da eklemek isterim.
    Gayet normal bir durum Yeni Türkiye
    jackonbir bunu beğendi.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen görmemişsin..mondialin yeni modol vitesli motorlrıyla çok kuryelik yapanlar var..drift olsun mcx olsun bunlar tutulan motorlar..benim kurye arkadaşım mondial mc sini 70000 de sattı.kendisi de buranın uyesi sarı dev nikli..
    ayrıca profilinde olan bu motor has japonmu sanki
    birincisi profilimde olan motor hint malı. almanlar o kadar begenmişler ki 2015te bmwye küçük cc motosiklet üretecekler.
    hatta hindistanda bazı markaların ktm kawasaki için motor blogu yaptıgını da biliyoruz.
    ikincisine gelirsek, o dediğin kilometreleri gören çin malı motorlar var ya, bi o kadar para harcarsan gider tabi.
    kimbilir kacıncı rektefesidir onun. o kilometreye gelinceye kadar =)
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birincisi profilimde olan motor hint malı. almanlar o kadar begenmişler ki 2015te bmwye küçük cc motosiklet üretecekler.
    hatta hindistanda bazı markaların ktm kawasaki için motor blogu yaptıgını da biliyoruz.
    ikincisine gelirsek, o dediğin kilometreleri gören çin malı motorlar var ya, bi o kadar para harcarsan gider tabi.
    kimbilir kacıncı rektefesidir onun. o kilometreye gelinceye kadar =)
    şimdi kapak açılmadı, motora anahtar değmedi diyecek, bekliyoruz.

Motosikleti
    BMW F 750 GS

İyi de ben Duke 200 almak istemiyorum, beğenmiyorum o zaman ne yapacağız ? Ya benim uygun fiyatlı uzun yol yapacak motora ihtiyacım varsa ? Inazuma'yı da alacak gücüm yoksa ? İkinci el 10 yıllık motorları da istemiyorsam ? O zaman bu tip motorlardan medet ummaktan başka çare kalmıyor, biz de umutla bekliyoruz iyi bir motor olması için...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:16 ----------

Alıntı tuna_tour adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gayet normal bir durum Yeni Türkiye
    Senin bazı şeyleri göremediğin veya anlayamadığın hiç aklına gelmiyor olacak ki bu şekilde alaycı cevap yazıyorsun. Önyargıların algılarını kapattığından burada okumuş etmiş bir sürü insanı saf zannediyosun. Biz burada bilmediğiniz ürüne mesafeli olun ezbere kötülemeyin diyoruz ama anlatamıyoruz.

Motosikleti
    Hayabusa
    İyi de ben Duke 200 almak istemiyorum, beğenmiyorum o zaman ne yapacağız ? Ya benim uygun fiyatlı uzun yol yapacak motora ihtiyacım varsa ? Inazuma'yı da alacak gücüm yoksa ? İkinci el 10 yıllık motorları da istemiyorsam ? O zaman bu tip motorlardan medet ummaktan başka çare kalmıyor, biz de umutla bekliyoruz iyi bir motor olması için...
    10 bin lira civarında çok fazla alternatif olsa sunarız heralde. ama yok. bu durumda keçiye abdurrahman çelebi diyeceksin. çin'li motora 10 bin lira vermeye bu kadar meraklı isen ver kardeşim. adamın abisi ktm ile iki kere yurtdışı yapmış, anlatıyor, sen burada uzun yol diyorsun. neyse, güle güle binin mondial'inize.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ya arkadaşım anlatamıyorum galiba, ben KTM Duke 200'e binmek istemiyorum. Motor uzun yol gitse de ben o motorla uzun yol gitmem. Rahat olmadığı için Pulsar yerine CBF 150 aldım ben. Bu motora da 10 bin TL verecek değilim 8 - 9 bin TL olursa ve sürdüğümde beğenirsem düşünürüm. Megelli için de aynı şeyleri yazdım görmeden kötülemedim, gidip zangır zangır titreşimi görünce vazgeçtim. Buna da bakacağız.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Son olarak özet geçeyim;

Biz bu tartışmayı Türkiye'ye Reno Toros geldiğinde ve yerli Anadol ve Tofaşlar üretildiğinde ardından ilk Japon arabalar gelmeye başladığında da yaşadık.

