Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Çalınan motosiklet ve hırsızların izini sürerek yaptığımız şok baskın ve sonrası...

Motovento
    REKLAM ALANI

geçmiş olsun umarım yakalanırlar en kısa sürede :/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    valla helal olsun ama kafasında kaskı kırdım diye okumayı çok isterdim. ama sanada yazık olmuş. keşke orada bende olsaydım :(

mbulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor...
    Öncelikle çok geçmiş olsun. Dostluğunuz örnek oldu herkese, o arkadaşınızda sizden gurur duymuştur. Adamların kaçmasına bende çok üzüldüm iyi bir dayağı hakediyorlar bu şerefsizler ama yinede dikkat etmek lazım bıçak falan çeker şerefsizler belli olmaz. Ucuz atlatmışsınız.

reklamci2003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    Motosikletinizi buldugunuz icin cok sevindigimi belirtmek isterim. Biz bu kadar riskin ortasinda istanbulda motosiklet kiralama isi yapiyoruz. Öncelikle tüm motosiklet kullanicilarina 1-2 önerim olacak.
    1- motosikletinize 1-2 tas makinesi ile kesilemeyecek kaliteli bir zincir takiniz mumkunse arka tekerlekten demir olan bir direge. Kimse ulu orta yerlerde bu zinciri kesmek istemez. Zincirsiz ve kilitsiz motosikletler her zaman hirsizlara daha cazip gelir.
    2- maddi imkaniniz varsa kasko yaptirin. (250cc ve alti motosikletlerde calinma halinde kapali garaj ve zincirli olmasi sarti ariyorlardi. Son durumu bimiyorum) 250cc ve uzeri motosikletlerin anahtarini uzerinden almaniz yeterli.
    3- GPS cihazi taktirin bazi GPS firmalarinda kontak anahtari ustunde yok iken haraket ettirilirse cep telefonunuza mesaj geliyor.

Eger bunlarin hic birinir yapamiyorsaniz gittiginiz yerde motosikleti 5 TL karsiligjnda otoparka birakip. Gorevliyle iki sohbet edin.

Herkese kazasiz çalintisiz günler
    SIRADIŞI MOTOSİKLET KİRALAMA
    mehmetenis, mbulut, namk ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

cem_bloodz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa250, CGL2003, CGL2005, GT250, Bajaj, YBR
    Hacı öncelikle geçmiş olsun bildiğiniz gibi bende ortaköyde oturuyorum yakın zamanda benimde hyosungum çalındı ve bulundu.. Sizin motoruda çalanlar ortaköylü ise vereceğiniz eşgalden ve motoru bulduğunuz adresten tanıyıp tanımadığımı söyleyerek yakalanması için elimden geleni yaparım.. Facebookdan ulaşabilirsiniz cem unutmaz
    namk bunu beğendi.

namk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    harley davidson 2007-mobylette 1967-Honda NX400
    scoteer'la fazer çekeni görüpte GPT'sine bakmak olmaz mı?Sicili bozuk mu ruhsat nerede?
    Disk kilidi uğraştırıcı ve caydırıcı.Direksiyon kilidini kırıp kabloları kesiyorlar anlaşılan.Fazladan kilit hırsıza zaman kaybettiriyor sanırım.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    geçmiş olsun... inşallah birdaha olmaz böyle birşey

bu arada , Aksaray'lısın ellaam
    birGarip..

çok geçmiş olsun gerçekten bravo

pnongrata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Adventure 390
    Şerefsiz adiler... Hani derler ya, "anası belli, babası 150".. İşte Onlar'dan..

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı reklamci2003 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletinizi buldugunuz icin cok sevindigimi belirtmek isterim. Biz bu kadar riskin ortasinda istanbulda motosiklet kiralama isi yapiyoruz. Öncelikle tüm motosiklet kullanicilarina 1-2 önerim olacak.
    1- motosikletinize 1-2 tas makinesi ile kesilemeyecek kaliteli bir zincir takiniz mumkunse arka tekerlekten demir olan bir direge. Kimse ulu orta yerlerde bu zinciri kesmek istemez. Zincirsiz ve kilitsiz motosikletler her zaman hirsizlara daha cazip gelir.
    2- maddi imkaniniz varsa kasko yaptirin. (250cc ve alti motosikletlerde calinma halinde kapali garaj ve zincirli olmasi sarti ariyorlardi. Son durumu bimiyorum) 250cc ve uzeri motosikletlerin anahtarini uzerinden almaniz yeterli.
    3- GPS cihazi taktirin bazi GPS firmalarinda kontak anahtari ustunde yok iken haraket ettirilirse cep telefonunuza mesaj geliyor.

Eger bunlarin hic birinir yapamiyorsaniz gittiginiz yerde motosikleti 5 TL karsiligjnda otoparka birakip. Gorevliyle iki sohbet edin.

Herkese kazasiz çalintisiz günler
    SIRADIŞI MOTOSİKLET KİRALAMA
    Yararlı bilgiler.Özellikle:
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

68charger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha FZ6 Fazer ABS, Kawasaki Ninja 300 ABS
    Herkese iyi dileklerinden dolayı teşekkür ederim. Allah hepinizden razı olsun.

Herkesin dikkat etmesini ve gerekli önlemleri alma hususunda uyarmak istedim.

Allah hepimizi ve gözümüz gibi baktığımız emanetlerimizi korusun!
    Gökhan45 bunu beğendi.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Amin Amin Amin!
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)