Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Önemli Uyarı: Bu viraja dikkat!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    ugurcan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX-R 600
    Merhaba arkadaşlar,

Her sabah iş gereği Sarıyer-Bahçelievler arası gidip gelmekteyim... Bu sabah Maslak'tan TEM'e bağlanıp, TT Arena Stadı'nı geçtikten sonra E-5'e bağlanmak üzere Okmeydanı sapağına döndüm... Bilirsiniz, yan yola girdikten sonra sola virajla birlikte köprünün üstünden geçerek Okmeydanı'na doğru yönelirsiniz... Tam virajın ortasında anlam veremediğim şekilde iki şeridi birden tamamen kaplayacak şekilde yere YAĞ döküldüğünü farkettim... Normalde her gün o viraja daha hızlı girerim ama önümdeki araçlar sebebiyle bu sabah yavaş girdim, iyi ki de öyle olmuş... Belediye de sağolsun yolu yağdan arındırmak yerine, üzerine kum dökerek işi bitirmiş... Ne bir uyarı levhası, ne bir tabela... Bu yağlanmış zemin 1-2 km kadar tüm yola yayılmış... Lütfen önümüzdeki bir kaç gün boyunca bu noktadan geçerken dikkatli olun... Özellikle geceleri hiç görünmez hale gelir yoldaki yağ... Tam olarak bahsettiğim yer burası:

Kazasız, belasız, cezasız, arızasız sürüşler herkese...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Teşekkürler uyari için. Her zaman dikkatli olmali, burasi Türkiye
    ugurcan88 bunu beğendi.

Siyah&Beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250
    Duyarli davranisiniz icin tesekkurler.
    ugurcan88 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    aslında forumda yol durumları ile ilgili bir bölüm olmalı. bu tür uyarılarımızı yapabilmeliyiz. Her şehir için bir alt başlık mesela...
    ugurcan88 bunu beğendi.

Trasabaglar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache rtr 150
    dün geceden vardı o yağ bende arkadaşlarla halısaha maçından çıktım eve gidiyorum terliyim diye yavaş yavaş gidiyodum üzerinden geçerkende farkettim ulan dedim bedavaya yaşıyoruz
    ugurcan88 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    İnanılmazdı ben de bugün gördüm ve baya tırstım. Sanırım dikkat etmemişsiniz orta refüjde çok ciddi bir kaza olmuş gece. Yol kenarındaki tam köşe korkuluklar darmadığındı.

Sola doğru olan virajda kayarsanız direkt olarak o parçalanmış ve jilet haline gelmiş demir korkuluklarla buluşmanız olası.

ugurcan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX-R 600
    Valla yağı gördükten sonra sağda solda ne var diye bakmadım motoru dikleştirip totoyu hafif havaya kaldırıp ayaklıklara ağırlığı verip sabit gaz virajı döndüm... arkadan, sağdan soldan gelen araçlara bakıyordum fren yapamayacağım için zaten o kadar yağın 1-2 km kadar yola yayılmış olmasının başka ihtimali yoktu, dedim ya yağ tankeri devrilmiş yola ya da büyük bikaç araç birbirine girmiş...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)