Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Allah bizi bunlarla karşılaştırmasın, amin.

Motovento
    REKLAM ALANI
    wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    baska bır baslıkta bır yazı gordum bu baslıkta mesaj atan arkadaslardan bırı bakın ne yazmıs

Alıntı braveguy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz istanbulda motosiklet kullanırken şeritte tek araç olacak şekilde mi kullanıyorsunuz?
    bu nasıl yorumdur? hangimiz yoğun trafikte aralara dalmıyoruz, tek şeritte ikinci araç olmuyoruz?
    neyse daha cok kasmayacagım. hepımız herseyı bılıyoruz, sadece duruma gore toplum ıcınde ornek ADAM olma buyusune kapılıyoruz . hepınıze hayatta basarılar, kazasız belasız surusler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Yani doruklarındasın. Konuya tek yazanı kendin sanıyorsun fakındamısın. ?

Kullanmıyorum kardeşim eğer bana soruyorsan kullanmıyorum. Bariyer dibine girecek akdar geri zekalı değilim.
    Emniyet şeridide kullanmıyorum.
    400 cc maxi ile 60- 80 km üzer,ne mümkün olduğunca çıkmıyorum.
    Kurallara nerdeyse harfien uyuyorum.

Ve ne biryere geç kalıyorum nede sorun yaşıyorum.
    Yaşadığım tek sorun kuralları hiçe sayan geri zekalıların yaptığı hataları telore edebilecek dikkati vermeye çalışmaktan baş ağrısı oluşuyor.
    Sabahları 2 km yol için botta giyiyorum , sıkmıyor bunaltmıyor.
    Yeri gelip 15 saat dizlik mont bot ile ağustos sıcağında dolanıyorum yine de bunalmıyorum.

Yani nasılda inanamıyorsunuz arada AKILLI insanlar olabileceğine.
    Motosikleti birileri kularlları kafasına göre yorumlasın diye icat etmediler sanırım. Bu tamamen bizim uydurmamız.
    Keyif almak için bindiğim olmuyormu tabiki oluyor ama ozaman hiçbir şekilde şehir içinde olmuyorum ve e-5 tem gibi yollarda da olmuyorum. En tenha orman köy yollarını seçiyorum. Neden biliyormusun , ne kadar az insan okadar az kuralsız bir trafik okadar rahat kafa.

Varmı başka sorun ?

Bu arada Allahıma şükür 25 yıl olmuş daha kayda değer dişe dokunur bir vukaatım yok. İnşallah ta olmaması için aynı çizgide devam edeceğim.
    maxiscooter, rebirth, smiles ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı rebirth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birader sana çok güzel bi cevap var burda, bi daha oku belki anlarsın;

o ergenliğe ulaşamadık daha biz, bir de dayak yeyip burada konuştuğumuz konusunda okadar emin olma sen,
    hadi size iyi 'eylence'ler
    turkce ve kucuk harflerle yazsaydı cevap verırdım. aferım hıc dayak yemeyen kardesım. ben cok yedım. sunu bıl kı, dayak yemeden atmayı da ogrenemezsın.

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyice ergen muhabbetine döndü iş, benden bukadar.

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani doruklarındasın. Konuya tek yazanı kendin sanıyorsun fakındamısın. ?

Kullanmıyorum kardeşim eğer bana soruyorsan kullanmıyorum. Bariyer dibine girecek akdar geri zekalı değilim.
    Emniyet şeridide kullanmıyorum.
    400 cc maxi ile 60- 80 km üzer,ne mümkün olduğunca çıkmıyorum.
    Kurallara nerdeyse harfien uyuyorum.

Ve ne biryere geç kalıyorum nede sorun yaşıyorum.
    Yaşadığım tek sorun kuralları hiçe sayan geri zekalıların yaptığı hataları telore edebilecek dikkati vermeye çalışmaktan baş ağrısı oluşuyor.
    Sabahları 2 km yol için botta giyiyorum , sıkmıyor bunaltmıyor.
    Yeri gelip 15 saat dizlik mont bot ile ağustos sıcağında dolanıyorum yine de bunalmıyorum.

Yani nasılda inanamıyorsunuz arada AKILLI insanlar olabileceğine.
    Motosikleti birileri kularlları kafasına göre yorumlasın diye icat etmediler sanırım. Bu tamamen bizim uydurmamız.
    Keyif almak için bindiğim olmuyormu tabiki oluyor ama ozaman hiçbir şekilde şehir içinde olmuyorum ve e-5 tem gibi yollarda da olmuyorum. En tenha orman köy yollarını seçiyorum. Neden biliyormusun , ne kadar az insan okadar az kuralsız bir trafik okadar rahat kafa.

Varmı başka sorun ?

Bu arada Allahıma şükür 25 yıl olmuş daha kayda değer dişe dokunur bir vukaatım yok. İnşallah ta olmaması için aynı çizgide devam edeceğim.
    yok tesekkurler.

sadece motosıklet kullanıp sıkısık trafıkte kurallara harfıyen uyarak (pardon "neredeyse") cehennem azabı yasamak kadar buyuk bır gerızekalılık var mıdır onu dusundum 1 an

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Vardır kardeşim daha büyüğü kurallara uymamayı alışkanlık edinip , birgün yine başka bir kuralsız tarafından canının yanacağını bilerek kurallara uymamakta ısrarcı olmak , geri zekalılığın süzülüp damıtılmış halidir.....
    Benim yaptığım sana göre ama senin yaptığın dünya çapında bir geri zekalılıktır. Yukarıda yazdıklarında bunun tescili olarak kalsın.

Hadi Allah yolunu açık etsin.
    rebirth, otopsici ve maxi97 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBR250R - HRC " ÇALINDI "
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baska bır baslıkta bır yazı gordum bu baslıkta mesaj atan arkadaslardan bırı bakın ne yazmıs

neyse daha cok kasmayacagım. hepımız herseyı bılıyoruz, sadece duruma gore toplum ıcınde ornek ADAM olma buyusune kapılıyoruz . hepınıze hayatta basarılar, kazasız belasız surusler.

BAK ARKADAŞ KONUDA DAHA DA VAKIF OLMAN İÇİN Kİ BUNU DA SEN ÇOK İYİ BİLİYORSUN YADA O MOTORLARI SADECE KAFE RESTORANT ÖNÜNE ŞEKİL ALMAK İÇİN ALDIN.. BİLEMİCEM ARTIK..

DAHA 10 GÜN ÖNCE BAŞIMA GELENİ ANLATICAM VE BUNU MARİFETMİŞ GİBİ DEĞİL " CESARET " İLE " SALAKLIK " ARASINDAKİ FARKI HEP BERABER KENDİMİ DE PASPAS EDİCEK ŞEKİLDE YAZIYIM KONU ÇOK FAZLA UZAMASIN..

