Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni motosiklet alcam masrafları ne kadara çıkar?

Motovento
    REKLAM ALANI

Beyler benim kymco bildiğiniz gibi tarih oldu, bende bizim buralarda uygun fiyata motoran robusto 180 buldum. Biraz masrafı var ama ciğeri sağlam makine. Bunu aldığımda uslu uslu sürcem, ben kymco yu aldığımda sadece 100 lira noter masrafı verdim onun dışında motora ne sigorta ne muayene hiçbişey yok zaten plakayıda söktüm (hemen taşlamayın ) muayenede rengi farklı olduğu için girmez diye götürmedim. Şimdi ben bu motoranı alırsam 100 lira noter masrafı var, onun dışında muayenesi varmış sanırım birde zorunlu trafik sigortası varmı yokmu bilmiyorum o varsa kaç paraya mal olur ve o sigorta sadece senede 1 kere mi yapılıyo?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Robustolar Otomatik Vites.

+ Sen o Motorla Ölürsün.

Alıntı C.Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Robustolar Otomatik Vites.

+ Sen o Motorla Ölürsün.
    niye ölüm benim elim ayağım yokmu sürememmi ben

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:50 ----------

hadi ya yorum yokmu up up up :d

Motosikleti
    Mondial 100 UGK
    100 küsür lira noter masrafın oluyor
    sigortan daha önce yoksa ilk yapıldığı için ve şuan ki fahiş fiyatlara bakacak olursak 200 küsür lirada o tutar.
    motoru alırsın her satıcı motorunu satmadan önce yağını hava filtresini yeni değiştim der inanma. aldığın anda kendinde değiş. 100 lirada onlar tutar. başka bi masrafı yoksa bu şekilde.

Alıntı metin_0067 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 küsür lira noter masrafın oluyor
    sigortan daha önce yoksa ilk yapıldığı için ve şuan ki fahiş fiyatlara bakacak olursak 200 küsür lirada o tutar.
    motoru alırsın her satıcı motorunu satmadan önce yağını hava filtresini yeni değiştim der inanma. aldığın anda kendinde değiş. 100 lirada onlar tutar. başka bi masrafı yoksa bu şekilde.
    Yav motormu alıyoz f16 mı alıyoz belli değil ya

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    robusto 180 ilginç ve güzel bir motor bir ara bende almaya niyetlenmiştim ama bulamamıştım. Alırsan fotoğrafları ve yorumlarını 4 gözle bekliyor olacağım.

Alıntı imtarky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    robusto 180 ilginç ve güzel bir motor bir ara bende almaya niyetlenmiştim ama bulamamıştım. Alırsan fotoğrafları ve yorumlarını 4 gözle bekliyor olacağım.
    Altın elbiseli adama video çekmesi için bile veririm ama böyle çin mallarıyla uğraşcağını sanmıyorum o yüzden video bile çekerim gerekirse takip de kal

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Garip bi apaçisin dostum..
    kngsze, C.Kaan ve metin_0067 bunu beğendiler.

Camo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650 F
    Muayenesi yoksa satış yapamassın ilk önce Şuanki araç sahibi kimse Vizesini yaptıracak sonra Satışa gideceksin

Alıntı Camo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muayenesi yoksa satış yapamassın ilk önce Şuanki araç sahibi kimse Vizesini yaptıracak sonra Satışa gideceksin
    Peki yeni alcağım motora ne masraflar yapcam?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)