Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Demir Yumruk Kardeşimiz Otobüse Karşı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bravetaxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daystar 250
    böyle öküzleri istanbul tafiğine salıyorlar avrupada şu hatayı yapsan bide böle artis artis konuşsan sana o asfaltı öptürürler üstüne kelepçeyi takarlar çatal bölgende birleştirip ellerini sonra kuzu gibi olursun bu adamlar yüzünden motor kullanıcak yeni adaylar korkuyor kamera olduğu halde adam böle davranıyor kamera olmasa kim bilir ordaki bayanı kalkıp dövecek.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar o camın parasının otobüs şoförünün cebinden çıkacağını hiç zannetmiyorum. Otobüsdeki insanların boş yere korkmaları, bu otobüs gelmeyeceğinden işine geç kalan insanlar da cabası. Muhtemelen şikayet etse de bir şey elde edemeyecek ancak hak arama yöntemi bu olmamalı diye düşünüyorum.

Diğer taraftan öncesini bilmiyorum ama eğer motor bir hasar aldı ise trafiğe haber verilse ve trafik haksız yere bir nedenle hatanın bir kısmını motorcu da bulsa, otobüsün o süre zarfında işletilememesinden kaynaklanan tazminatın da aynı ölçüde motorcuya ödetilmesi durumu var ki bu risk aslında şikayet etme durumunu da oldukça zora sokmakta.
    çağhan bunu beğendi.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    ben bu otobüs şöförlerinden birini dövdüm. gerizekalılık yapıp kaçmadım. mahkemede karşıma bir sürü avukat çıktı. meğerse sendikalarından nemalanan avukat orduları varmış. aman diyim, siz siz olun mevzu çıkarmamaya bakın, mevzu çıkaracaksanız da plakanız kapalı olsun ve olay sonrasında oradan uzayın. kaskı filan da asla çıkarmayın.

halk otobüsü şöförleri sendikasız. belediyeninkiler sendikalı ona göre.
    bravetaxi, Darkin, braveguy ve 5 diğerleri bunu beğendiler..
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

bravetaxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daystar 250
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu otobüs şöförlerinden birini dövdüm. gerizekalılık yapıp kaçmadım. mahkemede karşıma bir sürü avukat çıktı. meğerse sendikalarından nemalanan avukat orduları varmış. aman diyim, siz siz olun mevzu çıkarmamaya bakın, mevzu çıkaracaksanız da plakanız kapalı olsun ve olay sonrasında oradan uzayın. kaskı filan da asla çıkarmayın.

özel halk otobüsleri sanırım sendikasız oluyor çoğunluk şuan özel halk otobüsü istanbulda büyük çoğunluk diye biliyorum

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    10 numara 5 yıldız

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Helal olsun kadına ellerinden öpüyorum şoför kapıyı açaydı iyiydi
    fz6_fazer bunu beğendi.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Bir yumrukla nasıl kırılır ya o cam?
    Bana başka bir nesneyle vurmuş gibi geldi ama emin değilim tabi.
    Her halükarda ellerine sağlık.
    Ön cama vuramamış çünkü elinde cep telefonu polisi aramaya çalışırken, kendi vücudunu otobüsün hareket etmemesi için siper etmiş vaziyette beklerken p.ç şoför sıyırttıra sıyırttıra hareket ediyor. Motorcu da baktı gidiyor, son hamlesini yapmış bu şekilde.
    maxi97 bunu beğendi.

mbulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor...
    o değilde koskoca otobüsün içinde tek taşşaklı öndeki kadın çıktı. yazıklar olsun sizin erkekliğinize. kimse motorcuyu savunmadı.
    tanertc, braveguy, [Turan] ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    bizim halkın genelinde otobüs şöförlerine yaltaklanma had safhada nedense.
    sanki adama yaltaklanınca evinin önünde indirecek ya da bilet parasını iade edecek.

