Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Aramızda alçaklar var DİKKAT!

Motovento
    REKLAM ALANI

vallahi arkadaşlar bu forumdan olduğuna inanmıyorum ama ben peşin peşin şerefsiz diyecem...ortada bi sebep vardır illaki ama iki bisikletçi onlara ne yapmışki kovalayıp darp ediyorlar...hem ne yaptıysa atlarsın motoruna ilk polise durumu bildirirsin falan filan kovalayıp darp etmek mi lazım...namus için kızını doğrayan babayada durun bi dakka belkide kızın sevgilisi vardır tek taraflı olmayalım mı dicez şimdi...saçmalamayın allah aşkına...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    bende şu ararlar her aksam en az 5 - 10 km arası bisiklet kullanıyorum. genelde akşamları kullanmak zorunda kalıyorum ve gerçekten motosikletten çok daha fazla sorun yaşıyorum.... geçmiş olsun demekten ve yolda o plakayı aramadan başka bişey gelmiyor elimizden... bulundular mı merak ettim... eğer bulundular ise kendilerini nasıl savundular...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Machair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X 2018
    Walla Limontepe taraflarında oturuyorduk. Babasına güvenip ahkam kesen, bizim çeyrek mafya dediğimiz bir tip vardı. Bir gece takılacak bir şey bulamamış, sıkılmış, çıkıp dışarıdaki kuru otları, dikenleri ateşe vermiş. Gece gece itfaiye falan derken 2 futbol sahası tepelik alanı yaktı. Sadece g*tü kurtlandı diye. Her şey olur bence.
    CRF 250L 11000 Km, GW 250 12000 Km, XT 660Z 39000 Km, VFR 800X 6000 km

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HErkesi kendiniz gibi "insan/adam/mantıklı vatandaş" olarak düşünmeyin, canı sıkıldığında sadece saldırmak/kavga etmek için dışarı çıkan böyle bilmem kaç vakası/mahkemesi olan ama halen elini kolunu sallayarak gezen o.ç'lerden bikaçını da tanıma durumunda kaldım ben(benden uzak Allah'a yakın olsunlar).

Burda bahsi geçenler öyle mi böyle mi bilemem tabi ki ama öyle o.ç.'ler de var, emin olun.
    Iyi de konuyu tam olarak bilmiyoruz ki nasıl geliştiğini.durduk yere saldırganların olduğunu bende biliyorum benimde başıma gelmişti birkeresinde adam içmiş gelmiş küfür ediyordu bana tanımam etmem ama yanlış adama çattığının farkında değildi garibim ağzı burnu yer değişti sonrası çekmece karakolu sabaha kadar orda kaldım ayyaşın yüzünden

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)