Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Acil Cevap...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    :D Almak üzere
    Arkadaşlar merhaba... :D Şuan 5000tl bir bütcem var ve bi motor almam lazım şöyle uzun yolluk.. Mondialin 180Z-one baktım tipi falanda hoşuma gitti.. Ama cbr var hondanın.. Biri ucuz diğerininde adı var.. ya da bildiğiniz başka motor fln var mı ?
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    5000 tl ile cbr eski kasa döküntüsü bulabilirsin tabi, bide uzun yolluk olsun istiyosun? o motorla :D
    o fiyata uzun yol için, cbf 150 öneririm.

s.ozer1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Hyosung GT250R EFi
    TVS apache modeline baktınız mı ? Benim 2 arkadaşımda var gayet memnunlar. Hatta öyle ki her gece sanayiye çıkıp motorlarla lastik yakarak sürerler,yan yan giderler şimdiye kadar hiç bir sıkıntı çıkarmadı. Benim gözüme çarpan tek kusuru belli bir km den sonra hafiften titreşim başlıyor. Bir bakın derim...

Motosikleti
    :D Almak üzere
    :D yaa şimdi asıl kasa peder bey oldugundan bilinmedik bi marka istemiyo.. o da eski motorculardan 54 model bi bmwsi vardı sattı.. mondiale bindi bi ara.. onuda beğendi yedek parçası bol.. Ama bi türlü karar veremedim.. bi de uzun yol motoru dediğin gibi lazım bana.. :D yaklaşık 500km yapacak bi motor.. :D Bolu-Konya yapması lazım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:40 ----------

Yani bu dediğim 180Z-One uzun yolda yapar sanırsam.. O güç ile.. Ne kadar yakıyor ki..?

s.ozer1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Hyosung GT250R EFi
    Marka seçim konusunu sizin bileceğiniz iş tabi, Mondiale de hiç binmediğimden yorum yapamıyorum

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acil, yardım vb. (açıklayıcı olmayan)başlıklara forumda izin verilmemektedir.
    İyi forumlar.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)