Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tvs Neo x3i Kullanan var mı arkadaşlar? Son Başlık..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR
    Meraba arkadaşlar bir konu daha açmıştım bu motorla ilgili crypton ile karşılaştırmıştım istediğim bilgiler gelmemişti. Son olarak sorayım dedim size bu motoru kullanan var mı varsa nasıl bilgiler verebilir bana, alırsam pişman olur muyum vb. son konu diyorum çünkü kısmet olursa bugün gidiceğim alıcağım motoru

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Bende takıpteydim konunuzu ama pek açıklayıcı bilgi veren olmadı.. Tvsnin motoları genel anlamda güzel.. alıpta pişman olan çıkmaz kolay kolay.. Scooterleri olsun apache olsun iyidir.. Bu cub modelinide çok överek getirdiler fuarlarda incelemiştim kaliteli ve yakışıklı bı motor.. Tabi diğer tarafta kendini kanıtlamış crypton var.. karar sizin.. ama farklı olmak istiyorum , millet çinli cub larla karıştırmasn diyosan tek seçenek tvs kalıyo.. bi kaç motor değiştirdikten sonra tekrar 150 sınıfndan apache aldım .. 3.kez alırmıyım , alırım

Motosikleti
    Nc 750s dct
    Evet ben varım sorular varsa cevaplayabilirim ama rodaj süresindeyim limitle ilgili şeyler sormayın çünkü daha 450 km var rodajın dolmasına
    umutk bunu beğendi.

Motosikleti
    YBR
    Alıntı pertry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet ben varım sorular varsa cevaplayabilirim ama rodaj süresindeyim limitle ilgili şeyler sormayın çünkü daha 450 km var rodajın dolmasına
    Baya zaman oldu bu motoru almadım ama hala ilgiliyim, biraz motoru anlatırmısın? hızı ne kadar ne kadar yakıyor kalkışı nasıl torku nasıl vs vs

Motosikleti
    MT-25
    Gidip bayide deneme şansınız yok mu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)