Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kanuni için yardım istiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KANUNİ S170T
    öncelikle herkese iyi forumlar. foruma yeni katıldım yardımcı olacağınız umuyorum şimdiden teşekkürler. ben yarın bir motor almayı düşünüyorum birkaç gündür neredeyse incelemediğim motosiklet forumu kalmadı. kanuni s170t diye bir motor var 3300 tl pazarlıkla biraz daha düşürebilirim düz 3000 tl ye alabilirim. motor la değişik heyecanlar yaşamak isteyen biri değilim yeni evlendim ayağımı yerden kessin istediğim saatte istediğim yere gidebileyim diye motor alıyorum anlayacağınız pek fışırdamam. fiyat açısından da bütçem bu aralıkta olduğundan motor almaya karar verdim lütfen honda yamaha alın daha iyi gibi şeyler yazmayın çünkü bütçem buna elveriyor ikinci ele güvenmiyorum. bu motor hakkında fikirleriniz neler. yada bu ayarda kanuni mondial önerebileceğiniz birşeyler varmı??? işin üstadlarına saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adige_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy s
    Kanuni kullanicisiym, ve bidaha kesinlikle kanuni almam. Sebebi yedek parça fiyatlari. Kanunini alicaksan git yedek parça fiyatlarini, diger muadili çin üretimi firmalarla karşılaştır. (mondial, küba, asya vs..)
    Yerinde olsam bu paraya hint üretimi hero veya mondial mcx 150 alirim.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güvenilirliğini kanıtlamış daha sağlıklı motorlar var o bütçeye.
    Bajaj boxer, salcano wolf, kuba xr, mondial drift gibi. Bakmanızı tavsiye ederim.

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    12000 km mondial mh drift kullanmış biri olarak şiddetle tavsiye ediyorum. seni üzmez masraf çıkarmaz.

Motosikleti
    KANUNİ S170T
    evet parçası pahalı diyorlar kanuni içinde sürekli arıza yaparmı parça değişimi gerektiren onun yerine mondial de alabilirim kararsızım. mondiale kıyasla parçası ne kadar pahalıdır iki katı üç katı vs. ??

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:21 ----------

Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    12000 km mondial mh drift kullanmış biri olarak şiddetle tavsiye ediyorum. seni üzmez masraf çıkarmaz.
    onu da düşünüyorum ama 25 cc için vergi falan uğraşmak var yani 100 lük motor vergisi yokken mh drift 100 lüğe göre çok farkı olmamasına rağmen vergiye falan giriyor. birde mh drift uzun yola gidermi 300 400 km civarı

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Kanuni modellerinde arıza yapmaz ama belli bir hızı geçince titreşim yapıyor

asde06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture
    kanuni mi yoksa mondial mi deseler mondial derim..

adige_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy s
    Sen bence mondial drift diye sana tavsiye edilen motoru kullanda öyle karar wer.
    Drift i 100cc lik motorlarla karsilastirma , uzun yola gelince en fazla 5km oynar oynamaz son süratte , drift te titreşimde azdır , rahattir..
    Büyük istiyosan mcx e bak , o da 170cc

Motosikleti
    KANUNİ S170T
    tamam teşekkürler hepinize. bu söylediklerinizi dikkate alarak mondiale biraz daha yaklaştı olay. yarın alacağım hayırlı olur inşallah drift

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    22 bin km dir mondial drift kullanıcı olarak drift derim bende

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Dostum 2. Ele guvenmiyorum diyorsun surekli princle beslenen kisa boylu adamlarin yaptigi motora guveniyorsun... İlginc.. Once kendine guven temiz bir japon bulabilirim de, o fiyata 2. El honda al yamaha al, olusu bile yeter o makinelerin adamlar yillara yollara meydan okuyacak motor yapiyorlar..

Ms_TunC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    CBF ve YBR'ye bütçen yetmiyorsa Bajaj ve RKS'lere bak derim. Servise gitmeyi severim, yolda kalmak benim işim, kız çocuğu gibi masrafı bitmeyen bi motorum olsun dersen Kanuni Mondial tavsiye edebilirim ben de. Bunu sana iki markayı da yıllarca kullanmış biri olarak söylüyorum. He sorunsuz binen de vardır. istisnalara ve farklı görüşlere de saygım sonsuz ancak ben çok çektim.

Motosikleti
    KANUNİ S170T
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum 2. Ele guvenmiyorum diyorsun surekli princle beslenen kisa boylu adamlarin yaptigi motora guveniyorsun... İlginc.. Once kendine guven temiz bir japon bulabilirim de, o fiyata 2. El honda al yamaha al, olusu bile yeter o makinelerin adamlar yillara yollara meydan okuyacak motor yapiyorlar..
    iyi diyorsun güzel diyorsun honda iyi motor kendini ispatlamış motor ama ikinci el de adam nasıl kullandı bilemezsin ki motor la bir kaza yapsan daha hayır gelmez ondan temizini bulmak sıkıntı

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    1 ay arayacaksin arkadasim bulana kadar.. Kazali soriunliu makineleri anlama yontemleri var ,arastirmaya bakar tramer kayitlari fikir verebilir, varsa servis kayitlari birde saticiya baktinmi anliyorsun zaten apache mi duzgun adammi...

asde06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture
    arkadaşım ikinci el ne idüğü belli olmayan motor alacağına, git sıfırından temizinden bir mondial al.. ikinci el almakla falan uğraşma bana sorarsan, sıfır mondial her türlü işini görür, paran cebinde kalsın..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler