Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bakırköy meydan otopark ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Sym Fidde 125s
    Merhabalar istanbul bakırköy e gittıgımızde bırakabılıcek bı otopark varmı acaba ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ms_TunC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Var Capacity, Carousell otoparklarına bırakabilirsin daha mantıklı. Ayrıcaa istasyonun arkasında cafelerın yanında var bir tane de açık otopark.
    serkanabbas bunu beğendi.

Motosikleti
    Sym Fidde 125s
    İstasyonun arkadasında nerede var hiç rastlamadım

CAGRRI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09
    Capacity hem ücretsiz hemde gece 2200 e kadar bırakırsan butun gecede kalabilir hatta haftalarca
    Sinan Aksu bunu beğendi.

dmRhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Açıkcası aynı sorunu bende yaşıyorum, Bakırköy 'de bırakılacak yer olarak AVM otoparkları güvenli mi diyorsunuz sizce ?
    Birde şeyde otopark var henüz bırakmak nasip olmadı fakat ilk fırsatta orayı denemeyi düşünüyorum, Meydan da karakolun hemen yanında açık otopark var orayı düşünüyorum. Çünkü ekipmanları ( kask ve full üst koruma kıyafetini ) en azından kulübede ki arkadaşla konuşup rica edip bırakabilirim belki oraya Eşimle gittiğim için genelde öyle bir düşünce doğdu kafamda.
    Aslında şu motosikletler için otopark olsa hemde böyle ekipmanlarını rahatlıkla bırakabileceğin bir otopark olsa hemde ne kadar güzel olur

Motosikleti
    2008 Yamaha MT-03
    Bakırköy Yenimahalle de ki Migrosun altında kat otopark var, baya iyi, aylık 90 tl, günlük biraz tuzlu tam hatırlamıyorum ama kaç tl idi, Capacitye bırakıyordum burayı keşfetmeden önce hiç bi sıkıntı olmadı o zamanlar, sürekli bırakıyorudum üstelik, gece motoru bıraktıysan, sabah 10 da içeri alıyorlar AVM ye normalde ama sen otoparka geldim dersen 9 dan sonra girebiliyorsun. Üstelik ücretsiz :D
    dmRhn bunu beğendi.

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Alıntı Ciseon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakırköy Yenimahalle de ki Migrosun altında kat otopark var, baya iyi, aylık 90 tl, günlük biraz tuzlu tam hatırlamıyorum ama kaç tl idi, Capacitye bırakıyordum burayı keşfetmeden önce hiç bi sıkıntı olmadı o zamanlar, sürekli bırakıyorudum üstelik, gece motoru bıraktıysan, sabah 10 da içeri alıyorlar AVM ye normalde ama sen otoparka geldim dersen 9 dan sonra girebiliyorsun. Üstelik ücretsiz :D
    Mantıklı, Capacity o zaman tercih edilebilir olacak bundan sonra
    şŞtt.. Ses Kes, Ses Dinle 1 Tam Gaz 1 Ara Gaz..
    Hayal kuruyorsan, ulaşmak için çaba sarf et.

Ms_TunC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı serkanabbas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstasyonun arkadasında nerede var hiç rastlamadım
    Tren yolunun yanında, kısaca şöyle tarif edeyim Capacity'nin karşı sokağından Avşar sinemasının sokağından girin sokak bittiğinde çıktığınız paralel sokakta hemen. Sol taraf kitapçılara sağ tarafta cafeler, aksesuarcılar dar sokakta.

Motosikleti
    Sym Fidde 125s
    Peki su karakolun ordaki otoparki kullanabiliyomuyuz ?

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Peki su karakolun ordaki otoparki kullanabiliyomuyuz ?
    Hiç denemedim şansımı, ilk fırsatta denerim fakat eğer soran eden yada park eden varsa yazar herhalde ?

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Karakolun yanındaki ücretli açık otopark. Avm otoparklarından daha güvenli olur hem de kaskı ceketi bırakabilirsiniz sürekli bekçisi oluyor. Avm otoparklarından çok kolay motosiklet çalıyorlar.
    dmRhn bunu beğendi.

