Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni ehliyet yasası çıkacak mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle selamün aleyküm abilerim ve kardeslerim.. Sormak istediğim birşey var ben 1 şubatta 18 yaşımi doldurmuş oluyorum ve ehliyetimi alip ninja kawasaki 250 r almayı düsünüyorum yalnız yeni yasa yururluge girerse alabilirmiyim yinede ehliyeti 250 cc makine icin? Yardimci olursaniz cok sevinirim herkese iyi forumlar...
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    bu başlıkla açılan diğer konulara baktınız mı?
    zira sadece bir başlık aşağıda aynı konu tartışılıyor. önce birazcık arayın, yoksa başlık açın.
    ergün1968, flush royale ve mehmetenis bunu beğendiler.

İsaretlediklerinin arasindan 1 tanesinden once acmisim konuyu zaten ve benden onceki acilan 2 konuya bakarsanizda 250likle ilgili beni aydinlatacak birsey yazmiyor. Gucune gore farkli ehliyet oldugu icin actim iyi forumlar.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    yeni üye selam sabah yok hiçbir arama yapmadan sorusunu soruyor sonra cevap bekliyor. hayır saygı beklemiyorum ama en azından bi arama yapın ya. google a bile baktığınızda motosiklet.net teki başlıklara yönlendiriyor.
    mehmetenis bunu beğendi.

Kw sinirini bilmedigim ve aramalardada bulamadigim icin actim konuyu cevap bekliyorum fakat zorlada yorum atin demiyorum isteyen yardimci olur istemeyen olmaz bu kadar basit.

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı dr0pscene adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsaretlediklerinin arasindan 1 tanesinden once acmisim konuyu zaten ve benden onceki acilan 2 konuya bakarsanizda 250likle ilgili beni aydinlatacak birsey yazmiyor. Gucune gore farkli ehliyet oldugu icin actim iyi forumlar.
    bu durum, sadece sizin gibi arama kabiliyeti olmayan en az bir kişi daha olduğunu gösteriyor.
    açtığınız başlığın gereksizliğini göstermek için sadece ilk sayfadan aldığım ekran kesidiydi o. arama yapmayı öğrendiğinizde bu şekilde 9 10 başlık olduğunu göreceksiniz.
    artık bir şekilde öğreneceksiniz forum kullanmayı.
    aramayı öğrenmekle başlayın.
    yukarıda "arama" yazan butona tıklayın
    "aranan kelime:" yazan yere aramak istediğinizi yazın. örneğin "yeni ehliyet yasası".
    biraz daha altta "sıralama ölçütü" yazıyor. onu da tarihe göre azalan yaparsanız en güncelden en az güncele sırasıyla başlıkları göreceksiniz.
    inanın çok kolay.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:25 ----------

Alıntı dr0pscene adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kw sinirini bilmedigim ve aramalardada bulamadigim icin actim konuyu cevap bekliyorum fakat zorlada yorum atin demiyorum isteyen yardimci olur istemeyen olmaz bu kadar basit.
    mükerrer başlıklarla forumu kirletiyorsunuz, yoksa değer verildiği için cevap yazılmıyor merak etmeyin.
    mehmetenis bunu beğendi.

Bi onceki yorumunuza karsi yinede saygisizlik etmek istemiyorum yasinizdan oturu 'braveguy' fakat konusma tarzinizdan dolayi soylemeden edemeyecegim 2 yıllık html ve css bilgim var yani sizin yapmayı bilmediğiniz çoğu şeyi biliyorum html'de on yargilarinizla bakmayi cok seviyorsunuz karsinizda bilgisiz biri yok. İyi günler. Bu konuda sizinle daha fazla tartismayagim yazmayin lutfen.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu yeni ehliyet kanunu tam oturana kadar bu tür başlıkları forumda çok sık göreceğimiz aşikar.
    Hepsini bir araya toplayıp düzenlemek gerekiyor, ama herkesin kendine has soruları olduğu için yinede başlık açma ihtiyacı hissediyor MT üyeleri.
    Bugünler de geçer
    mehmetenis, braveguy ve telike bunu beğendiler.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)