Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sizce Bu Motoru Kullanabilirmiyim?

Motovento
    REKLAM ALANI

s.a arkadaşlar size sormak istediğim ben daha önce hsun schooter 'lar vardı 150'lik otomatik bunlardan kullanmıştım şimdi farklı bir motor alıcam ASYA MOTOR LEGEND 150 VITESLI MOTOSIKLET daha önce bi kere kullandım vitesli onuda 100 metre bile değil şimdi sizce bu motoru kullanabilirmiyim? schooter'da acemiliğim zamanlarıydı acemiliğimi atlatmıştım ama uzun zamandırda kullanmıyorum sipariş verdim ASYA MOTOR LEGEND 150 VITESLI MOTOSIKLET gelicek yada şu motorumu alsam
    http://www.evkur.com.tr/p/8174/asya-...otos%C4%B0klet

benim aldığım şu
    http://www.evkur.com.tr/p/9061/asya-...sli-motosiklet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

1-2 saatinizi almaz alışmanız ancak Evkur yerine başka yerden alsaydınız keşke. Arada epey fiyat farkı oluyor.

Hayırlı olsun,Allah kaza,bela vermesin.

Motosikleti
    Sym Joyride 200
    Yeter ki öğrenmek iste tabikide kullanabilirsin ilk etapta bir arkadaşından destek alırsan senin içinde iyi olur.Şimdiden hayırlı olsun.

Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-2 saatinizi almaz alışmanız ancak Evkur yerine başka yerden alsaydınız keşke. Arada epey fiyat farkı oluyor.

evet öyle ama peşin paran olmayınca ve taksit olayı olunca mecbur kaldım yoksa kesinlikle arada çok fark var

Alıntı ersenelbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeter ki öğrenmek iste tabikide kullanabilirsin ilk etapta bir arkadaşından destek alırsan senin içinde iyi olur.Şimdiden hayırlı olsun.
    öğretebilecek kimse yok o yüzden kendi başımın çaresine bakıcam sanırım vitesleri vs kendim öğrencem sanırım.

Motosikleti
    Sym Joyride 200
    Dikkatli olmanı tavsiye ederim kendin öğrenmeye çalışcaksan.Allah kaza bela vermesin.

sahil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5, yamaha xcity 250
    hocam bu motora bu para verilmez taksitli satıyoruz ayağına durumu olmayan ve para biriktirmeye üşenen insanları kazıklıyorlar yazık günah paranıza emeğinize o mala o kadar para vereceğinize o ayarda 7-8 ay para biriktirip 2. el bir motor alabilirdiniz bu tefecilerin kucağına düşmezdiniz

serdar22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750x
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motor aldım evkur'dan taksitle ödüyorum bağkur'dan

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Ben yanlis mi görüyorum oruç basima mi vurdu motor 200tl mi

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:11 ----------

aman Allahım taksitiymis :( hemen 2 3 tane sipariş verecektim

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    arada 1.500 tl falan fark var. bence para biriktirip öyle al. 1500 tl yi çöpe atma

tavsiyelerinize uydum ve evkurdan siparişlerimi iptal ettirdim sağolun ,peki şimdi 1500 - 2000 tl arası schooter alıcam güzel görünümlü bişey ve tavsiyeniz ne olur?
    dockerengin bunu beğendi.

valadeut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MG KİNG
    Alıntı is_for_you adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tavsiyelerinize uydum ve evkurdan siparişlerimi iptal ettirdim sağolun ,peki şimdi 1500 - 2000 tl arası schooter alıcam güzel görünümlü bişey ve tavsiyeniz ne olur?
    eğer vitesliye merak saldın vazgeçme derim, benim de 2000 lira gibi bir bütçem vardı. Temiz bi motor denk geldi ikinci elden aldım, seni yanlış yönlendirmek istemem ama düşük km li 2. el motorlara bakabilirsin, paketçi olmadığına emin ol, en ufak bir şüphen olursa motoru alma inş gönlüne göre bir motor alırsın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)