Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2011 mODEL 600 rr alacam tavsiyeniz nedir?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda
    merhaba arkadaşlar.2011 model 25 bin de egzoz manet öncam kaza boya degısen yok.26 bin tl istiyor.ne dersiniz alınır mı bu fiyata? km biraz fazla mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Km değil de fiyat fazla hacı. Km orjinal bile olmayabilir. Benim hiç güvenim yok 2. ele. Tüm servis kayıtları varsa bile şüpheyle yaklaşıyorum, düşün paranoyaklığımı. Ne hale getirdiler memleketi diye girmiyorum.. Hayırlısı olsun hakkında

Motosikleti
    Honda
    valla km bence gerçektir 2006 modeller bıle 30-40 binde ise.2011 25 binde gerçektır.fiyat konusunda ne yapım bılmıyorum.ya verecem parayı temız ise.alacam kafam rahat olacak.yada başka motor bakacam.2008 bakıyom 22-24 bın tl istiyorlar.o parayı verecegıme 2011 alır 26 verırım. 3-5 fazla olsun temız olsun dıyorum.ama napacam bilemedim.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlla RR diye diretmiyorsan sıfır 650f çok güzel olur. Bakma kağıt üstünde 87 hp olduğuna, gayet tatminkar gidiyor. Hem sıfır mal, 4 yıl garanti. Kafanda en ufak soru işareti kalmıyor, iyi düşün
    rahmi34 ve barodi bunu beğendiler.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlla RR diye diretmiyorsan sıfır 650f çok güzel olur. Bakma kağıt üstünde 87 hp olduğuna, gayet tatminkar gidiyor. Hem sıfır mal, 4 yıl garanti. Kafanda en ufak soru işareti kalmıyor, iyi düşün
    aynı şey değil reşitim :D km're yüzde 98 orjinaldir çünkü bende köpek gibi gezsem o kadar zamanda ancak okadar km yapardım ve ben iyi gezerim :D ama ne biliyim sen 25 e bıraktırmaya çalışta fark 10bin tl olsun :D

Motosikleti
    Honda
    valla arkadaşlar benim için tip olması şart.tabiki beğeniler farklıdır.ama çift far benım hastalıgımdır yoksa guzel makına aslında tabiki 87 hp az değil ama fazer bile 98 hp iken düşünmek gerek..25 e bırakacagını hiç sanmıyorum ama diretecem en azından 25.500 e alırsam zaten vergi+noter+sigorta bana 26 ya rahat denk gelecek.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)