Tartışmanın temeli sosyal psikolojik ve ekonomik. (sosyo-ekonomik)

Sosyal psikolojik yanı insanların kaliteli ve pahalı şeyleri kullandıklarında kendilerini iyi ve farklı hissetmeleri. Bu yüzden olabildiğince en pahalı mağazaların marka mallarına düşkünler. Sahip olduklarında kendilerini iyi hissediyorlar. Bunun için deli gibi indirim kovalıyorlar, bunun için kredi kartlarına abanıp patlatıyorlar. (Bu durumu eleştirmiyorum, sadece durumu anlatmaya çalışıyorum. Bence çok normal ve anlaşılabilir)

Gelelim ekonomik boyutuna;

Elde oluşmuş bir Kaliteli motor pazarı var ve bu kaliteli ve yüksek fiyatlı motorların pazarının alım satımcısından tamircisine aksesuarcısına ve kullanıcısına kadar tüm oyuncuları aynı önceki Toros ve Tofaş ile yeni gelen Japon arabaları örneğinde olduğu gibi oluşan yeni durumdan rahatsız. Bu pazarda kar marjı oluşabilecek yeni pazara göre yüksek. İşte bu nedenle oluşabilecek yeni durum bu pazarın oyuncularını rahatsız ediyor ve durumu anlamamaya yönelik tepkileri ile bu tür tartışmalarda kullandıkları mantıksız ve ölçüsüz argümanlar bu sosyo-ekonomik huzursuzluklarından kaynaklanıyor. Ellerinde ki pazarın kuralları bozulunca birinci el motor satmak ve almak dert olacak çünkü ikinci el piyasaları hızla kayboluyor. Hiç kimse onların ikinci el motorlarına sıfır orta sınıf bir motora verdiği bir parayı verip almayacak. Tamiri servisi parçası aksesuarı vs ile sadece Lüks sınıfa hitap etmek zorunda kalacaklar.

Halbuki bu yeni durumdan ne kadar rahtsız olsalar bile yeni gelişme karşısında yapabilecekleri bir şey yok. Nasıl yerli arabalar ve Toros Amerikan arabalarını ve zamanında japon arabaları yerli arabaları yendiyse orta kalitede ki motorlarda kaliteli Japonları yenecek çünkü toplumun büyük bir bölümü orta ve alt gelir grubundan.

Kısacası bu tartışma da tarihin tekerründen ibaret.
    tinerci, hakan_biolog ve ensonduro bunu beğendiler.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    Hayabusa
    Ya arkadaşım anlatamıyorum galiba, ben KTM Duke 200'e binmek istemiyorum. Motor uzun yol gitse de ben o motorla uzun yol gitmem. Rahat olmadığı için Pulsar yerine CBF 150 aldım ben. Bu motora da 10 bin TL verecek değilim 8 - 9 bin TL olursa ve sürdüğümde beğenirsem düşünürüm. Megelli için de aynı şeyleri yazdım görmeden kötülemedim, gidip zangır zangır titreşimi görünce vazgeçtim. Buna da bakacağız.
    yahu anladık, ktm istemiyorsan bin çin'liye devam et diyorum bende. sen almazsan alma ama belki başka bir arkadaşa bu alternatif sayesinden kalite hissinin tattırabiliriz. çabamız bunun içindir. hayatınıza kalite sokun diye uğraşıyoruz, çöpleri sokun diye değil.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200

evet çin malı almayın sasesi ortadan bolunuyor

ktm alın onlar daş gibi ama o da ortadan catlıyor

Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Halbuki bu yeni durumdan ne kadar rahtsız olsalar bile yeni gelişme karşısında yapabilecekleri bir şey yok. Nasıl yerli arabalar ve Toros Amerikan arabalarını ve zamanında japon arabaları yerli arabaları yendiyse orta kalitede ki motorlarda kaliteli Japonları yenecek çünkü toplumun büyük bir bölümü orta ve alt gelir grubundan.

Kısacası bu tartışma da tarihin tekerründen ibaret.
    argümanında hata var. japon arabaları gelip sahin'i, reno'yu yendiğinde kaliteleri ile yendiler ki japon arabası orta kalite filan değildir, oldukça kalitelidir. şu anda bile orta sınıf toyota corolla her sene milyonlarca satmasına rağmen en sorunsuz arabalardan mesela. o yıllardaki japon arabasına kalite olarak değil ama sınıf olarak orta dersen ona katılırım.

ama ben senin yerinde olsam motosiklet konusu ile araba konusunu birbirinden ayırırdım. çin malları belki bir gün japon kalitesini yakalar, bilemeyiz. lakin hiç bir zaman japon'la aynı kefeye konmayacaklar. çünkü çin kaliteyi arttırırsa fiyat japon'laşacak, o zamanda insanlar gidip japon alacak. çin motorunun insanların kafasındaki japon algısını yıkabilmesi mümkün değil. dünyada araba üretici olarak yüzlerce marka ve fabrika var, şu araba iyi, bu fabrika iyi filan diyebilirsin ama motosiklet dedin mi kıble japonya'dır. öte yandan ülke bazında çok iyi markalarda vardır. avusturya'nın ktm'si, isveç'in husqvarna'sı, amerika'nın harley'i, almanya'nın bmw'si vs. lakin toplam üretim ve kalite oranı dediğin zaman bir numara japonya'dır. bu bakımdan çin'li gelipte japon motoruna üstünlük filan sağlayamaz. çok net.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:11 ----------

Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen bu adam bu motoru kullanırken notlarını aldın mı? bu motor kimbilir kaç bin defa uçtu ve yere kondu tek tek saydın mı? sen çin'le bunun yapabildiklerini yap ondan sonra mal bulmuş mağribi misali gel buralarda fotoğraf paylaş.

işiniz gücünüz boş atıp dolu tutmaya çalışmak.

