Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorcu (kurye)HASAN abiye çok Teşekkürler...

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamlar.
    Arkadaşlar sizlere bir motorcu'nun diğer vatandaşa ya da motorcuya yardım etme hikayesini anlatacam...

Ben bundan 1 hafta önce İstanbul'da moto gp'de görev için Federasyonun ayarladığı otele yerleştim.Antrenmanlar ve sıralama turları bitti.Yarış günü yani pazar günü sabah , otelle ilişkimizi kesip yarışa ; çantalarımızla gitmemiz gerektiği söylendi.Tabi ben de herkes gibi eşyalarımı hazırlayıp aşağı indim fakat otobüslerin daha gelmemesi nedeniyle eşyaları lobiye bırakıp kahvaltıya gittim.
    Fakat son gün ve yarış gününün verdiği heyecan , ufak vedalaşmalar falan derken , eşyaları otelde unuttum.Zaten bir çanta ve ufak bir poşet vardı.
    Yarış günü,aynı noktada görev yapacağımız Hasan abiyle tanıştım...Kendisi zaten motorla geldiği pistte , motoru otopark'a çekip , yanımıza kaskla falan gelmişti.

Ben akşam 20 dk uzaktaki otele nasıl dönüp eşyaları nasıl alacağımı kara kara düşünürken , aklıma o abi geldi.Zaten yanımdaydı.Ona olanları anlattım.
    "Yaw gülüm ayıp ettin , ben çıkışta gidip alırım." dedi.Saolsun.Yakıt parası ve zaman ile ilgili sorun çıkıp çıkmayacağını soracağım zaman , bile yaw kardeşimiz için 2 saat ayıramıyacaz mı? Ne yakıtı , öle şey olur mu dedi...
    Saolsun , mesai bitip de , herkes evine memleketine dönmeye başlarken , 5 dk da gidip eşyaları , getirdi.
    Hatta bizim otobüs hareket etmişti.Yolda buluşup eşyaları aldım.
    Hasan abiye orada defalarca TEŞEKKÜR ettim , walla arkadaşlar nasıl ilaç gibi geldi bilemezsiniz.

Bu arada bu hasan abi , moto kuryelik yapıyomuş. Tabi ben adresi tarif bile etmedim.Sadece otelin kartını verdim..Gidip gelmesi yarım saat bile sürmedi.
    İstanbul hakemleri kendisini sanırım tanır.YBR 125 motoru var.Motor kendine ait.

Buradan HASAN abiye tekrar TEŞEKKÜRLER...

Ben de zaten biliyorum motorcuların her zaman birbirilerine destek olacağını ama sadece motorcu değil , bizler herkese yardımcı olmaktan hiç kaçınmayız...

Bütün motorcu , motora gönül vermiş dostlarıma saygılar.
    Eskişehir'deki kardeşinizden selamlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    bu akşam otobüsle eve gelirken e5 te bi honda twister geçti önümden,peşinden bikaç farklı tarz motor daha geçti.otobüs birazdaha ilerleyince bi baktımki elemanlar en sola çekmişler .sanırım twisterdeki vatandaşa bişe olmuştu ve diğerleri yardım için durmuşlardı.neyseki önemli bişe yokki sonra hepsi yola devam ettiler.bu belkide pekçok kişi için normal bişey,sitede defalarca okumuştum butür yardımlaşmaları ama canlı olarak şahit olmak çok daha farklı geldi bana.bi hoş oldum valla
    yaşasın motorcular,yaşasın motorcu kardeşliğ i

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    teşekkürler hasan abi. Harbi adammış. Gerçek motorcular harbi ve yardım severdir.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    zaten bu tür şeyler bekliyemesek birbirimizden burada ne işimiz var yinede
    iyi yapmışın teşekkür etmekle .

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Bir de kuryelere laf atarlar

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    Kurye deyip geçmeyin bence, ulaşamiyacağımız acil gitmesi gereken şeyleri bi çırpıda götüren insanlar onlar yaw.

büyük bi alkış
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

serkankiyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    Buradan sormak istiyorum;hiç acil bir ilaç ihtiyacı olupta eczanede bulamayan ve eczacı tarafından ilaç deposundan sipariş edilen ilacın gelmesini bekleyen var mı?
    Peki kim getiriyor o ilacı?
    [FONT="Georgia"][FONT="Verdana"][B][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Biliyorsan konuş,ibret alsınlar.Bilmiyorsan sus, adam sansınlar..[FONT="Georgia"][/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT][/FONT]

alpayism - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V Strom DL1000
    viper_1, yani T23 ortağım Hasan'ın sorununu çözdüğüne sevindim.
    Rüzgarın bol olsun

YARDIM LÜTFEN :

Ankara(Çankaya)- Kırıkkale arasında haftanın 5 günü her sabah İLAÇ götürecek motokurye arıyoruz.

İrtibat : halukss@yahoo.com, (312) 441 9228

Teşekkürler

Motosikleti
    KROSS 250
    biz kendimize ve cevremize yardım etcez ki bu duruma dustugumuz zaman baskalarıda bize yardım etsın
    hasan abi ye tesekkur ediyoz
    paylasım için sanada volkan
    sadece sür ...... www.eskisehirenduro.com

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler kurye abi

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Alıntı cardio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YARDIM LÜTFEN :

Ankara(Çankaya)- Kırıkkale arasında haftanın 5 günü her sabah İLAÇ götürecek motokurye arıyoruz.

İrtibat : halukss@yahoo.com, (312) 441 9228

Teşekkürler
    Anasayfaya kurye aranıyor diye bir başlık atsan daha iyi olurdu böyle zor bulursun.

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Güzel şeyler bunlar.. İnsanın içini huzur dolduruyor. Bu arada hep iyilerle karşılaşmak dileğiyle
    AsLaNLaR ve SıRTLaNLaR HiÇBiR ZaMaN DoST OLaMaZLaR..

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    ben de ilk motorumu aldığımda eve götürürken benzin bitmiş ve yolda kalmıştım. arkadaşım bidonla benzin almaya gittiği yarım saat içerisinde 4 motorcu arkadaş yardıma ihticacım olup olmadığını sormak üzere durdu. Bu durum çok hoşuma gitmişti. zor durumda kaldığında birinin yardım edeceğini bilmek ve aidiyet duygusu güzel bişey gerçekten

Bu topiği bulurken çok uğraştınız mı?

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  konu sanırım amacına ulaşmış yardım alan kişi teşekkürünü etmiş ve konu zaman aşımına ulaşmıştır bu sebepten konu topic sahibinin kendi ricası üzerine kilitlenmiştir
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler