Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni Kasa CBR 250R 13.500 Temmuz Zammı !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yamaha ülkemize motor getirip satarsa iyi...Ayrıca silindir hacmi veya sayısı takıntısından öte..."13 küsür verene kadar biraz daha ekler 600 cc alırım fikrinide" bir kenara bıraksak ve daha çok yaşasak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Alıntı schumacher__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de nc700x düşünüyordum, sağolsun hondanın zamlarından sonra fiyatlar uçtu gitti, buna benzer bir model tavsiyeniz var mı yamaha fln uygun fiyatlı
    http://www.yamaha-motor.eu/tr/products/motorcycles/adventure/xt660z.aspx

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:19 ----------

Fiyatlar normal. Ktm 125cc için 13bin istiyor.

http://www.spormoto.com/ktm-fiyat-listes/

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    otomobil piyasası arttığı için motora çok sıcak bakarken ben
    Yakında tek binebileceğim alet segway olacak diye korkar oldum
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

Birazda vatandaşı yürüyen vergi dairesi olarak gören yönetime sitem etmek lazım...gelir vergisi adı altında kazandığın paradan maaştan bile vergi alan ona bile gözünü dikenlerin olduğu bir ülke burası motosiklet fiyatlarını kim ipler..."Babacık" ne yapsın bu vergiler olmazsa...

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dün pazara gittim göbek almaya. 2-3 hafta once 1 liraya aldığım göbek 2.5 liraydi. Honda insaflı davranmiş.
    Uykusuzcorap bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yamaha,R25'i bir getirsin Türkiye'ye.Satış fiyatı 700 lük motorları 18.000 TL den satarken R25 in 13.000-14.000 TL yi geçmez diye tahmin ediyorum.O zaman görür Honda hanyayı Konyayı.Çift silindir,33 bg lik ve fıstık gibi tasarımlı R25 varken CBR 250 nin suratına bakanın olacağını sanmıyorum.Honda Türkiye'de çok iyi iş yapmıştı,servisiyle,uygun fiyatlarıyla,sağlamlığı ile herkes tarafından sevilmişti ama son bir kaç senede ne olduysa kendi kendini iflas ettirmeye çalışıyor.13.500 TL ye 250cc nedir arkadaş?

R25 daha japonyada bile çıkmadı geçen seneden bu yana MT 07 yi nazlanarak satan..servisten yedek parçadan çektiren yamahanında işi R25 yerine R3 getirecek olmasıyla daha da zor olabilir ilerleyen yıllarda belirttikleri bu çünkü...yakın süre zarfında R25 sadece bir söylenti olarak kalır ülkemizde malesef..

loop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SR400 mantıklı gelmeye başladı ufaktan bu fiyatlarla.
    OnurTr bunu beğendi.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Ben r25 in 14.0000 aşağısında olacağını hiç sanmıyorum.

Mt serisi ile karşılaştırmayın lütfen. Onlar naked. Her zaman daha ucuzlar .

Ayrıca 250 cc ülkemizde bu kadar yaygın ve fiyatları yüksek iken adamlarında 13 binden getireceğini hiç sanmıyorum.

R125 10.250 tl unutmayın...

Yamaha düşük cc de pek tasarruflu değil.
    OnurTr bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    R25 gelirse eğer uygun fiyata o zaman cbr'ı silip süpürür . Sene sonuna kadar zaten cbr 250 kesin 14 15 bin tl olur . R25 te 13 14 binden gelirse ki zor bi ihtimal ama o zaman Hondanın işi biter .

2014'ün Türkiyesinde zamlar aşağıdaki gibi..

Ekmek,su,benzin,doğalgaz,kömür,yiyecek-içecek ve HONDA.

Motosikleti
    CBR 250R
    Bu motor için sıraya girdik zammı da yedik. Altarnatif inuzuma al diyor şeytan ya da git 150cc ile başla! Bu nedir arkadaş zam üstüne zam

Geçen hafta bayiileri dolaşırken demişti elemanlar hemen alın zam gelecek diye, gerçi onlar Bin TL lik zam bekliyordu ama neyse.

