Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Vücut geliştirme sporu yapan ve Motosiklet kullanan arkadaşlar lütfen bakarmısınız

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hiçbir şey olmaz. Pist yarışı ile sokakta sürmenin alakası yok. Vucut geliştirme sporu öyle tempolu aktivitelere ters gelir, o yüzden yarışta zorlanmıştır. Kendimden örnek vereyim: Üç yıldır dövüş sanatları çalışıyorum. Antremanın sonunda hocamız bize karın kaslarını çalıştıran 10 dakikalık bir çalışma yaptırır. Ama öyle sade mekikten bahsetmiyorum, gayet zorlayıcı hareketler bunlar... Sebebi de yaptığımız sporun en az çalıştırdığı bölgenin orası olmasıdır. Bir keresinde bu çalışmaya kurs dışından, fitness yapan baya kaslı bir arkadaş misafir olarak katılmıştı ve o kadar kasa rağmen çalışmanın ortasında şişti kaldı. Üstelik biz bunu son derece yorucu bir antremanın sonunda yapıyoruz. Yarışta zorlanması normal yani...
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Saçmalık... Kısa ve net fazla uzatıp kendimi yormayayım. Bak dayanamadım bir cümle bari yazayım, o zaman futbolcular hiç koşmasın kasılır kalırlar kardeş. Ayrıca o muhabbet başka muhabbet eksik anlamışın sen. Şu adamın anlatmak istediklerini bir doğru anlayın Allah aşkına... ABS ile ilgili birşey söyledi millet ABS'li motosiklet almam fren yapmayı biliyorum diye geziyor ortalıkta. Halbuki absli almayın demedi adam, o ince çizgiyi kaçıran adam çok. Ha kendi çok mu iyi ifade ediyor hayır ama senin anlaman lazım biraz demek istediklerini..

Bu arada çok yazılmış çizilmiş ama spor motosikletle ve motosiklet sürüşüyle dosttur. Kalas gibi olmadığın sürece sıkıntı yaşamazsın. Kalas gibi olmak için de ilaç milaç kimyasalın gırla gitmesi lazım.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aea'yı bu kadar da büyütmeyin.

2002'den beri SS motor biniyorum
    2004'ten beri fitness ve ara ara muay thai yapıyorum.

kazma gibi çalışır çalışır ve 5 dakika esnetme yapmaya üşenirseniz katılaşır vücut doğru, ancak o kadar aşama kaydeden biri esneme yapmacağını bilmiyorsa motora da binmesin.
    telike bunu beğendi.

yns_cbn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250R, Lifan PONY
    2008-2011 yılları arasında amatör olarak yaptım. boyum 1.74 65 kg iken zamanla 88 kg çıktım. bırak motosiklet kullanmayı yüzümü bile yıkayamıyordum sağ ve sol parmaklarımda hatalı çalışma sonucu oluşan kaslar yüzünden yamaha ybr gibi rahat bir motorla bile 20-30 dakikadan fazla yolculuk yaptığım zaman gaz-fren-debriyaj üçlüsü yüzünden parmaklarda ve bilekte(önkol) kan basıncı yüzünden şişen kaslardan ötürü kilitleniyordu. racinglerde de bunlarda ilave olarak trisepsler şişip kalıyor ve seni dakikalar geçtikçe üzmeye başlıyor. bu bendeki etkileriydi. tabi bu boy kilo kas endeksine göre kişiden kişiye değişir. 2011 mayıstan beri vücut geliştirme yok. artık yüzümü yıkayabiliyorum dişlerimi fırçalayabiliyorum en önemlisi ardım sıra biri seslenince ayaklarımla geriye dönmek zorunda kalmadan gövdemi çevirebiliyorum

burak5353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    falcon deserd 277
    vücut gelistirme olarak fıtnees le bodybuildingi cok karıstırıyorlar fitnees yapanlarda hareket kısıtlanmaz belli bir yere kadar vücut gelistirilir bodycilerde hareketler kısıtlanır üsteki fotograf ronie colemanın resmi bodycidir o tabi artık yaşlandı

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Uç noktalar bunlar hangimiz pistlerdeki gibi virajlara diz deydire deydire motosiklet kullanıyoruz aea nın dediği pistlerde biz yolda sürüyoruz

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)