Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Buralarda yeniyim, sizce ne tercih etmeliyim?

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamlar belli tarz ve tutku sahibi insanlar camiası. An itibariyle bir tanıdık tavsiyesi üzerine aranıza katıldım. Motor alacam yakın zamanda ancak motorlar hakkında bilgim yok. Heyecanlı biriyim. Yeni başlayacağım ancak almak istediğim motor yanından biri geçerken kafası bir dönsün baksın, görmeyen de hafiften de olsa bir motor sesi duysun bunun yanında bir de 150ler olsun fiyatıda haydaa dedirtmesin. Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Bu arada esmerim riski severim.
    Sinan Aksu bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Egitim, ekipman, cbr 125 yada yzf 125

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    gören dönsün baksın en aşağı 2 silindir, fiyatı ooo dedirtmesin tek silindir.
    olmadı bi cbr 125 alıp akrapovic patlatabilirsiniz

OOO dedirtmesin konusunu biraz daha açayom 10000 i çıkarım sadece motora ancak ben baya gezmek istiyorum. Ninjalar ilgimi çekiyor ancak onunla sırtta çanta nası gezecez?

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gören dönsün baksın en aşağı 2 silindir, fiyatı ooo dedirtmesin tek silindir.
    olmadı bi cbr 125 alıp akrapovic patlatabilirsiniz
    Arkadaşın durumu
    FurkanZ bunu beğendi.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Sen önce otobüse bin eğitim ve ehliyet veren bi yere git yazıl, yazıldıktan sonra gel buraya söz en güzel motoru buluruz sana ama önce eğitim.

Survivalsyk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar.
    Yamaha ybr 125 yada honda cbf 150 al.Tabin en önce iyi eğitim,ekipman ve kask al.Bir de bol sabır.O motor ile 20.000-30.000 km yol yap.Zaten sonra sormazsın ne alayım diye,kendin seçersin.Ama daha bunları yapmadan;
    Barkın Abinin dediği gibi(abi aaaa böyle şekil,büyük,sesi obiçim.Kızlaraaa şekill)işlere hiç kalkışma.
    Bilg.
    Sayg.
    hakikiteker bunu beğendi.

tt768 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Project 4 coming soon...
    Şekil istiyorsan YZF R-125' i bi incele derim Yamaha' nın internet sitesinden. Riski seviyorsun madem, şimdiden geçmiş olsun sana. Riski seven adamlar 50cc Honda Today ile de kendini öldürebilir. Unutma.
    FurkanZ bunu beğendi.

Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ben de eğitim alma taraftarıyım. Başta söylemiştim zatne bilgim yok diye. Söylediklerinizi dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz.Tekrar teşekkürler.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Kendinize yaptığınız yatırım; en büyük "şekil"dir bence. Motosikletin görünüşünden çok size uygunluğunu değerlendirip alın ve korumaya ayırdığınız paraya kıymayıp gerekirse motosiklet bütçenizi düşürün derim ben.

Denizcilik okuyorum denize açılmadan biraz gezeyim istiyorum. Kawasaki ninja 250 istiyorum aslında ancak gezmek istediğim için regal daha mı uygundur? Yamaha yzf 250 de güzel ancak tek silindirin titreşiminin fazla olacağını düşünüyorum. Gereken eğitimi aldıktan sonra istanbul ankara arası rahat rahat gidip gelebileceğim bir sevgili arıyorum kendime. Durumu böyle özetleyim.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Tek silindirle titreşimin bir alakası yok, tabii ki sistem olarak daha mantıklı gözükmekte ama karşı ağırlıkla bu sorun aşılabiliyor. Ben de çok tecrübeli değilim ama çok araştırdım hala da belki günde 2 saat okuyorum her tür bilgiyi. Araştırmalarım sonucunda; oturuş pozisyonu,gidon turu,düşük hacmi(benim için az yakması da ayrı bir etken) ve benim için daha birçok yönden makul oluşuyla ben seçimimi Yamaha YBR125 den yana yaptım, birikimlerimi yapıyorum yeni yıl civarı kendi motoruma kavuşacağım inşallah. Yanlış yönlendirme yapmak istemem ama yukarıda yazdığım kıstaslara sizin de dikkat etmenizi tavsiye ederim, birçok model mevcut seçim sizin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)