Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS APACHE 150 RTR - rodaj için önerilerinizi sakınmayın lütfen.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Özgürr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS RTR 150 + Yamaha R25
    TVS APACHE 150 RTR - rodaj için önerilerinizi sakınmayın lütfen , motorsıklet suanda 200 km de ılk 100 km normal gıttım sonrada hafıften gazlamaya basladım dayanamadım yani bır kerelıkde olsa bayabi gazladım 132 KM/h hiz gördüm dahada dokunmadım neyse artık rodajı nasıl atlatırım kısa yoldan bana bı öneri söyleyin arkadaşlar genellıkle benım konularıma kımse cevap atmıyor nedense anlamadım gitti ama bu konu gercekten cok onemli

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Ilk 500-600 km 5000 deviri gecme kullanim klavuzunada bak sende farkli olabilir surekli ayni devirde gitmeyin ve bol bol vites degistirin 600 den 1200 e 7000 devir ve genw ayni islemleri yapin sonrasinda yavastan decir yukseltmeye baalayabilirsiniz hatam varsa duzeltin

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Motorun parçaları yeni olduğu için ilk 1000 km motoru yüksek devirlerde kullanma redline dedikleri çizgiye ibreyi dayama !Yanlışım varsa ustalar düzeltir.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

ganay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Merhaba arkadasşlar sıfır motor aldım.Motor açma olayını anlatmanızı rica etsem yardımcı olabilirmisiniz? Yani motoru zorlım mı yoksa belli bir süre ufak devirlerde mi gidim? Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Biraz daha zorlarsan eksantrik milini bozacan aynısı bana oldu ses bazen geliyor değişmesine rağmen sakin sür. Sağır kalcak diye bişey yok motorun açılma süreci uzun sürebilir. Benimki 7800 lerde daha iyi gitmeye başladı. Acele etme daha var 2000-3000 km 100 ü geçmemeye bak

Özgürr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS RTR 150 + Yamaha R25
    Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz daha zorlarsan eksantrik milini bozacan aynısı bana oldu ses bazen geliyor değişmesine rağmen sakin sür. Sağır kalcak diye bişey yok motorun açılma süreci uzun sürebilir. Benimki 7800 lerde daha iyi gitmeye başladı. Acele etme daha var 2000-3000 km 100 ü geçmemeye bak
    çok teşekkürler uyarın için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)