Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Brandayı kesmişler.

Motovento
    REKLAM ALANI
    oğuzhankaçar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kendi evimde motoru arka bahçeye kilitliyorum. Fakat dün gece bir arkadaşımda kaldığım için motoru kapının önüne kilitledim. üzerini de brandayla örttüm. Sabah motoru baktığımda brandayı bıçakla parçalamışlar. Ne kadar kilitlesek brandayla örtsek de illa ki zarar veriyorlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mystic80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Sportster 883 2004
    Bizim branda da bıçakla yırtılmış gibiydi ama aslında sert rüzgardan dolayı yırtılmıştı. Yanlış anlamayın belki sizinkini kesmişlerdir de başkasına da olursa diye sert rüzgarlar brandayı düz bir şekilde yırtabiliyor.

skywalker_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Böyle olaylara direk hırsız gözüyle bakmak lazım, neden kapkaç yapsın ya da evlere girme riskini göze alsın, kapının önüne konulmuş hazır motosikletler varken.. Üstelik hiçbir yaptırımı, cezası yokken. Adamlar bu işi artık meslek bellemişler. Gece gündüz motor takip ediyorlar. Eminim evlere kadar takip edip geceleride çalmaya geliyorlardır. Memlekette adalet yok, çok net. Dikkatli olmanızı öneririm, bugun bakmaya gelen yarın götürmeyede gelir allah korusun.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    keşiftir belki ileriki günlerde motoru nasıl götürebiliriz hesabını yapıyorlardır dikkat etmek lazım

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim geçen hafta direk brandayı götürdüler. Sağolsunlar.
    oğuzhankaçar, Onur2876 ve ardacik bunu beğendiler.

Alıntı mystic80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim branda da bıçakla yırtılmış gibiydi ama aslında sert rüzgardan dolayı yırtılmıştı. Yanlış anlamayın belki sizinkini kesmişlerdir de başkasına da olursa diye sert rüzgarlar brandayı düz bir şekilde yırtabiliyor.
    bende öyle düşündüm de yaz günü o kadar sert fırtına olmaz heralde. bide tek bir yerden bildiğin paramparça olmuş branda
    İyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

mystic80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Sportster 883 2004
    İstanbulda bu haftasonu hortum bile gördüm ben Kaç kere başka yerden aldım getirdim her tarafı farklı yerlerden yırtılıp durdu en sonunda hiç bişeyden korumaz hale gelince atmıştık. Yine de dikkatli olmakta fayda var bıçakla bile olsa iyi ki motora zarar vermemişler oturma kısmını deşebilirlerdi çizebilirlerdi.

Alıntı mystic80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbulda bu haftasonu hortum bile gördüm ben Kaç kere başka yerden aldım getirdim her tarafı farklı yerlerden yırtılıp durdu en sonunda hiç bişeyden korumaz hale gelince atmıştık. Yine de dikkatli olmakta fayda var bıçakla bile olsa iyi ki motora zarar vermemişler oturma kısmını deşebilirlerdi çizebilirlerdi.
    aynen buna da şükür
    İyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen dua et motoru götürmemişler ..

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adama lazimdir belki market reyonundan alir gibi alip gitmistir kendi motoruna takmistir...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:39 ----------

Adama lazimdir belki market reyonundan alir gibi alip gitmistir kendi motoruna takmistir...

ufukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco venox
    arabayı park edince silecekleri kaldıranlar vardır ya
    benim bırandayı açıp depo kapağının kilit kapağını kaldırmışlar
    bir daha buraya koyarsan bu sefer motoru kaldırırız mesajı vermişler
    bende motoru apartmanın girişine kaldırdım

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ardacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:39 ----------

Ona şüphem yok, çünki brandanın küçük bir kılıfı vardır, ağzı büzmeli. Brandayı motora örtünce bu kılıfıda fren hortumuna düğümlerdim, adam onu da götürmüş. Şimdi sahurdan sonra inip kilit takacam, aklıma kurt düştü.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    benim brandamı sigarayla delik deşik etmişlerdi. bi yakalasaydım o sigarayla neler yapmazdımki.

RebelYell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dikkatli olmak lazım :( hırsızlar büyük dert nasılsa hak hukukda yok çal babam çal. Adamlar düsünmüyor ne emekle alındı onlar S:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)