Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bunlarla nasıl başa çıkıyorsunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Valla söylenecek ve yazılacak o kadar çok şey var ki... Eşim motor bindiğim için dengesiz bir manyak olduğumu düşünüyor örneğin. Halbuki başka çarem yok.

Ekonomik durumum uygun olsa yine motor biner miydim.. Evet binerdim ama daha serin ve keyif almak için binerdim.

Kısacası motor kullanmak şöyle bir şey canım kardeşim.. Her saniye kafanda tüm riskleri içeren bir durum kuracaksın ve bir saniye sonra o durumu yıkıp yeni bir durum daha kuracaksın. Bunu yaparken trafiğin aniden durabileceğini de hesap ederek mümkün mertebe şeridi ve önündeki aracı hafif sol ortadan takip edeceksin. Trafikte bit kadar değerinin olmadığını ve en ufak şeyde ölebileceğini düşünerek oturacaksın o motorun üstüne. Motorun ne kadar güçlüyse o kadar iyi. Kolaylıkla sıyrılabilirsin. Motorun 15 beygirin altında ise işte o zaman bin kat daha dikkatli ve akıllı olacaksın.

Ne diyorum sürekli
    Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın.
    Sokollu, TimFx ve maydin02 bunu beğendiler.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla söylenecek ve yazılacak o kadar çok şey var ki... Eşim motor bindiğim için dengesiz bir manyak olduğumu düşünüyor örneğin. Halbuki başka çarem yok.

Ekonomik durumum uygun olsa yine motor biner miydim.. Evet binerdim ama daha serin ve keyif almak için binerdim.

Kısacası motor kullanmak şöyle bir şey canım kardeşim.. Her saniye kafanda tüm riskleri içeren bir durum kuracaksın ve bir saniye sonra o durumu yıkıp yeni bir durum daha kuracaksın. Bunu yaparken trafiğin aniden durabileceğini de hesap ederek mümkün mertebe şeridi ve önündeki aracı hafif sol ortadan takip edeceksin. Trafikte bit kadar değerinin olmadığını ve en ufak şeyde ölebileceğini düşünerek oturacaksın o motorun üstüne. Motorun ne kadar güçlüyse o kadar iyi. Kolaylıkla sıyrılabilirsin. Motorun 15 beygirin altında ise işte o zaman bin kat daha dikkatli ve akıllı olacaksın.

Ne diyorum sürekli
    Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın.
    Kalıbımı basarım Motorun üstünde bu mesaiyi harcayacağız başka çaresi yok.
    AttilaXtreme bunu beğendi.

Motosikleti
    freedom 250
    ben sağda giderken bile selektör yapıyorlar kendimi sıkıştırtıp yol vermediğim içinde kornaya basıyorlar bir gün birisi gelip çarpacak ama hadi hayırlısı

loop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu coğrafyanın kodlarında var küçüğü ezmek, zayıfı hor görmek. Dört tekerlekliler motosikletlere, motosikletler bisikletlere, bisikletliler de yayalara (kamyonlar hepsine ) hayatı zehir etmek için elinden geleni yapmakta.
    Eğitimle, dikkatle, motorun teknik kabiliyetlerini bilmekle ve kullanmakla kaçabildiğimiz kadar kaçıyoruz işte.
    Bir gün arkadan sıkıştıran öküzoid lerden biri tarafından öldürülmemek için kaçabildiğim kaçar kaçıyorum işte.
    Şundan da emin gibiyim: Fiat doblo sunun altına alsa beni orada terk i diyar etsek üç gün sonra unutacak herşeyi, bi kazadır oldu diyecek,sabah çayını içecek, cumasına filan gidecek tertemiz bir vicdanla.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)