Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

SİL BASTAN 2004 KAWASAKİ ZZ-R250

Motovento
    REKLAM ALANI
    UğurDankı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 150-R
    Çok güzel bir motor keşke orjinal hali ile kalsaymış ancak tabi ki motor ve zevk sizin kazasız sürüşler dilerim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Teşekkür ederim kardeşim sağolasın. Orijinal hali derken renginden dolayı mı söylediniz.?

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Bak bak kimler burdaymış. Bu konuyu açan çok sevdiğim bir abimdir. Mtoru yaptırdıktan kısa bir süre sonra sattı sonra tekrar geri aldı ve tekrar aldığı kişiye sattı aralarında paslaşıyorlar. En son başkası almıştı sizsiniz sanırım birkaç eskilerdende ben atayım madem

Sağdaki motosikleti konuyu açan abim soldakide paslaştığı arkadaşı

Burdaki en sağda siyah ninjacıda benim sene 2016 yer karagöl

Anladım kardeşim verdiğin bilgi için çok teşekkür ederim. O adam Tarık abi whatsappta konuştuk kendisiyle de motorun bakımlarını Eskişehir de yaptırıp ankaraya ziyaretine gidicem inşallah.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:30 ----------

2 tane motorum oldu ilk motorumu satmaya çalışıyorum satıldığı gibi kawasaki ye yoğunlaşacağım

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:31 ----------

2 tane motorum oldu ilk motorumu satmaya çalışıyorum satıldığı gibi kawasaki ye yoğunlaşacağım

Japoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ros1n2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak bak kimler burdaymış. Bu konuyu açan çok sevdiğim bir abimdir. Mtoru yaptırdıktan kısa bir süre sonra sattı sonra tekrar geri aldı ve tekrar aldığı kişiye sattı aralarında paslaşıyorlar. En son başkası almıştı sizsiniz sanırım birkaç eskilerdende ben atayım madem

https://i.hizliresim.com/p5q70z.jpg

Sağdaki motosikleti konuyu açan abim soldakide paslaştığı arkadaşı

https://i.hizliresim.com/9Y86d9.jpg

Burdaki en sağda siyah ninjacıda benim sene 2016 yer karagöl
    En sağdaki ninja mat siyah mi yoksa fotoda mı öyle gözüküyor? Eğer yaptıysaniz bı kaç foto daha görebilir miyim bide fiyat fln ne kadar mal oldu?

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Alıntı Japoncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En sağdaki ninja mat siyah mi yoksa fotoda mı öyle gözüküyor? Eğer yaptıysaniz bı kaç foto daha görebilir miyim bide fiyat fln ne kadar mal oldu?
    Evet mat siyah. Boyamayı kendim yapmştım
    Japoncu bunu beğendi.
    Scooter 100cc (35k) - Vitesli 125cc (14k) - 250cc (54k) - 600cc (6k)

UğurDankı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 150-R
    Motorun ilk hali bana çok düzgün ve biraz da nostaljik geldi bu sebep ile söyledim

Anladım kardeşm

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    abi iyi güzelde abs olmayan motora bu masra.... "Allahınız yokmu vurmayın ulannnn"....

Sen fren yapmasını abs gerek yok kardeşim altın elbiseli adamı bi izle gerekirse california superbike school eğitim al. Abs motor eğitimi almayıp korkan kişilerin tercih ettiği bişey.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı CengiZZR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen fren yapmasını abs gerek yok kardeşim altın elbiseli adamı bi izle gerekirse california superbike school eğitim al. Abs motor eğitimi almayıp korkan kişilerin tercih ettiği bişey.
    Vay ulan, korkak da olduk. yani “evet abs yok ama ona göre kullanıyorum” desen lafım yok, motosikletin abssiz olması da önemli değil ama yani bu cevap biraz komik.

Varsın korkak olalım, yağmurda çamurda adam akıllı duralım. Korkaklıkla alakası yok. Emniyet kemeri takanlarda mı korkak? Saçma bu söylediğiniz.

Estağfurullah kardeşim. Bi abim vardı ben ondan pay biçerek söyledim. He tabi abs olması her zaman daha iyi. 600 ve 1000 şart ama 250likte o kadarda gerek yok kafadan 5 bin lira fazladan para veriyorsun tek abs ye �� üzerine 3 5 bişey daha kat 600 al

dekmanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ZZR250 honda CBF 500 yamaha YBR 125
    Arkadaşlar abs fren mesafesini azaltmaz konu ile ilgili bir çok test mevcut
    abs araç tekerleğinin kitlenmesini önleyerek direksiyon hareketlerine kolaylık sağlar fren yapar iken tekerler kilitlemeden dönmeye devam ederken kaçış manevrası yapmaya araç yönünü değiştirmeye olanak sağlar

Tabiii abs önemli bir avantajdır kaza anında lakin biz motor sürücülerinin araç sürücülerinden farklı olarak yolu iyi okuma çıkabilecek araç ve insanları öngörme gibi aniden çıktı önümüze sağa yada sola kaçarım vs gibi daha fazla dikkat ve konsantrasyon olma gibi şeylere de en az abs kadar ihtiyacımız var
    ÇÜNKÜ kazalarda en büyük hatalar sürücü hatalarıdır bunları en aza indirmeliyiz
    Ve lastik fren balatası gibi ürünler alırken kalitesini mutlak tartışılmayacak ürünler kullanmalıyız lastik ve fren balataları fren yaptığımızda motoru durduran en önemli şeydir
    Gönül isterki hiç kazalar olmasın ama bunlarda hayatın bir gerçeği
    HEPİNİZE KAZASIZ SÜRÜSLER

Doğru söylüyorsun Tarık abi teşekkür ederim

batuhanaslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 Pcx 125
    bu motoru cafe racer yapma fikri.... çık aklımdan... ama masallah cok guzel olmus kazasiz belasiz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay ulan, korkak da olduk. yani “evet abs yok ama ona göre kullanıyorum” desen lafım yok, motosikletin abssiz olması da önemli değil ama yani bu cevap biraz komik.

Varsın korkak olalım, yağmurda çamurda adam akıllı duralım. Korkaklıkla alakası yok. Emniyet kemeri takanlarda mı korkak? Saçma bu söylediğiniz.
    Deme öyle o adam Valentino ROssi o bir markuez :D şimdi kızacak açtığım konulara tepki yazacak :D

dekmanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ZZR250 honda CBF 500 yamaha YBR 125
    Çok güzel cafe racer örnekleri var güzelde oluyor

FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    ah ah motor alırken şöyle bir motor denk gelmedi ki alalım
    "Bu forum bilgi ve tecrübe paylaşım forumudur, Konularımda ve mesajlarım da yazdığım hiçbir şey doğru değildir tamamen kendi kişisel düşüncelerimdir."

Var kardeşim satalım ��

6.5 aperlik motora 9 aperlik akü vardı onu söküp kawasakiye taktım tek marşta uzun basmadan aldı sıkıntı yaşar mıyım. Alternatör zararlı olur diye yorumlar var konu hakkında ne düşünüyorsunuz

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)