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:16 ----------

Senin bazı şeyleri göremediğin veya anlayamadığın hiç aklına gelmiyor olacak ki bu şekilde alaycı cevap yazıyorsun. Önyargıların algılarını kapattığından burada okumuş etmiş bir sürü insanı saf zannediyosun. Biz burada bilmediğiniz ürüne mesafeli olun ezbere kötülemeyin diyoruz ama anlatamıyoruz.
    bu motor eninde sonunda gelecek ve göreceğiz, umarım ön yargılarımdan dolayı ben haksız çıkarım, umarım mondial beni utandırır, umarım vatandaş bütçesi doğrultusunda yapmış olduğu seçimden dolayı kazıklanmaz, benim temennim budur, bu konuda söyleyeceğim son sözde budur.
    Seko bunu beğendi.
    Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun; Martı sevdiği denizden asla vazgeçmez

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    konunun basından beri çin malları japon kadar kaliteli değildir, tamam ama

sanıldıgı gibi de, eskisi kadar sorunlu da değiller diyorum.

belli bir seviyeye ulasmıs konumdalar.

mondial max. bu ucuslara dayandı ve dayanmaya da devam ediyor. daha ustunu beklememk lazım.

sonucta çinli ve sıfırı 4250 liracık ama fiyatının karsılıgını sonuna kadar hak ediyor
    smiles, jackonbir ve AttilaXtreme bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konunun basından beri çin malları japon kadar kaliteli değildir, tamam ama

sanıldıgı gibi de, eskisi kadar sorunlu da değiller diyorum.

belli bir seviyeye ulasmıs konumdalar.

http://imagizer.imageshack.us/a/img4...5/10mart17.jpg

mondial max. bu ucuslara dayandı ve dayanmaya da devam ediyor. daha ustunu beklememk lazım.

sonucta çinli ve sıfırı 4250 liracık ama fiyatının karsılıgını sonuna kadar hak ediyor
    yahu çin malları rezil ötesiydi, seviye atladı ise şimdi de ötesini kaldırsak rezil durumdalar yani.

onu bırakta sen o kırılmış ktm fotosu vermişsin ya, işte o motorlar büyük ihtimal yarışlara filan girmiş çıkmış, kuyruklarında numarası var. belki de herifler çok ters düştü motor öyle kırıldı, hikayelerini bile bilmiyorsun? sen şu motorunla bir iki yarışa girsene bakalım neler olacak? bakalım ortadan mı bölünecek, moleküllerine mi ayrılacak bir görelim.

Motosikleti
    DL650 XT L5 - yamaha delight 115

Gelecek olan motorun dışarıda satılanla hiçbir farkının olmayacağına ben de eminim. Olsa olsa amortisör ayarı ülke şartlarına göre ayarlanmış olur. Bugüne dek kullandığım hiç bir motorla ne yolda kaldım ne rezillik çektim. Lifan'la 450 km yol gittim tık demedi. Sıfır derece soğukta 250 km başka bir yol yaptım onda da sorun yaşamadım. Aynı yolu hayatımın en soğuk ve nemli havasında geri döndüm, mola verdiğimde dizlerim dondu yürüyemedim, Lifan beni yolda bırakmadı. Bu motorda da kronik bir sorun yoksa eğer yolda kalmam. Kendiniz kötü tecrübeler yaşamaış olabilirsiniz ama bütün Çin motorları aynı değildir. Seçmesini bileceksiniz. Ben daha Zongshen'i seçmedim, gelip sürünce anlarım ama görmeden de kötülemenin bir manası yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:36 ----------

Son hızı rüzgar direnci belirler, o yüzden bu cüssede bir motorun dik oturan bir sürücüyle bu hız görmesi gayet normal. O 125'liklerin hepsi kalkışta nal toplarlar. Ha bu arada RX3'ü geçmeleri esnasında onların sürücüleri 140 km hızla pancar gibi kızarmış yüzlerle motorun üzerine yatarlarken RX3'ün sürücüsü 130 ile paşalar gibi sırıtıyor olacak .

