Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Husqvarna NUDA 900R hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    burakcvck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XSR 700 Xtribute
    AEA'nın makinası sanırım bulunamadı , umarım RJ'ninki bulunur çünkü adamın tüm esprisi NUDA idi, üzüldük.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı muAff adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az önceki mesajda bu durumu açıkladım. Motorun yenisi hiçbir yerde yok. Üretimi yok. Adam yenisi yerine parasını aldı. Bu yüzden de konuya fazla takılmıyor ve gittiğini kabulleniyor ;) .
    Avrupada var dememin sebebi Almanya ve isvicrede satisinin mevcut olusu. Isvcirede yasiyorum dün bi satici ile görüstüm linkinide verecem asagida bakabilirsiniz. Ayrica sali günü Almanya distribütörüyle görüstüm onlarda Neufahrzeug yani 0 arac satildigini söylediler 9.290 euroya asagida linklere bakabilirsiniz.

https://www.car4you.ch/husqvarna/alle/4156302

http://www.husqvarna-motorrad.de/

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Adam videosunda Almanya ile konuştuğunu söyledi. pek iplememişler sonunda da yok demişler.
    Asıl merak yeni motoru acaba ne ?

Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun üretimi durdu. Motor BMW tabanlı üretilmiş bir motor, Husqvarna BMW bünyesinde iken artık KTM ile çalışan bir firma bundan ötürü iptal edildi üretim. Yedek parça ve servis burada zor olabilir çünkü Borusan bakmayabilir baksa da adı gibi oluyor fiyatlar...
    2013-14 yili itibariyle satisinin durdugunu biliyorum önceki konudada yazilarinizi okudum dikkatle fakat bir önceki mesajimda dedigim gibi isvicrede yasiyorum burada ve almanya distribütörüyle görüsmemde satisinin oldugunu söylediler link bi önceki mesajimda mevcut bakabilirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:10 ----------

Alıntı tyrung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam videosunda Almanya ile konuştuğunu söyledi. pek iplememişler sonunda da yok demişler.
    Asıl merak yeni motoru acaba ne ?
    Videosunu izlemedim zamanim olunca bakarim. nuda 900 R almayi düsündügüm icin son 1-2 haftadan beri cok arastirip cok görüsmem oldu. Almanya kesin bi dille var buraya gelin alin ve keyfini cikarin dediler isvicre de isse almanyaya göre biraz daha pahali ve resmi distribütörüyle kontaga gecmek daha mantikli geldi. Ayrica bir link daha verecem buradan da yeni nuda 900 R lara bakabilirsiniz.

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/mo...&usedCarSeals=
    Green Arrow ve potasyum bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)