Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cam sigorta yerine otomatik sigorta

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Arkadaşlar geçen haftalarda uzun yola çıkmıştım uzundan kastım 400 km gece geri geliyorum sigortam attı motorun ürettiği elektriğe kaldım farlar biraz sönük yanmaya başladı direk düz bağlıyacatım ama sııntı çıkarmasın diyerekten öyle geldim şimdi benim motorun sigortası selenin altında selenin altındada

buna sığacak kadar yer var benim motorun sigortası 15 amper 16 amperlik alsam taksam bir sıkıntı çıkarcağını sanmıyorum attığında sigorta aramaktan kurtulmuş olurum en azından sizce buunu yapmalımıyım fikirlerinizi almak istiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SUPER SHADOW 250
    nemden ve yağmurda su almaması için güzelce bantlama yapmalısınız diye düşünüyorum bunun dışında + ve - kutubun yanında o sigortalarda birde topraklma olması gerekiyor diye biliyorum yanlış da olabilir.

Motosikleti
    Toprak yok sade giris ve cikisi var selenin altinda pek yagmur alcagini sanmiyorum denemek gerek bakalim sonuclara :D

serseric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bencede çok mantıklı denesenizde hemen bizde faydalansak keşke

Motosikleti
    Ben elektrik okuyorum ve olmaz diye birsey yok sadece su almamasi gerekir o sigortalar 5 tl atinca seleyi cikarip acarim tekrar atarsa bakarim ne var diye cam sigortadir odur budur uzun is yarin deniyorum :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:46 ----------

Hem elektrikle isim olduhunda kutup basi cikarmak yerine direk sigorts indiririm kolaylik olur gibi
    babaduru bunu beğendi.

hasanfuat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr .13
    Voltaj degerine bakmayi unutmayin
    maxi97 bunu beğendi.

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Eger surekli sigorta atiyorsa bir yerlerde sıkıntı vardır. Elektrik sisteminde sorun olmayan bir motosiklette kac kere sigorta atar. Iki tane cam sigorta tasimaktansa elektrik tesisatina zarar vermeye degmez bence.

Motosikleti
    yok sürekli atmıyor geçengün gösterge değiştim soketler uymadı bulana kadar 3 tane sigorta attırmıştım en son bunu taktım bundada 2 kez sase yaptırdım o yüzden buda biraz gidikti ondan attı durmadan atan birşey değil 2 kez attı sigorat aldığımdan beri ama böyle bi kolaylık yapmak isterim

ilkeronat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS
    cam sigortaya devam et bence.ille de otomatik sigorta diyorsan linkler asagida.

http://www.denizdukkani.com/basmali-tip-ac/dc-otomatik-sigorta

http://www.denizdukkani.com/ac/dc-otomatik-sigorta

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hem basmalı hemde bu sigorta yuksek voltlar için.

Kullanışlı olsa ürericiler bynları koymaz mıydıü

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)