ARKADAŞIMLA PATRONUNUN X6 SINI İKİTELLİDEKİ FABRİKAYA BIRAKMAK ÜZERE YOLA ÇIKTIK BANA DEDİ Kİ KANKA XXX ARKADAŞIN MAKİNEYİ AL (2007 CBR1000RR) ARKALI ÖNLÜ GİDELİM. BEN ARABAYI BIRAKIRIM SONRA BERABER DÖNERİZ.. OKE DEDİM HEM BİRAZ DA GAZLAMIŞ OLURUM.. ( YALAN YOK.. )FAKAT BENDE NE KASK VAR NE MONT NE DE ELDİVEN VS VS ( TEKRAR SÖYLÜYORUM BUNUN ADI CESARET DEĞİL SALAKLIKTIR ) SAĞ ŞERİTTEN FITI FITI GİDİYORUZ 80-90 .. BAKTIK Kİ İKİTELLİ TEM YOLU BİTMİYOR.. ARKADAN EL ETTİM KORNA ÇALDIM SOLDAN YARDIRSIN DİYE.. VELASIL X6 ÖNDE BEN ARKADA BAYA BAYA YAPIŞTIRDIK.. E TABİ 2.5 TONLUK ARABAYLA O MANİNE BİR OLUR MU.. SAĞ 2 ŞERİT KAPALI SOLDAN YARDIRIKEN ( BU ARADA SÜRAT 160 CIVARIYDI DEDİ BEN KASK OLMADIĞI İÇİN ÖNÜMÜ BİLE ZOR GÖRÜYORDUM ) ADAMIN STOPLAR KESİK KESİK YANMAYA BAŞLADI İLK ANDA ANLAMADIM NE YAPMAK İSTEDĞİNİ SONRAKİ BİRDEN FRENİ KAZIKLAYINCA.. (ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN SON ANDA BANA KÜÇÜK Bİ BOŞLUK AÇTI 2 ARABA ARASINA GİRDİM) BENİM GÖZLER BİRDEN FAL TAŞI GİBİ AÇILDI VE FRENİN BİRİ BİN PARA AMA NE ÇARE Bİ DEFA ARKADAŞTAN PATATES LASTİKLİ Bİ MOTOR ALMIŞIZ HIZ ALMIŞ BAŞINI GİDİYO ŞİMDİ FRENLEME VAKTİ... N..H FRENLERSİN İŞTE.. TEMİZİNDEN 25-30 MT KAYDIM VE ARKADAŞ SOL BAYİREYE KENDİNİ SIKIŞTIRDI BANA KÜÇÜK Bİ BOŞLUK BIRAKTI VE O ARAYA GİRDİM.. BU ANLATTIKLARIM 1.5 2 SN DE GERÇEKLEŞİYOR SEN DÜŞÜN VE BEN PANİKTEN SAĞA YANAŞTIM BİRAZ YAVAŞLADIM BÖLE Bİ 20-30 KM LERE FALAN DÜŞTÜM ULAN DEDİM BEN NASIL ÖLMEDİM..SONRA İLERİYE BAKTIM BİZİMKİSİ TEM YOLUNU KESMİŞ RESMEN.. YAPIŞTIRDIM YANINA YETİŞTİM SAĞDAN CAMINI AÇTIRDIM Bİ DE ÇOCUĞA FIRÇA KAYDIM OĞLUM SEN MANYAK MISIN BU MOTOR SENİN ARABA GİBİ DURUR MU ZATEN LASTİK KABAK OLMUŞ TUTMUYOR GİRİYORDUM DİYE SANA.. NE DESE BEĞENİRSİN.. KANKA KUSURA BAKMA ÖNÜME ARABA FIRLADI BEN DELİ MİYİM ARKAMDAN NASIL GELDİĞİNİ GÖRÜYORUM FRENE BASARMIYIM EMİN OL SENDEN ÇOK BENİM AKLIM ÇIKTI ELİM AYAĞIM TİTRİYO KAZA YAPTIRICAM SANADİYE.. ARKDAMDAN GELİYORDUN BİRDEN KAYBOLDUN DÜŞTÜN ZANNETTİM DEDİ..