Bu arada Yamaha R25 in CBR dan ucuz olacağı sadece bir hayaldir bence. CBR 125R ile YZF R125 i bir karşılaştırın bakalım Honda mı daha ucuz yoksa Yamaha mı ?
    OnurTr bunu beğendi.

Alıntı viperking adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen hafta bayiileri dolaşırken demişti elemanlar hemen alın zam gelecek diye, gerçi onlar Bin TL lik zam bekliyordu ama neyse.

Bu arada Yamaha R25 in CBR dan ucuz olacağı sadece bir hayaldir bence. CBR 125R ile YZF R125 i bir karşılaştırın bakalım Honda mı daha ucuz yoksa Yamaha mı ?
    Gelmesi bir muamma yurtdışı kaynaklarda Avrupa ve Amerika'da R3 diye çıkacağı söyleniyor kaldı ki daha Japonya'da ve Doğu Asya da dahi satışa başlanmamış..hem hâlâ Mt-07 bile yok doğru dürüst Türkiye de kim bilir ne zaman satılır servisi yedek parçası piyasası vs. oturur....fiyat politikasına gelince haklısınız naked fiyatı ile karenajlı bir motor mukayesesi,ama anlatamazsınız maalesef...
    ...Bir acaip Mühendis.....3 aşağı 5 yukarı yok...1 aşağı...2..3..4..5..6 yukarı

Motosikleti
    R25'in gelmesi belki ülkemize 2 sene bile bulabilir . Alternatif olarak 250 cc de İnazuma , pulsar , ktm200 vs vs bakıcaz artık . Bu saatten sonra cbr 250r'ın işi benim için bitmiştir . Fiyat performans açısından pulsar almak en mantıklısı sanırsam .

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Tüm yorumları okumadım sadece yaşasın honda diyorum

Benzin zamlarına olan zam gibi protoste etmeyip hala honda hayat onda deyip alırsak olacagı bu dahada yükselecek.

Farkettiyseniz cebimize giren para aynı para ama hayat pahalılaşmaya devam ediyor.
    Thracian bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı OnurTr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelmesi bir muamma yurtdışı kaynaklarda Avrupa ve Amerika'da R3 diye çıkacağı söyleniyor kaldı ki daha Japonya'da ve Doğu Asya da dahi satışa başlanmamış..hem hâlâ Mt-07 bile yok doğru dürüst Türkiye de kim bilir ne zaman satılır servisi yedek parçası piyasası vs. oturur....fiyat politikasına gelince haklısınız naked fiyatı ile karenajlı bir motor mukayesesi,ama anlatamazsınız maalesef...
    Yamaha'nın bu politikasını çok anlamsız buluyorum. Müşteri anketi vs. hiç mi ilgilenmiyor bu adamlar şaşırıyorum gerçekten.
    OnurTr bunu beğendi.
    No matter how bad your day is

Your bike will always make you feel better.

Motosikleti
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm yorumları okumadım sadece yaşasın honda diyorum

Benzin zamlarına olan zam gibi protoste etmeyip hala honda hayat onda deyip alırsak olacagı bu dahada yükselecek.

Farkettiyseniz cebimize giren para aynı para ama hayat pahalılaşmaya devam ediyor.
    Yakında bu zamlardan dolayı hepimiz Cup motora dönmezsek iyidir hocam .

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    R125 in fiyati 10 kusur ,r25in su zamanda cbr250den ucuza gelmesini beklemeyin bu arada ay sonunda bir daha cbr250ye zam gelebilir! Sitesinde bu fiyatin ay sonuna kadar olacagi yaziyo

Motosikleti
    Alıntı Bugraaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R125 in fiyati 10 kusur ,r25in su zamanda cbr250den ucuza gelmesini beklemeyin bu arada ay sonunda bir daha cbr250ye zam gelebilir! Sitesinde bu fiyatin ay sonuna kadar olacagi yaziyo
    Her ay zam geliyor zaten sene sonunda 15 bin tl falan olur cbr 250 .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)