Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

tvs apache hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    methal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks new light 125
    beyler uzun süredir cup motosiklet kullanıyorum artık sıkıldım bu motordan bu aralar aklımda tvs apache var kimisi alma diyor titreşim cok fazla diyor kimisi ybr al onun yerine diyor aklım cok karıştı yardımcı olursanız sevinirim saygılar .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    kötü bi motor değil tek sıkıntı titreşimi. bursa mt de memduh abi var motorunu satıyor. birsürüde aksesuarı var. bi bak istersen kafana takılan yerleride sorarsın. uzun yolda yapan birisi ayrıca

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Yaklaşık 4 aydır apache kullanıyorum. 2000 km.'den fazla yol yaptım.Titreşim milletin korkuttuğu kadar değil.
    Gerçekten çok memnunum. Ayrıca redanblac'in dediği gibi Memduh'un satışa çıkardığı motoru çok temiz ve ilave aksesuarları ile birlikte fiyatı da oldukça hesaplı. Kesinlikle pişman olmazsın.

drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    apache'nin tireşimi ybr ye göre biraz fazla ama rahatsız edici değil diğer 150cc.lik motorlardanda biraz fazla titreşimi ama motorda güç var hız var yakışıklılık var yani 125 lik ve 150 lik leri benda çok araştırdım ve apache aldım almamın en önemli sebebleri ise diğerlerine göre daha yakışıklı daha hızlı daha güçlü alması,

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    yeni kasa apachem var alalı 1 sene oldu.sani hızlanması olsun görünüş olsun titreşim olsun aşırı derecede memnunum.Herkese tavsiye ederim.Alabiliyorsan yeni kasasından al.

4 aydır kullanıyorum 4bin km yaptım. çanakkaleden izmire geldim. Görüntü olarak baya dikkat çekiyor yeni kasası var bende.

Uzun yol gelirken çanakkaleden izmire yani, cbr 125r vardı arkadaşımla 2 motor döndük. Paran varsa cbr al tabi. titreşim yok onda. + son hızda 5-10 km fark var.

Tavsiye ederim güzel motor.

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Apachi hakkında kötü bir yorum olacağını sanmıyorum fiyatına göre çok iyi bir motor bana kalırsa az titreşim var elbette ama abartılacak kadar değil ayrıca tasarım ve güç konusunda da iyi.Ben CBR 125R almadan önce Apache bakıyordum.

babaduru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yılların Eskitemediği Peugeot 103-CBR 250 R(2011)
    Apache de titreşim yüksek devirde hissettiriyo kendini,Güçüde yerinde ama bence bi japon kalitesi mevcut değil çinli kadar kötü değil ama zırıltı sesleri nerden geldiğini anlaşılmayan sesler zamanla baş gösteriyo.Şuan 2008 apache kullanıyorum bi sonraki motor olarak sıfır ybr 125 düşünüyorum.

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Tüm yorumlara katılıyorum.

Titreşim pişman edecek kadar yok.
    Zırıldar, ses yapar. Ama arıza çıkarmaz iyi baklırsa.
    Az yakari çok gider.
    Sağlamdır. Yolda bırakma olasılığı düşüktür.

18.500 oldu. Sarf malzemeleri dışında tek değişeni karbüratör diyaframı oldu. Kronik bir sorunudur.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Ya adı çıkmış motorun.
    Tamam titreşim var evet.
    Ama ben cbr dan inip tvs ye binince hiç rahatsız olmadım.
    Birçok motor , o motoru kullanmayıp , orfan burdan duyduğu cümlelerle konuşup kafasından salladığı için karalanıyor.

Motosikleti
    tvs 150 rtr apache
    selam arkadaşlar bende yeni tvs 150 rtr aldım ikinci el bayağı güzel

bende yaklaşık bir aydır eski kasasını kullanıyorum (2012).Bin km devirdim.Söylendiği gibi bi titreşim var malzeme kalitesi bi ybr değil fakat görüntüsü ivmelenmesi bu açıkları kapatıyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)