Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dikkat! Beyler Arkanızı Sağlama Aldığınızdan Eminmisiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Binlerce TL verip aldığım DAINESE iki parça tulumumda bile kalça koruması olmadığını gördüm. Sonra kalça koruması güzel olan bir pantolon aradım fakat soft korumalar dışında herhangibir cordura veya deriden başka bir koruma bulamadım. Zamanında paten kaydığım için paten kaykay snowbord kayak gibi sporlarda giyilen şortlar olduğu aklıma geldi ve neden motosiklet içinde böyle bir koruma olmasınki dedim? Alpinestar Dainese gibi markaların koruma şortlarını araştırdım fakat ülkemizde çok az ve soft korumalı modellere rastladım. Ancak Sahibinden.com'da Motovento'nun sanırım yeni getirttiği bu şort ilgimi çekti ve direk aldım. Fotoğraflarını sizinle paylaşmak istedim.

Alpinestar Bionic Freeride.

Üzerimde de şöyle duruyor. Alırken sitede görselinde göründüğünden çok sağlam ve üzerime sıkı sıkıya oturuyor. Giyerken küçük gibi görünsede şortun esnekliği ve kalitesi çok şaşırttı beni. Nede olsa Alpinestar gerçi.

Yazın pantolonla uğraşma derdinden sizi kurtarıyor. Güzel bir dizlik ile bütün yazı şortunuzla geçirmenizede olanak veriyor.

Tulumumun kalça koruması olmadığı için enim esas kullanacağım şekil ise şudur ;

Kesinlikle çok güven verici bir ürün herkese tavsiye ediyorum. Ben Motovento'dan satın aldım yanında yazlık balaklava hediye etmişler. Çok hoşuma gitti bu devirde şaşırttılar beni.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    dehsetmiş money ne kadar usta ? bende korumaya cok önem veren birisiyim.

360 TL. Fakat yurtdısından getirtmekte bir 300 tl bulur gibime geliyor vergisi kargo ücreti falan. Fiyatını hakediyor bence. Ucuz birşey değil fakat çok ihmal ettiğimiz birşey bence.

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    güzelmiş alınması gereken bir ürün

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)