Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kask seçimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Herkeze iyi forumlar.Yakın zamanda bir kask almayı düşünüyorum birşey alırken önce incelerim kask konusundada baya bir inceledim.Ve yine kararsız kaldım.Benim gönlümde yatan agv k4 evo fiberglass bir kask yalnız mikrometrik bağlantısı var.Double D bağlantı olsun istiyorum.Mikrometrik ve double d bağlantı arasında güvenlikte çok fark var mıdır ? Mikrometrik bağlantı çok basit görünüyor bana pek sağlam değilmiş gibi.Marushinler var 888 serisi fiberglass ve double d bağlantılı kullanan var mı nasıldır ? Veya bu fiyat aralığında (max 700) başka bir kask önerileride alabilirim.(Aerodinami açısından spoiler olan bir kask tercihimdir)Kazasız sürüşler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hyosung gt 650 naked
    suan bende arastırıyorum bell m1 veyaz caber v2rr bunları bulabıldım kendı capımda arastırıp en son sesı nasıldır dıye konu acmıyı dusunuyorum sectıgım kaskın

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/133184-kullandigimz-kasklar.html

bu başlığı incelemiş miydiniz ? Belki istediğiniz kaskı kullan biri yada sizi cezbedecek başka bir kask model bulabilirsiniz.
    Ben scorpion EXO-2000 AIR SHIFTER kullanıyorum. Double-D bağlantım var ama fiyatı sizi mutlu etmeyebilir.
    Double-D kilit sistemi, bugüne kadar kabul edilen en güvenilir kask kilit sistemidir. İstenmeyen açılmaları engeller.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı langırt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suan bende arastırıyorum bell m1 veyaz caber v2rr bunları bulabıldım kendı capımda arastırıp en son sesı nasıldır dıye konu acmıyı dusunuyorum sectıgım kaskın
    Caberg bende düşündüm bi ara güzel kask
    Alıntı tian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/133184-kullandigimz-kasklar.html

bu başlığı incelemiş miydiniz ? Belki istediğiniz kaskı kullan biri yada sizi cezbedecek başka bir kask model bulabilirsiniz.
    Ben scorpion EXO-2000 AIR SHIFTER kullanıyorum. Double-D bağlantım var ama fiyatı sizi mutlu etmeyebilir.
    Double-D kilit sistemi, bugüne kadar kabul edilen en güvenilir kask kilit sistemidir. İstenmeyen açılmaları engeller.
    Evet fiyat biraz üzücü.O konuya bakmıştım.Double d biraz zahmetli fakat daha güvenlî.Mikrometrik görmüşsünüzdür çok basit ve güvensiz geldi bana.
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım buda mikrometrik bağlantı ve polikarbonat birde nolanların aşırı ses aldığını yazıyorlar ne derece doğru bilemem.

Siyah&Beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250
    Double ilk basta zahmetli gibi ama sonra alisiliyor. Bell M1 baktiniz mi? Hafif guvenli ve fiyati uygun.

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı Siyah&Beyaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Double ilk basta zahmetli gibi ama sonra alisiliyor. Bell M1 baktiniz mi? Hafif guvenli ve fiyati uygun.
    Bell aerodinami açısından bana pek iyi gelmedi hele çene kısmı çok geniş yüksek hızlarda düşünemiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:12 ----------

Sanırım double d bağlantılı bir kask bu fiyatlara zor gibi Agv k4 evo ile caberg v2rr arasında kaldım.Agv fiberglass dış kabuğu var caberg ise polycarbonate dış kabuk ve dahili güneş vizörü var kararsız kaldım Agv sharptan 4 yıldız caberg 5 yıldız almış bu arada

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    K4 evo kullanıcısı var mı acaba ? Aerodinamiği ve ses alması nasıl ?

Siyah&Beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250
    Ben Bell ile 130-140 yapiyorum bir sorun yasamadim. Ama tabii baska kask kullanmadim. O yuzden karsilastirma yapamam.

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı Siyah&Beyaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Bell ile 130-140 yapiyorum bir sorun yasamadim. Ama tabii baska kask kullanmadim. O yuzden karsilastirma yapamam.
    Bellde spoiler falan göremedim ben.O hızlara kadar sıkıntı olmaz 180 gibi başlar sallamaya

Peki exo 500 kullanan var mı ? Sanırım exo alıcam

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Aneste indirim vardı bende shark speed R sauer aldım bakalım gelsin resimde atarız

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Caberg v2rr kullaniyorum bilgi için mesaj dürtme vs olabilir

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    yeminle bu kask meselesi motor almaktan daha sıkıntılı sorun kafa olunca insan kararsızlık manyağı oluyor
    DÜŞERSEN ÖLÜRSÜN DEMEDİMMİ !!!

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bütçenizin çook altına aikido var hemde d bağlantılı motomax indirimi devam ediyorsa 300tl gibi bir de fiyatı vardı birde sharp testinden de 5 yıldız almış bir kask yalnız daha çok race motosikletlere uygun bir kask. kafanızı öne doğru eğdiğinizde feci bir rüzgar uğultusu ile karşı karşıyasınız. birde yine nitronun eski serisi olan dynamo kaskıma göre daha çok dış sesi alıyor. tabii düzenli kulak tıkacı kullanan için çok fark etmez. alacağınız kask asfalt yüzü görmesin

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı ccc67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Caberg v2rr kullaniyorum bilgi için mesaj dürtme vs olabilir
    Shark aldık artık V2rr alıcaktım böyle bir indirim olmasaydı

Alıntı acmimurt31 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeminle bu kask meselesi motor almaktan daha sıkıntılı sorun kafa olunca insan kararsızlık manyağı oluyor
    Evet baya bir kararsız kaldım indirimde olunca shark ı aldım

Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütçenizin çook altına aikido var hemde d bağlantılı motomax indirimi devam ediyorsa 300tl gibi bir de fiyatı vardı birde sharp testinden de 5 yıldız almış bir kask yalnız daha çok race motosikletlere uygun bir kask. kafanızı öne doğru eğdiğinizde feci bir rüzgar uğultusu ile karşı karşıyasınız. birde yine nitronun eski serisi olan dynamo kaskıma göre daha çok dış sesi alıyor. tabii düzenli kulak tıkacı kullanan için çok fark etmez. alacağınız kask asfalt yüzü görmesin
    Sağolun aldık bakalım shark ı nitro hiç düşünmedim nedense
    HONDA

Motosikleti
    CF250Nk
    Kask modeli ve ufak bi incelemesini bekliyoruz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)