BURADA GÜZEL KARDEŞLERİMİZİ ANLATMAK İSTEDİĞİM VE ASIL LAF DALAŞINA GİRMEMDEKİ MESELA MOTOSİKLETLİ ADAM NE KADAR DA MAKAS ATICAM SÜRAT YAPICAM DESE VE YAPSA DA NE KADAR DA HATASI OLMASA DA SONU MEZARDA BİTİYOR.. AMA ARABADA HİÇ TANIMADIĞIN BİR AİLENİN CANINA DA KASTEDEBİLİRSİN.. EŞİYLE MOTOR SEYAHATİNE ÇIKAN BİR ÇİFTİ DE ALTINA ALABİLİRSİN.. MESELE BEN NİZAMİ GİDİYORUM TAKIM TAKLAVAT FULL GİYİNİYORUM DEĞİL.. Bİ BOK YİYORSAK LÜTFEN TANIMADIĞIMIZ İNSANLARIN CANINA KASTETMEYELİM.. BİLMİYORUM BENDE VİCDAN VAR BEN KARICA BİLE EZMEYEN AMA RUH HASTASI SİNİR HASTASI Bİ MANYAAM BÖLE MÜŞTERİLERE FALAN ÜSTÜNE YÜRÜRÜM YUMRUK ATSA DA KAVGAYI O BAŞLATSA DİYE ADAMI ZORLARIM FALAN YANİ AMA BUNUN GİBİ Bİ KAÇ OLAY DAHA BAŞIMA GELDİ.. HER ZAMAN ABİLERMİZİN.. RAHMETLİ BABAMIN DA DEDİĞİ GİBİ MOTOSİKLETTE HAKLI OLURSUN AMA ÖLÜ OLURSUN DERDİ.. ARABA ÖLE DEĞİL İŞTE.. BURADA BU DEDİKLERİMDEN DEMEK İSTEDİĞİMİ HALA DAHA ANLAMAYAN KİŞİLER VARSA DA YAZIKLAR OLSUN.. ONUN AİLESİNE ÇEVRESİNE ONU BU HALE SOKANLARA DİYORUM.. NETİCEDE HERŞEY AİLEDE BAŞLIYOR.. BEN BU İŞİ BABAMDAN GÖRDÜM SENELERDİR BİNİYORUM AMA 1 KEZ OLSUN BİRİSİNİN CANINA KASTETMİŞLİĞİM OLMADI.. ÇOK KAZA YAPTIM BELEDİYE OTOBÜSÜ BENİ GÖRE GÖRE DE ALTINA ALDI ABİLERİMİZ SALAK SAÇMA SEBEPLERDEN HAKLI FAKAT ŞU AN ÖLÜM YILDÖNÜMÜNÜN BİLMEM KAÇINCI SENELERİNDELER..

UMARIM BİR ŞEYLER ANLATABİLMİŞİMDİR... BENİM DERDİM KAVGA ETMEK, ÖRNEK ADAM OLMAK FALAN DEĞİL DOĞRU BİLDİĞİM ŞEYLERİ KENDİME DEĞİL DE HERKESLE PAYLAŞABİLMEK.. SAYGILAR..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:26 ----------

braveguy bunu beğendi.

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vardır kardeşim daha büyüğü kurallara uymamayı alışkanlık edinip , birgün yine başka bir kuralsız tarafından canının yanacağını bilerek kurallara uymamakta ısrarcı olmak , geri zekalılığın süzülüp damıtılmış halidir.....
    Benim yaptığım sana göre ama senin yaptığın dünya çapında bir geri zekalılıktır. Yukarıda yazdıklarında bunun tescili olarak kalsın.

Hadi Allah yolunu açık etsin.
    emın ol farzı mısal kopru trafıgınde arabaların arkasında o trafıgı bekleyen tek gerızekalı "sen" olursun yanı senın yaptıgın CUMLE ALEMe gore sacmalıktır (olmadıgına emınım de garıp bır sekılde ıste oldugunu dıkte edıyorsun sadece.)

kuralların hıcbırını takmamaktan bahsetmıyorum. ısrarla kafaya vura vura dank edene kadar dıyeyım bari. yerı gelınce bız de KURALLARIN bazılarına uymuyoruz yanı trafık canavarı oluyoruz maalesef. sen de kendı deyımınle "NEREDEYSE" oluyorsun.

bozkaplan ben zaten en basından berı vıdeodakı ayılarla bızı ya da alacagımız-verecegımız zararları bır tutmadım. sadece bu tur platformlarda herkesın kurallara harfıyen uyuyoz aga tafraları hıc hosuma gıtmıyor. yoksa zorunda kalmadıkca kurallara uyan + bahsedılenın aksıne 35derecede bıle tulumla motora bınen ve bundan bıle keyıf alan bır adamım ben. saglıcakla kal, kazasız belasız surusler.
    BOZKAPLAN ve mystic80 bunu beğendiler.

electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Yazılan bir iki yorum gerçekse işte size bu vahim durumun ispatı! Bazı adamlara göre bu olay son derece normal ve onlar sadece eğleniyorlar! Böyle düşünen bir sürü adam da hem trafikte hem de video'da gördüğünüz gibi trafikte mayın gibi geziyor. Birer kutu bira açıp kötü Türk pop müziği eşliğinde amelelik yapıp herkesi tehlikeye atıyorlar. Adam da devletin yolu ben istediğim gibi eylenirim diyor. Eğitimsizlik, cehalet durumu işte böyle başkalarının hayatını tehlikeye atar! Bu arada bir arkadaşta demiş, forumdaki bir kaç arkadaşa bakıyorum da, gerçekten durum içler acısı, seviye yerlerde..
    rebirth bunu beğendi.

Seinfeld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Mcx Roadracer
    Tek kelime KATİL! Youtubede yüzbinlerce makas faciası örneği var. Kimse kusura bakmasın da ölseler oh olsun derim

mystic80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Sportster 883 2004
    Tamamen kusursuz değik 700 km kadar tecrübem var. Çıktığım maksimum hız 70 artcım varsa 50-60'dır en fazla. Tabelada 70 hız sınırını görüyoruz en sağdan 70 ile gitmeye kalk bakalım ne olacak? Arkadan sıkıştıranlar mı dersin uyuz olup önüne kıranlarmı dersin? Ya hızını arttırıp sağ şeritten gideceksin yada emniyet şeridinden fıtı fıtı. Trafik durmadığı sürece sağından veya aralarından gitmem durur beklerim. Salağım sıcak havalarda kıyafetlerim terden ekipmanlarımdan daha ağır oluyo ama akıllıyım ki olası bir şeyde canımı kurtarabilirim. Burda demek istediğim size sataşmak değil diğer sürücüler yüzünden kurallara tamamen uyamıyoruz. 70 tabelası olan yerde 100 ile giderken sıkıştırılıyoruz bu durumdayken nasıl emniyet şeridi kullanmayalım veya hız sınırına uyalım. @wolrath
    rebirth bunu beğendi.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı mystic80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamen kusursuz değik 700 km kadar tecrübem var. Çıktığım maksimum hız 70 artcım varsa 50-60'dır en fazla. Tabelada 70 hız sınırını görüyoruz en sağdan 70 ile gitmeye kalk bakalım ne olacak? Arkadan sıkıştıranlar mı dersin uyuz olup önüne kıranlarmı dersin? Ya hızını arttırıp sağ şeritten gideceksin yada emniyet şeridinden fıtı fıtı. Trafik durmadığı sürece sağından veya aralarından gitmem durur beklerim. Salağım sıcak havalarda kıyafetlerim terden ekipmanlarımdan daha ağır oluyo ama akıllıyım ki olası bir şeyde canımı kurtarabilirim. Burda demek istediğim size sataşmak değil diğer sürücüler yüzünden kurallara tamamen uyamıyoruz. 70 tabelası olan yerde 100 ile giderken sıkıştırılıyoruz bu durumdayken nasıl emniyet şeridi kullanmayalım veya hız sınırına uyalım. @wolrath
    çok basit yöntem var sağ şeritte arkada gelen sıkıştırdığında önce elinle solla geç dersin anlamıyorsa daha da yavaşlarsın ve seni sollamak zorunda bırakırsın
    18 yıllık motosiklet sürüşümde hemen hemen her gün yaşadım ve bu yöntemi kullandığım sürece sıkıntı yaşamadım
    siz kendinizi kasmayın basit düşünün sadece
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı Afyonlu_Cash adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne yazmışım ki utanacagım. eğlenmek degilde dalgınlıkla eylenmek yazdıgımdan mı utanacam. yok utanmam anadolu insanıyız. batı özentisi degiL. ayriyeten ben burada hiç kimsenin konuşamayacagı şekilde akıcı bir şekilde lucas arkadaşa cevabını verirdimde. şimdi gir hotmail e yeni hesap aç filan ugraşamam.
    Ne güzel öğrenmişsin akıcı,güzel konuşmayı. Batı özentisi değilim ama şu isminin sonundaki cash nedir bir açıklama getirir misin diyorum?
    Bozüyüksporl ve burakragaa bunu beğendiler.