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:40 ----------

Motoru kim getirecek ? Acaba bayinin test motoruysa gelip bir deneme şansımız olur mu ?
    Motor şu an Nazilliye geldi,plaka takıldıktan sonra trafiğe çıkacak.eğer test etmek isterseniz geleceğiniz günü bildirin,özelden mesj at
    manız yeterli,ben sizin için ayarlarım.
    06 EB 8036
    09 R 5520

Motosikleti
    Hayabusa
    bu tek silindirli motorla dağ tepe gezmeyi düşünen var mı cidden? hadi asfalt filan neyse ama bu güdük motorla dağ bayır gezerim ben diyen iki kere düşünsün derim.

megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    mondial ve bu marka ayarında iki yada üç marka daha var ve eskisi gibi değiller gerçekten gözle görülür elle tutulur tarafları var biraz daha sağlamlar titreşimler eskisine nazaran kesildi
    bu 250 cc enduro bi gelsin bakalım bi dokunalım test edelim kullananlardan bi fikir alalım.güzel makineye benziyor kalitesi tatminkarsa alınabilir tabii ki motor gücü de önemli..

Motosikleti
    DL650 XT L5 - yamaha delight 115
    bu tek silindirli motorla dağ tepe gezmeyi düşünen var mı cidden? hadi asfalt filan neyse ama bu güdük motorla dağ bayır gezerim ben diye iki kere düşünsün derim.
    Bu peşin fikirli olmanızın ardındaki neden nedir acaba merak ettim,enazından google'da aratıp, oradaki yabancı kullanıcıların M1NSK hakkındaki yorumlarını okuyup,youtube taki test ve yol kullanım görüntülerini izledikten sonra yorum yapsanız daha gerçekci olurdunuz gibi geliyor.bu motor şu anda alt sınıf enduro kullanıcıları için bir seçenek sonuçta 250cc ,ama siz çamur atsanızda,beğenmesenizde şu anda dünyanın en çok satanları arasında olduğuda bir gerçek,birde nacizane,bu motor off-road değil enduro,burada herkesi yanıltmayın dere tepe dağ taş gidecek diye bir durum yok..diğer tüm endurolar gibi hafif arazi ve asfalt motoru..ama takarsızınız tokico lastikleri,çıkarırsınız çantaları emin olun dağ taşada gider,tek silindirli motorlarada çamur atmışsınız ama yamaha nın xt600z ve diğer arazi motorlarınında tek silindirli olduğunu unuttunuz galiba.Tek silindir arazi için candır kardeş bunu unutma..
    AttilaXtreme bunu beğendi.
    06 EB 8036
    09 R 5520

Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı EGELİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu peşin fikirli olmanızın ardındaki neden nedir acaba merak ettim,enazından google'da aratıp, oradaki yabancı kullanıcıların M1NSK hakkındaki yorumlarını okuyup,youtube taki test ve yol kullanım görüntülerini izledikten sonra yorum yapsanız daha gerçekci olurdunuz gibi geliyor.bu motor şu anda alt sınıf enduro kullanıcıları için bir seçenek sonuçta 250cc ,ama siz çamur atsanızda,beğenmesenizde şu anda dünyanın en çok satanları arasında olduğuda bir gerçek,birde nacizane,bu motor off-road değil enduro,burada herkesi yanıltmayın dere tepe dağ taş gidecek diye bir durum yok..diğer tüm endurolar gibi hafif arazi ve asfalt motoru..ama takarsızınız tokico lastikleri,çıkarırsınız çantaları emin olun dağ taşada gider,tek silindirli motorlarada çamur atmışsınız ama yamaha nın xt600z ve diğer arazi motorlarınında tek silindirli olduğunu unuttunuz galiba.Tek silindir arazi için candır kardeş bunu unutma..
    o videoları izlemediğimi nereden çıkardın bilmem? ancak o videolara göre not verecek olsak leş çin'lileri baştacı etmemiz gerekirdi. ayrıca bu siteye giren bir insan ooo mondial ne kral markaymış diyip koşarak en yakındaki mondial mağazasından içeri dalmaz mı? demek ki yorumlar ve videolara göre iş yapmamak lazımmış. çünkü kimse ayranım ekşi demiyor.

speclerine de baktım, motor 175 kilo. 250cc tek silindir ile dağı bayırı unutun gitsin. eziyet ve ızdıraptan öteye gitmez o gezi. hele ki artçı filan olursa vay babam vaaay. bırak motoru yürü daha iyi.

yamaha kalitesi ile bunu karşılaştırmanda çok hoş olmuş gerçekten. üstelik karşılaştırdığın motor 600 cc, 40 küsür beygir ve bu motordan sadece 10 kilo kadar daha ağır. müsade ette bu motor dağda, bayırda coşsun be birader.

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)