Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Amasra-Bartın Kamp yeri varmı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Selamlar arkadaşlar. Amasra ya da Bartında çadır kamp alanı varmıdır? Bilgisi olan varsa beni bilgilendirirse memnun olurum. Varsa yakın zamanda gitmiş olan varmıdır hani günlük fiyatları nedir ya da iletişim numarası olabilir soruşturmak için.
    Şimdiden teşekkürler.
    Bir garip yolcu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    restherock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700 GS
    Merhabalar. Güzelcehisar veya İnkum' da olması lazım. O tarafa gidince zaten küçük küçük koylar bulacaksın bol bol oralarda kamp yapabilirsin.
    Bas Gitar tınılayan bir felsefedir dedi Yaşlı Kurt, Motosiklet ise homurdayan bir felsefedir dedi Yavru Kurt...

Motosikleti
    CB125E
    Teşekkürler restherock. Ya benim ayarım belli olmuyo kafam eser gidiveririm ramazan sonu o yüzden sıkıntı çekmeyim oralarda. Yüzmek içinde denizi nasıl hani çok çabuk derinleşen bi denizi falanmı varmı diye detaylı gidenlerden bilgi alayım dedim çokmu
    Bir garip yolcu

muhiddnevrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yzf 125
    İnkumu'nda var restherock söylemiş zaten denizi tehlikeli biyer 3 defa gittim her seferinde boğulma vakası oluyodu kum kayması denilen şey vardı sanırım orda dikkatli ol
    hakanens bunu beğendi.

reak41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    inkumda vaar inkum girişinde hemen solda jandarmanın karşısında sayılır güvenli ve güzel yer denizde ise lütfen açılmayın serinlemek için girin çıkın.
    hakanens bunu beğendi.

restherock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700 GS
    Bence denize gireceksen Güzelcehisar' ı tavsiye ederim. Kamp alanı olarakta uygun bir yer. inkumu kum kaymalarının yoğun olduğu bir yer. Her nereye giderseniz unutmayın ki Karadeniz'e gireceksiniz tedbiri elden bırakmayın manzaranın keyfini çıkarın
    hakanens bunu beğendi.
    Bas Gitar tınılayan bir felsefedir dedi Yaşlı Kurt, Motosiklet ise homurdayan bir felsefedir dedi Yavru Kurt...

Motosikleti
    CB125E
    Teşekkürler arkadaşlar uyarılarınız için. Bunları söyledikleriniz iyi oldu.Benim amacım öncelikle uzun yol,(imkanımca seyahatleri seviyorum)değişik yerler görmek.İkinci sırada deniz.Orada kamp kurduktan sonra tabi denize girmeden yapamazsınız. Ben genelde Akdeniz tarafında denize girdiğim için sıkıntı yaşamamıştım.Karadeniz tarafını bilmediğim için sorma gereği duydum. Çakraz diye bir yer duymuşdum orayı çok övdüler.Çakraz tarafında varmıdır acaba kamp alanı?
    Bir garip yolcu

Ben Zonguldak dayım..
    Genelde 2-3 haftada bir deniz icin Zonguldak dan çıkar, Göbü, filyos, türkali, çakraz devam eder, bartın yoluna bağlanır, ordan inkumu, amasra yapar döneriz.

Göbü de kalabilceğin ağaç evler var.. Tek odalı.
    Filyos türkali çakraz tarafları zaten tamamiyle kamp yapabilcek yerlerle dolu.
    Amasra da da kalabilirsin ama inkumu rüzgar aninda çok kötü sahil kum çünkü.

Motosikleti
    CB125E
    Fatih Ustam bu çakrazın denizi nasıl peki biz gibi orta halli yüzücülere hitap edermi? Birde son sıra buralara gittin mi bayram sonu günlük çadır yerlerinde fiyat nedir ya da o dediğin ağaç evlerde günlük kalma fiyatları ne olur tahminince.
    Bir garip yolcu

Fiyatla ilgili hiç bilgim yok. Senin çadırın yok mu?
    Ağaç evlerde adam önümüzü kesti icerden geçin reklam olur dedi, zamanımız yok dedim.
    Hani en fazla günlük 80 lira civarıdır..

Çakrazın sahili ince kum, sığ denizdir.
    Rahat yüzersin
    En güzeli bir çadır bul istediğin yere kur, ben hiç kiralayan yer görmedim.

hakanens bunu beğendi.

Motosikleti
    CB125E
    Oooo.! Çok iyiymiş burası.Çakraz sahili sanırım.Çadırım var bende zannettim çadır alanları var özel günlük ücretli kalıyorsun falan. O ağaç evleri hani fikrim olsun diye sordum fiyatını. Böyle çadır kurmalık alanlar çoksa daha iyi bi ağaç altına giriveririz.
    Bir garip yolcu

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Cakrazda kamp alanı var,sıcak su mevcut,biraz yakın oluyor çadırlar ama idare edersin.
    Koy olduğu icin deniz durgun genelde,guzel bir kumsal ve gunes batmaya yakın harika oluyor,yalniz ortam pek iyi degildi cok meraklı insanlar var
    hakanens bunu beğendi.

Motosikleti
    CB125E
    Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cakrazda kamp alanı var,sıcak su mevcut,biraz yakın oluyor çadırlar ama idare edersin.
    Koy olduğu icin deniz durgun genelde,guzel bir kumsal ve gunes batmaya yakın harika oluyor,yalniz ortam pek iyi degildi cok meraklı insanlar var
    Levent ustam adı nedir bu kamp yerinin? Elinde ulaşım adresi, irtibat no falan mevcutsa gönderebilirmisin.Çakrazda karar kılmış gibiyim. Son sıra hiç gittin mi günlük fiyatlar konusunda bilgin varmı? İç içe olması iyi değil tabi ama mekanı görmüş oluruz işimize gelmezse basar gideriz başka koylara ne yapalım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)