motorcunun tepkisini öngördüğü için kapıyı açmamış tırsık it, yoksa o yumruğu tam da hakettiği yere yerdi.
    kadıncağıza da helal olsun, yukarıda da defalarca yazıldığı gbi en cesur şekilde olayı savunan, tepkisini gösteren o olmuş.
    camın yanında oturan ihtiyar da inerken kadının eline vuruyor çok acımayın o adama bence.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:53 ----------

Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster

güzel bilgi AtillaXtreme teşekkürler.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Ttafikte kimse ile kavga etmeyin cogunuz yasalari bilmiyorsunuz, en ufak yaralanmada dunya tazminat oder hakim karsisina cikar ceza alirsiniz , hele hele yumruk attiginiz kiside gozluk varsa ceza katlanarak artar en iyisimi 2 gun sonra keske demeyecegin unutacagin bir olayi buyutmedrn oradan uzaklasin

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hadi yapıştırcan bı tane o sınırle on cama otomatık kapının camına veya gıt sofore yapıstır.

Garıbım yolcunun camla nıye ugrasıyon

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ttafikte kimse ile kavga etmeyin cogunuz yasalari bilmiyorsunuz, en ufak yaralanmada dunya tazminat oder hakim karsisina cikar ceza alirsiniz , hele hele yumruk attiginiz kiside gozluk varsa ceza katlanarak artar en iyisimi 2 gun sonra keske demeyecegin unutacagin bir olayi buyutmedrn oradan uzaklasin
    aynasını kırar uzarsam? plakayı da alamaz hadi bakalım?
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı [Turan] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi yapıştırcan bı tane o sınırle on cama otomatık kapının camına veya gıt sofore yapıstır.

Garıbım yolcunun camla nıye ugrasıyon
    vidyoyu tam izlemediğinden herhalde otobüs şoförü kaçıyor o anki refleksle yandaki cama yumruk atıyor
    fakat şuna yanıyorum televizyonlarda kötü çıktık, motosiklet sürücüsü saygısız kavgacı diye lanse edilir

Motosikleti
    mr 250 destro
    babamın arabasınada otobus carpmıs gıt ıstedıgın yere sıkayet et bırsey yapamazsın demıs boyle hayvanlara cam kırıkları az bıle ıyı yapmıs ellerıne saglık keske on camı kırsaymıs yolculara yazık olmus o sarısın teyzemıde tebrık etmek lazım

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    bu şöför dayağı hak etmiş...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Kafasını camdan uzatıp dışarıya sündürecen sonra tabelalar elektrik direkleri park eden arabalar derken adamı mıundar edecen .

ibooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Motorcu otobüs kaçıyor diye öfkeyle cama yumruk atmış. Ama içerideki yolcuları tehlikeye atmış. Kırılan camın önünde ki koltukta oturan sevdiğiniz biri olsa hoşunuza gider miydi bu durum? Orada oturan yolcunun boğazına saplansa cam nasıl verecek hesabını?

Otobüs şöförünün haklı ve savunulacak hiç bir yanı yok zaten. Ukala ve kural tanımaz şekilde terbiyesizlik yapıyor.
    dockerengin bunu beğendi.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Haksız olduğunu kabul edip özür dilemeyi bilmeyen, kendine yediremeyen, üstüne pişkinlik yapan küstah herifin teki. Ön camı kırsa daha iyiydi, amcaya zarar gelmediyse öylece gitmesinden iyidir. O motora çarpıp bir özür bile dilemiyorsa üstüne böyle pişkinlik yapıyorsa az bile yapmış motorcu kardeşim. Öndeki bayana da helal olsun, bir delikanlı o çıkmış otobüste.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Arkadaslar, araclarin camlari kirildiginda pencere cami gibi kesici olmaz (cok siddeyli gelmesi haric). O cam o yumrukla kimseye saplanmaz yani.
    braveguy ve MetinK. bunu beğendiler.

Motosikleti
    pcx
    malesef motosiklet sürücüsü terör estirmiş. O camını kırdığı otobüsün bakımı arızası ve onarımı benim verdiğim vergilerle yapılıyor ve ben hakkımı helal etmiyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)