Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çıkma lastik nasıl satılır?

Motovento
    REKLAM ALANI
    doraemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300 SE 2014, Honda CB125E 2012
    fish does not think, cause fish knows everything

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Sinekten yağ çikmaz aga hangi lastik aldin

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:39 ----------

Hayirli olsun pişman olmazsin bende kullaniyorum

Motosikleti
    Pirelli Diablo Rosso II aldım.

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Ben de geçen hafta lastik aldım çıkan lastikler de yeniydi onları da fiyattan düştü yani elimde kalmamış oldu.

Öyle bir imkanınız yok muydu acaba?

Motosikleti
    Yok zaten motoru geçen hafta aldım, alırken hiçbiryerde stokta yoktu bu lastik, yarın da ilk bakımına götüreceğim, gitmişken lastikleri de değiştireyim dedim, lastikleri internetten servise sipariş verdim. Ustaya sorduğumda 200-300 liraya satılır bu model Türkiye'de yok zaten demişti, internette bakınca da çifti 200 dolar civarında sanırım Amerika'da.

Survivalsyk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabar
    Fiyat düşer,zaman alır ama satılır.Amerikalıların belkide tek sevdiğim lafı:herşeyin bir alıcısı vardır.Google den aratın 2. El lastik diye verin ilan.
    Bilg.
    Sayg.

Motosikleti
    2teker
    Alıntı doraemon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok zaten motoru geçen hafta aldım, alırken hiçbiryerde stokta yoktu bu lastik, yarın da ilk bakımına götüreceğim, gitmişken lastikleri de değiştireyim dedim, lastikleri internetten servise sipariş verdim. Ustaya sorduğumda 200-300 liraya satılır bu model Türkiye'de yok zaten demişti, internette bakınca da çifti 200 dolar civarında sanırım Amerika'da.
    200-300mü ben ustaya hayrima birine demiştim okadar edermi?

Motosikleti
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200-300mü ben ustaya hayrima birine demiştim okadar edermi?
    Zmoto'daki ustanın yaklaşımı şöyle idi, senin aldığın iyi lastik 700-900 TL arası, piyasada sıfır satılan ortalama lastik 400 TL civarı, bu da 200-300 eder demişti. Zaten lastik çok kötü değil, ısınınca bir problemi yok, ama ben takabildiğim en iyi lastiği takmak istiyorum, yaz kış kullandığım için. Yazın kullanan adam için belki aldığım lastik arasında da çok bir fark olmayabilir. Yurtdışı yorumlarında normal kullanım için gayet yeterli yazıyor. Şuan motor rodajda olduğu için sakin kullanıyorum, lastikleri rodajdan sonra değişseydim, aradaki farkı acemi gözüyle aktarırdım. CB125E'nin üzerinde Kenda geliyor, Michelin Pilot Sporty takmıştım, çok fark etse de kışın o da bir yere kadar ama değiştirmiş olmadan çok memnun olduğumu söyleyebilirim. Bu lastikler arasında aynı fark var mı bilmiyorum ama şuana kadar lastikler çok dandik gelmedi, ama kışın kısa mesafe kullandığım için ne kadar çabuk ısınan lastik olursa o kadar iyi diye bakıyorum.

Motosikleti
    2teker
    Zmoto'daki ustanın yaklaşımı şöyle idi, senin aldığın iyi lastik 700-900 TL arası, piyasada sıfır satılan ortalama lastik 400 TL civarı, bu da 200-300 eder demişti. Zaten lastik çok kötü değil, ısınınca bir problemi yok, ama ben takabildiğim en iyi lastiği takmak istiyorum, yaz kış kullandığım için. Yazın kullanan adam için belki aldığım lastik arasında da çok bir fark olmayabilir. Yurtdışı yorumlarında normal kullanım için gayet yeterli yazıyor. Şuan motor rodajda olduğu için sakin kullanıyorum, lastikleri rodajdan sonra değişseydim, aradaki farkı acemi gözüyle aktarırdım. CB125E'nin üzerinde Kenda geliyor, Michelin Pilot Sporty takmıştım, çok fark etse de kışın o da bir yere kadar ama değiştirmiş olmadan çok memnun olduğumu söyleyebilirim. Bu lastikler arasında aynı fark var mı bilmiyorum ama şuana kadar lastikler çok dandik gelmedi, ama kışın kısa mesafe kullandığım için ne kadar çabuk ısınan lastik olursa o kadar iyi diye bakıyorum.
    Hayirli olsun o fiyatlara satması zor bence pilot sport ile arasinda uçurum var diyebilirim çivi lere cam kiriklarina hatta sivri uçlu taşa bile dikkat nevarsa toplar temiz yol seçmeye bak

Motosikleti
    Ben lastiği aldım, Zmoto'ya gönderdim netten, sonra o gelene kadar mevcut arka lastiğe kocaman bir vida girdi Yani lastikler çöpe gitti direk. İyki yeni lastiğe biraz zaman sonra geçmişim diyorum. Yalnız rosso II öyle böyle değil, özellikle virajlar acayip.

Motosikleti
    2teker
    Ben lastiği aldım, Zmoto'ya gönderdim netten, sonra o gelene kadar mevcut arka lastiğe kocaman bir vida girdi Yani lastikler çöpe gitti direk. İyki yeni lastiğe biraz zaman sonra geçmişim diyorum. Yalnız rosso II öyle böyle değil, özellikle virajlar acayip.
    Ben demiştim ama

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Nerede viraja yatıyorsunuz

Motosikleti
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerede viraja yatıyorsunuz
    Mesela kadıköy e köprüden giderken, son çıkışta 360 derece dönüş var, viraja girerken yanımda bir audi vardı, sonra baktım çok mu yatırıyorum motoru diye, o arada audi yoktu ortalıkta. şehir içinde tabiki çok fazla böyle pozisyon olmaz, lakin eylül sonu CSS e gitmeyi düşünüyorum. Şehiriçi değil ama polenezköy, garipçe, vb. yollarda keyifli oluyor virajlar. Birde bağlantı noktaları 180, 360 derece oluyor, eğlencelik isteğe bağlı olarak tabi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:01 ----------

bu arada audi girişte benden yavaştı zaten, yoksa ben mükemmel sürüyor değilim, yanlış anlama olmasın

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Mesela kadıköy e köprüden giderken, son çıkışta 360 derece dönüş var, viraja girerken yanımda bir audi vardı, sonra baktım çok mu yatırıyorum motoru diye, o arada audi yoktu ortalıkta. şehir içinde tabiki çok fazla böyle pozisyon olmaz, lakin eylül sonu CSS e gitmeyi düşünüyorum. Şehiriçi değil ama polenezköy, garipçe, vb. yollarda keyifli oluyor virajlar. Birde bağlantı noktaları 180, 360 derece oluyor, eğlencelik isteğe bağlı olarak tabi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:01 ----------

bu arada audi girişte benden yavaştı zaten, yoksa ben mükemmel sürüyor değilim, yanlış anlama olmasın
    Bu ara polonezköy veya cumhuriyet köye gelmenizi hiç tavsiye etmem hafta sonları piknikçilerden ve kalabalıktan viraj alınmıyor adam yolun ortasında durup piknik yeri arıyor,hafta içi ise 3. köprü inşaatı için hafriyat kamyonları çalışıyor illallah ettirdiler artık...
    Cahillerle tartışmaya girmeyin. Ben hiç yenemedim.-İmam Gazali-

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Karamürsel virajları iyidir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)