Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ehliyet hakkında bilgi verebilirmisiniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    lucifer1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bugün bir sürücü kursu ile görüştüm ve benden 8 adet resim - diploma - sabıka kaydı - ikametgah - sağlık raporu istediler perşembe günü bunları teslim edicem ama sonra neler yapılacağı hakkında bilgim yok biraz bilgilendirebilirmisiniz mesela bana kitap filanmı vericekler motorla alakalı teknik bilgi içeren birde ne kadar süre içinde ehliyetime sahip olabilirim ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bildiğin derse gidiceksin o kursun binasında o kursun ders verdigi sınıf neredeyse oraya. Artık akşammı olur başka saattemi olur. Yaklaşık 2 ay. Motor ilk yardım trafik gibi dersler var hala aynıysa. Sonra yazılı sınav sonra uygulama sınavı. Sonra hak edersen ehliyetini çıkartabilecaksin de. Ben şimdi düşünmeden yapamadım: bunlardan haberi olmayan arkadaşımız nasıl bir bilince sahip olur trafikte seyrederken? Neyse kolay gelsin dostum

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    b ehlıyetın varsa hıc bır derse gırmıyorsun sadece kursun belırledıgı gunlerde en az 4 seans falan dıreksıyon dersıne gıdıcen sonra sınava

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Kursa yazıldın güzel sana önce motor trafik ve ilk yardım dersleri verilecek sonra yazılı sınav ve direksiyon dersleri başlayacak.Peki sordun mu sana kaç ders saati direksiyon eğitimi verilecek ?

burak5353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    falcon deserd 277
    b ehliyetin varsa sadece verilen tarihte direksiyon sınavina giricen alican ehliyeti kan grubu kartı vermedin galiba yaziyormu ehliyetinde kan grubun yazmiyorsa kan grubu kartıda alman gerekiyor

lucifer1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bilgi alamadığım için sordum arife dolayısı ile birtek kayıt belgelerini sorabildim kaydımı perşembe yapıcam sorun çıkmazsa o yüzden ders saatlerini bilemiyorum tam olarak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)