Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor/Scooter Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamlar,

İstanbul'da yaşıyorum. 1,5 yıldır C4 kullanıyorum. Ancak hem trafik, hem de masrafının çok olmasından dolayı arabayı satıp motor/scooter almak istiyorum.

Çoğunlukla işe gidip gelmek için kullanacağım. Her gün ortalama 30 km yapacağım. Rahat, yakıtı uygun, e-5'te zorlanmayacak bir motora ihtiyacım var. Daha önce motor deneyimim olmadı. O yüzden önce eğitim alacağım. Eylül ortasına doğru ehliyetim çıkmış olur ve arabayı da satmış olurum. Alacağım motorun 3-7 bin TL arası olmasını istiyorum.

Özet olarak, günde ortalama 30 km yapacak, 100 km/h hızda zorlanmayacak, konforlu, 3-7 bin TL arasında bir motor/scooter tavsiyesine ihtiyacım var.

Şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Xmax
    Merhaba,
    Başlangıç için PCX tavsiye ederim. Yakıtı, gücü şekli gayet uygundur.
    Tecrübe kazanmadan da E5'e çıkmanı tavsiye etmem, trafiğe takılmayacağın için yan yolları rahatlıkla kullanabilirsin.

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Pcx 150
    Bajaj 200Ns
    Cbf250
    Ybr250

3-7 bin TL arasında bir motor/scooter tavsiyesi

HONDAANTALYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Ben kullanıyorum , PCX Diyorum başka hiç bişey demiyorum..

Motosikleti
    Sym Fidde 125s
    Bi kısmını korumalara ayırdıktan sonra Pcx güzel bi secenek,ona alternatif olarakda Sym fiddle II 125s i tavsiye ederim sıfırı şuan 4.300 lira forumları arastır Pcx indi yanlıs hatırlamıyosam 7.300 lira idi (pcx 125).

Aslinda gilera runner hosuma gitti ama sifiri 4060 euro. Pcx guzel gibi. 100 km/h'de titriyor mudur acaba? Fiddle II'nin tipi hosuma gitmedi. Baslangic icin scooter motordan daha rahat olur heralde benim icin. Honda cbf guzel ama zorlanir miyim bilemiyorum. Pcx en mantiklisi gorunuyor su anda. Tavsiyelerin ve deneyimlerin devamini bekliyorum. Cok tesekurler.

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    PCX sizin için biçilmiş kaftan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)