Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Yine Acun, Yine Kask Yok!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Acun benim dayım terbiyesizlik yapmayın çok çalıştı kazandı goygoya gerek yok. Kıskanmayın

Şaka şaka basın kalayı terlikle ZX kawasaki kullanan tek Türk Acun Ilıcalıdır. Bu Adamın varlığı utanç sebebi benim için.
    Ertugyigit ve afu35 bunu beğendiler.
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı cece89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acun benim dayım terbiyesizlik yapmayın çok çalıştı kazandı goygoya gerek yok. Kıskanmayın

Şaka şaka basın kalayı terlikle ZX kawasaki kullanan tek Türk Acun Ilıcalıdır. Bu Adamın varlığı utanç sebebi benim için.
    Ahahah bir an dedim noluyo :D aynen abi terlik nedir ya spor ayakkabı falan giy vites değiştirirken acıtmıyo mu ayağı :D
    cece89 bunu beğendi.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Acunu tanimam ancak burada acunu elestirenler bir kez olsun ben motoru kasksiz kullanmadim desinler bakayim.
    Once kendimizi elestirelim hepimiz ama hepimiz eminimki bir veya bir kac kez kasksiz motor surmustur.acunda surekli kasksizmi geziyor anlamina geliyor bu resimler.
    oyunageldim bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Ben motorum olmamasına rağmen arkadaşların motoruna bindiğimde bile onların kasklarını takıyorum onların montlarını giyiyorum yani evet hiç kasksız binmedim.
    Binmek gibi de bir niyetim yok

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acunu tanimam ancak burada acunu elestirenler bir kez olsun ben motoru kasksiz kullanmadim desinler bakayim.
    Once kendimizi elestirelim hepimiz ama hepimiz eminimki bir veya bir kac kez kasksiz motor surmustur.acunda surekli kasksizmi geziyor anlamina geliyor bu resimler.
    + 1 bir kez olsun bile (2700 km )kask sız kullanmadım (çok uzun süre bisiklete bindim onda bile kasksız binmedim ) keşke kafam kalın olsaydıda kullanabilseydim
    Uykusuzcorap, RAMİREZ, loop ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Kapalı sitede üst otoparktan alt otoparka günlük elbiselerimle alayım dedim ki robocop gibi giyinirim kardeşim bu ne zevk yahu, elimin teni gaz tepkileri o rüzgar o sesss, incecik ayakabıların verdiği hafiflik .. kardeşim bu ne zevktir yaaa.. hafif hafif gitmek .. off offf.. ama buna kanmayacağız tabiki robocopa devam....

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Bu nasıl iş arkadaş ya altımdaki çinli scooterla bile ekipmanla dolaşıyorum. Bi ölselerde kurtulsak. Şimdi bu herif ölse yine kabak bize patlıycak motor şöyle tehlikeli bakın acun bile öldü :D Allah'ın apaçisi ya normalde de sevmem şimdi iyice kıl oldum. Bu arada cidden ekipman olmadan kullanılmıyor bizim üst yol trafiğe kapalı kısa bi alan zaten yağ falan değiştirdim dedim bi turliyim şurda, mümkünatı yok. Hele eldiven olmayınca hiç kullanamıyorum
    Ertugyigit bunu beğendi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eleştiriler boşa asfaltın tadına bakınca anlar

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olaya yorum yapmayacağım, görüşler hep aynı şekilde olacaktır zaten. VFR güzelmiş, resmen ZX10R sönük kalmış yanında.

bu adam süper ya^^

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Beyler konudan bağımsız acaba plakayı o şekilde kuyruğun altına takılabiliyor mu ? sorun teşkil eder mi?

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Konu hortlamış da ben bir bilgi vereyim.. Arkadaşın versys 650 sini z moto ya bakıma getirdiğimizde kendisi 3 eleman ile beraber geldi.. 5 dk sonra h2 yi dışarı çıkartıp marş bastılar ısınsın diye.. Bir ara benim motoru bırakıp atlayıp gitsem mi diye düşünmedim değil hani

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Adam terlik, bermuda, t-shirt ve klas yapılmış saçla muhafaza ediyordur kendini ses etmeyin.

Onlara ceza yazmaz, yazamaz polisimiz merak etmeyin.
    Marlon ve nemesis-83 bunu beğendiler.

Berkay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight / 48
    https://www.youtube.com/watch?v=HR0Wrvyx93s

Abi her şeyi geçtim. Tamam kendi takmazsa kendi ölür de. Çok komik duruyor. :D Altındaki motora mı bakayım ona mı güleyim bilemedim. Öyle motorlara şort terlik binince iğrenç ve komik gözüküyor.

Not: Videodakinin Acun olduğunu yazmışlar yorumlarda.

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Hortlamış konuya birde ben yorum yaziyim bari.

Acun 90 lı yıllarda bağdat caddesinde motosikleti ile bir kaza yapmış ve artçısı vefat etmişti. kendisinde dekırıklar ve yaralar mevcuttu. Şimdi böyle bir badire atlatmış bir kişi. herkese örnek olabilecek bir kişiye yakışmamış bu görüntüler. Sanırım 90 lı yıllardan kalma bir alışkanlık o yıllarda herkes bu şekilde motosiklet kullanırdı maalesef.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Sadece bir kez arkadaşımın evine gittiğimde kasksız bir şekilde 20m motoru hareket ettirip park etmek durumunda kaldım ve çıplak gibi hissedip, cidden rahatsız oldum. Bu iş alışkanlığa bakıyor, asla zorunda kalmadığım müddetçe ekipmansız binmem ve böylelerini görünce aklıma Endonezya vs. sürücüleri gelir, sadece güler ve sevenlerine yanarım.
    Mitoqondri bunu beğendi.

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emniyet kemeri ikazı yüzünden emniyet kemeri takma alışkanlığı edindim.. Hangi araca binersem bineyim ikaz olmasa bile elim emniyet kemerine gidiyor ve takıyorum artık.. İkazın aslında ne kadar önemli olduğunu anladım çünkü alışkanlık edinmemi sağladı emniyet kemerini.. Motor kullandığım sürece de kasksız yol almamaya çalıştım.. Güvenlik önlemlerini alışkanlık edinmek en güzeli..

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Konu hortlamış :D beynini kafasını seven adam kask takar , sürünmek uzuvlarının sürtünerek kopmasını istemeyen de ekipman giyer bu iş bu kadar basit.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Acun motor kullanırken benim bildiğim 2-3 defa ölümcül kaza atlattı her tarafında platin var adamın..

lakin hala ders almamış görünüyor da benim anlamadığım çıplak ayakla nasıl vites yükseltiyor

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu hortlamış da ben bir bilgi vereyim.. Arkadaşın versys 650 sini z moto ya bakıma getirdiğimizde kendisi 3 eleman ile beraber geldi.. 5 dk sonra h2 yi dışarı çıkartıp marş bastılar ısınsın diye.. Bir ara benim motoru bırakıp atlayıp gitsem mi diye düşünmedim değil hani
    mesele bence budur dağılalım
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)