Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Egzoz nereden alabilirim ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar 2006 model 600RR sahibiyim. Two brothers veya yoshimura egzoz almak istiyorum. Sadece tüp olarak alacağım. Ama bu modele uygun egzoz satan yer bulamadım. Öncelikli olarak two brothers arıyorum. mototas da buldum, aradım, 2006 model için olmadığını söylediler. Nereden bulabilirim egzoz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı deeJayreLax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2006 model 600RR sahibiyim. Two brothers veya yoshimura egzoz almak istiyorum. Sadece tüp olarak alacağım. Ama bu modele uygun egzoz satan yer bulamadım. Öncelikli olarak two brothers arıyorum. mototas da buldum, aradım, 2006 model için olmadığını söylediler. Nereden bulabilirim egzoz ?
    E-bay'ı kullan,hem daha uygun fiyat,ben öyle yaptım...
    The Power of The Dreams.

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E-bay'ı kullan,hem daha uygun fiyat,ben öyle yaptım...
    3 hafta beklemek zorunda kalacağım zaten 1-2 ay motora binip satma düşüncesindeyim. Koskoca Türkiye'de şu egzozlardan satan yok mu ya :( Tiger marka buldum ancak o nasıldır acaba ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:38 ----------

2. El çıkma egzoz buldum ama ara borusu yok, benim araboruya taktırsam olur mu ?

Not: benim motosikletteki egzoz yan sanayiymiş. Ara borunun sese bir etkisi var mıdır ? Egzozu satın alırsam benim ara boru iyi değilse yine ses sorunu yaşar mıyım ?

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı deeJayreLax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 hafta beklemek zorunda kalacağım zaten 1-2 ay motora binip satma düşüncesindeyim. Koskoca Türkiye'de şu egzozlardan satan yok mu ya :( Tiger marka buldum ancak o nasıldır acaba ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:38 ----------

2. El çıkma egzoz buldum ama ara borusu yok, benim araboruya taktırsam olur mu ?

Not: benim motosikletteki egzoz yan sanayiymiş. Ara borunun sese bir etkisi var mıdır ? Egzozu satın alırsam benim ara boru iyi değilse yine ses sorunu yaşar mıyım ?
    Tiger için bişey diyemecem ama bir Arrow,TB,Akrapovic,yoshimura olmadığı kesin...Ayriyetten AB üyesi(italya,almanya vs.)ülkeden alırsan 5-10 gün aralığında eline ulaşır...Ara Boru'nun sese yada perf. bir etkisi yoktur...
    The Power of The Dreams.

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tiger için bişey diyemecem ama bir Arrow,TB,Akrapovic,yoshimura olmadığı kesin...Ayriyetten AB üyesi(italya,almanya vs.)ülkeden alırsan 5-10 gün aralığında eline ulaşır...Ara Boru'nun sese yada perf. bir etkisi yoktur...
    Ara borunun bir etkisi olmadığına göre, internette bulduğum 2. el bir egzozu alabilirim yani ? çünkü egzozun sadece tüpü var, ara borusu yoktu.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...1321153/detay/

bu ilandaki egzozu alsam, benim ara boruya taktırabilir miyim ? bir sorun yaşar mıyım ?

Motosikleti
    Honda
    tiger sesi gayet güzel.tavsiye ederim.2 600rr motorumuzda vardı ikisindende ayrı ayrı güzel ses çıkıyordu.uygun fiyata güzel bir egzoz

Sıfır tiger markamı alayım ?

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...1321153/detay/ Bu ilandakini alayım ? ara borusu yok, benim motosikleitn kendi ara borusuna olur mu ? olursa seste ara borunun etkisi var mı ?

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...22345626/detay

Yoksa bu ilandaki mi alayım ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)