Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motosiklet botuyla vites degistirmek ve fren yapmak

Motovento
    REKLAM ALANI
    motorcu adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Merhaba arkadaslar,
    Gecen hafta aldigim sidi vertigo botumla vites degistirirken ozellikle 1den 2ye atarken durmadan bosa dusuyo vites. Tam kaldiramiyorum vites cubugunu. Bot cok kisitliyor bilek hareketimi ve tam bukemiyorum. Bu isin bi cozumu varmidir bildiginiz.
    Not: cbr250r 2012 model bir motorsiklet sahibiyim.
    adm12 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zamanla alışırsın

Vintage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX-10R 2011
    Bu normal, botu sürekli kullan alışacaksın. Bende de ilk başta rahatsızlık hissi vermişti. Ama zamanla alışıyorsun. Bilek hareketi derken sanırım ayaklıklara topuğunla basıyorsun? Ayağının "ayası" pedalda olacak şekilde kullan vites değiştireceğin zaman ayağı öne al değiştir sonra tekrar yerine koy. Alışmışken böyle kullanmaya alış

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Bende kalın Dana derisinden Bot aldım su almaz tipde ayaklık vites arasına sıgmıyor sol içi tabanıyla küçültüyorum aslında cift ayaklık var arkaya üşenmeyip düz bassam da olucak ama [COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:46 ----------

Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    zamanla alışacaksın dostum. bu sefer de normal ayakkabı kötü hissettirecek :D

adm12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125. SYM sympony 200i
    Ybr 125 benzer bot sorunu yaşamıştım, sorunu vites kolunu bir kademe yukarı kaldırarak çözmüştüm vites kolu biraz yukarı kalkınca bot daha rahat araya giriyor. Cbr nin vides kolunda bu işlem yapılabilirmi bilemiyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)