Motosikleti
    Sym Fidde 125s
    Bugun gittim oranın önünden gectım sonra oranın aşağısında Terrakki caddesiydi galiba meslek lisesinin orda ispark otopark ı vardı 3 saat gibi bi süre bıraktım 3 lira aldılar.Biraz arkada kalıyo,aslında karakolun oraya bırakıcaktım unuttum
    Dönüştede oraya bi göz attım motosikletler bekcı klubesının yanına bırakmıstı bencede orası gayet güvenlı artık oraya bırakırım.
    dmRhn bunu beğendi.

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Bugun gittim oranın önünden gectım sonra oranın aşağısında Terrakki caddesiydi galiba meslek lisesinin orda ispark otopark ı vardı 3 saat gibi bi süre bıraktım 3 lira aldılar.Biraz arkada kalıyo,aslında karakolun oraya bırakıcaktım unuttum
    Dönüştede oraya bi göz attım motosikletler bekcı klubesının yanına bırakmıstı bencede orası gayet güvenlı artık oraya bırakırım.
    Serkan dediğin yeri de biliyorum Orada benim arabayı çekmişlerdi, kafamı çevirip baktığımda ispark 'ı görünce çekilmesi normal demiştim ( okulun ön tarafında ki bir noktaya bırakmıştım ) bilgi güzel ama demekki bırakabiliriz, alışıldık bir yer demekki. En azından Yusuf 'un dediği gibi kıyafetleri felan da rahatlıkla teslim edebiliriz ( kask mont felan )

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Beyler hangi karakol bu dediğiniz? Bakırköy kaymakamlığıyla yanyana olan büyük polis merkezi mi?
    Onun tam olarak neresinde bu otopark?

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Alıntı redmachine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler hangi karakol bu dediğiniz? Bakırköy kaymakamlığıyla yanyana olan büyük polis merkezi mi?
    Onun tam olarak neresinde bu otopark?
    Bakırköy Cumhuriyet Meydanı ( Saatin olduğu meydan ) orada ki karakol, Mezarlığın karşısında ki karakol ( kaymakamlıkla bir mi onu bilmiyorum gerçekten ) Bu karakolu karşına aldığında sol tarafında kalıyor otobüs durağının solunda. Hiç anlatamadıysam Minibüs kalkış noktasını biliyorsundur ara sokaktan, işte onun tam karşı tarafında kalıyor. Garanti Bankasının şubesi var hatta yan yana ( ara da sadece yol var ).
    Google Koordinatı : 40.982538, 28.871178

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Alıntı dmRhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakırköy Cumhuriyet Meydanı ( Saatin olduğu meydan ) orada ki karakol, Mezarlığın karşısında ki karakol ( kaymakamlıkla bir mi onu bilmiyorum gerçekten ) Bu karakolu karşına aldığında sol tarafında kalıyor otobüs durağının solunda. Hiç anlatamadıysam Minibüs kalkış noktasını biliyorsundur ara sokaktan, işte onun tam karşı tarafında kalıyor. Garanti Bankasının şubesi var hatta yan yana ( ara da sadece yol var ).
    Google Koordinatı : 40.982538, 28.871178
    Tamam çok teşekkürler. Bende bi bakıyım bugün oraya.
    dmRhn bunu beğendi.

CAGRRI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09
    valla capacityden motor çalındımı hiç bilmiyorum yanlız ben bikere anahtarı üstünde unutmuştum,güvenlikler almışlar saolsunlar sabah danışmadan almıştım baya yusuflamıştım gel görki capacityden değil evin otoparkından çaldırdık motoru,kaderimde varmış demek diyorum.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı redmachine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam çok teşekkürler. Bende bi bakıyım bugün oraya.
    Bakırköy Emniyet Amirliği orası.
    dmRhn bunu beğendi.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    Duke 200
    selamlar,

ölü konuyu canlandırdım ama benim de çok yakın bir zamanda Bakırköy'de bir otoparka ihtiyacım olacak. fiyat ver yer konusu hakkında bilgi sahibi olan var mıdır?

teşekkürler

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dışarıda motor bırakılmaz. bırakmanız gerekirse de paralı otoparka bırakın sahibinin yada başında kim duruyosa yanına koyun kilitleyin gps bilmem ne herşeyi koyun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)