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Alıntı mmysgr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Post - Nick - Araç uyumu
    + avatar
    burakragaa bunu beğendi.

Buraya başlık açmıştım. Tehlikeli ve sizi fiziksel olarak sözle tehdit eden otomobil şoförlerine karşı ne yapabiliriz diye... Artık anneme söz verdim ve kesinlikle kimseye karışmamaya çalışıyorum... Eğer trafik bilginiz iyi ise ve biraz da şansınız varsa bunlardan kaçarsınız. Heee şu da var. Siz uyarmadınız beni ısırmayan yılan bin yaşasın dediniz ve sizden gidip bir başkasına çarptı... O da var...

Geçenlerde bi haber vardı öndeki aracın şoförüne yumruk sallıyor elemanın teki Levent tarafında sanırım. Çekicinin şoförü vefat ediyor... Allah mekanını cennet etsin ama es kaza indiler ve vurdunuz böyle değersiz insanlar için ceza çekeceksiniz. (Çekicinin şoförüne değersiz demiyorum yanlış anlaşılmasın tek bir harekette öldürebileceğinizden bahsediyorum )

O yzden sürekli aynalarınızı kontrol edin, emniyet şeridinde kalmaya çalışın. Orası dar olduğu için bunlar kolay kolay girmiyorlar. He videoda girmiş ama artık Muz Cumhuriyetinde Allah'a emanetiz...

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    1 gün gidersin bu hızla hadi bilemedin 2 gün gidersin ama 3 gün tahtalı köyü boylarsın. Hadi sen git ama giderken yanına başka sürücüleri alma.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rebirth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke anayı babayı özel hayatını karıştırmasaydın, bunu moderatör sıfatıyla yapman daha bi yakışıksız olmuş.
    Gerçekden ayıp. Bi adamın yüzüne karşı istediğini söyle sonra kim kimi yerse, ama yine ana baba karıştırılmamalı, heleki bütün Türkiyenin okuduğu bi forumda böyle bişey hiç yazılmamalı.
    O arkadaşın fikrini kınar bi mesajım 2. sayfa benim de var, sakın onun fikrini savunduğum sanılmasın.
    Ben kıvırmadan dosdoğru söylerim hocam. O mesajım eylenmek yazan afyonlu'ya değil, videodaki aracı kullanan şahısa idi. Afyonlu'nun da "eylenmek" olarak nitelendirdiği mesajını ti'ye alarak cevap verdim.
    Yoksa afyon'lunun ailesinden, kendisinden banane.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:06 ----------

Alıntı Afyonlu_Cash adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayıp ayıp yazdıgından utan.
    Açıklamasını yukarıda yaptım. Utanmıyorum o yüzden
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kıvırmadan dosdoğru söylerim hocam. O mesajım eylenmek yazan afyonlu'ya değil, videodaki aracı kullanan şahısa idi. Afyonlu'nun da "eylenmek" olarak nitelendirdiği mesajını ti'ye alarak cevap verdim.
    Yoksa afyon'lunun ailesinden, kendisinden banane.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:06 ----------

Açıklamasını yukarıda yaptım. Utanmıyorum o yüzden
    Kardeş kusura bakma afyonluya dedin sanmıştım.

burakragaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R 13'-ÇALINDI - Maxx 200-16' -Rx3i Evo'16 -
    Abi bana bu ülkede kimse haktan hukuktan adaletten bahsetmesin. Neler neler görüyoruz bu mu şimdi bütün her şeyin derdi. Evet mantıklı bir adam videoya karşı gelir, haklısınız. Devlet salmış gidiyor biz neyin peşindeyiz. Varsa derdiniz sıkıntınız hırsızlık gasp cinayet toplanalım çıkalım abi ortaya burda değil oraya konuşalım , sesimizi duyuralım..!

Motosikleti
    pani / 3colore
    baslıktakı örnek arkadasları buraya alalım

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post3441610

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)