Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Egzoz aldım bir türlü beceremedik

Motovento
    REKLAM ALANI

600RR motorum için ebaydan yoshimura rs 5 egzoz aldım. Egzozcu takarız demişti. Motoru zar zor söküp egzozu taktı. Ama istedigim ses yoktu. Kat iptali için tekrar gittim, tekrar söktük, bu sefer katı kesip araya boru kaynattı. Ama motoru toplamadan farkettim ki heryerden kaçırıyor kaynak. Boruyu sökmeden kaynak yaptığı için aralara zor yapabildi sanırım. 2 Kerede boşuna para verdim egzozcuya. En son macun falan yapıp kapattı, bugun farkettim ki katalizörün kesildigi yere yaptığı borudan yine kaçırıyor. Bana birisi bi usta önersin arkadaşlar şu durumdan kurtulayım :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı deeJayreLax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600RR motorum için ebaydan yoshimura rs 5 egzoz aldım. Egzozcu takarız demişti. Motoru zar zor söküp egzozu taktı. Ama istedigim ses yoktu. Kat iptali için tekrar gittim, tekrar söktük, bu sefer katı kesip araya boru kaynattı. Ama motoru toplamadan farkettim ki heryerden kaçırıyor kaynak. Boruyu sökmeden kaynak yaptığı için aralara zor yapabildi sanırım. 2 Kerede boşuna para verdim egzozcuya. En son macun falan yapıp kapattı, bugun farkettim ki katalizörün kesildigi yere yaptığı borudan yine kaçırıyor. Bana birisi bi usta önersin arkadaşlar şu durumdan kurtulayım :(
    İstanbuldaysan Beşir usta var numarasını vereyim ara görüş istersen

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Madem o kadar ugrasiyorsun full system tak. Kendi borulari falan hepsi icinde olur.

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    eğer istabuldaysan bu arkadaş ulaş bak o yaptırdı katalizör iptali ve boru
    söylemiş orda nerde yaptırdığını

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post3300417

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)