Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

lastik seçimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    ninja 250 nin orjinal lastiklerini 18bin km ye kadar kullandım irc. bu şekilde sattım alan kişi önce dunlop taktı ardından pirelli diablo süper korsa 2 taktı. yol tutuşu felan gayet iyi oldu ama her şekilde iş yinede sürücüde bitiyor.cbr 125 de orjinal lastijkeri 17 bin km kullandım ardından ön arka brigstone aldım. sürüşümde ve virajımda malesef bi artı olmadı bu benim kabiliyetimin zayıf olmasından kaynaklı. ama benim motorumla baska arkdaslarım bitik lastkle bile çok iyi şekide viraj yapabiliyolardı. bunu deme sebebim bi çok kişi lastiği takınca motor kendi dönecekiş , virajlarda dizler yerde yatacagız gibi düşünüp konuşmasından. ha elbet güvenlik , tutuş vsvs artacak tabikide.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Iyi lastik ufak hataları idare eder.

Sen kıracak bir şey yapmadın, herkes kendi bildiğini okuyor, böyle bir yere varamayız. İkimizde diyeceğimizi dedik arkadaş karar versin.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    michelinn pilot street yada pirelli diablo rosso 2 almayı düşünüyorum ben. pirelli 130 bulabilir miyim şüpeliyim.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r
    Alıntı Panigale adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    190'lık tak rahat edersin 160'a kadar oluyo diye kim dediyse onun yanından sessizce ayrıl ve arkana bakmadan kaç, yakında egzoz tak 10 beygir artar da der o http://www.youtube.com/watch?v=cGjTvotb9Xo bak adam burda anlatmış biraz araştırın.
    buzmoto michelin bayiinde motoruma göre lastik sordugumda bu cevabı aldım bilmiyorum adam bilgisiz mi ama sonuçta lastik satan bir firma.
    araştırdım araştırıyorum ancak pek kolay bulunmuyo kullanıcı yorumları

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:29 ----------

Alıntı alper_becker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok öyle bisey zaten 130 dolar diyor. Kargosu falan en fazla 50 dolar tutsa zaten adamla anlaşir 100 dolar altında fatura gösterir vergide ödemez gümrükte. Çok daha ucuza gelir. Motosiklet magzalari nazil yapıyor sanki. 30 dolarlık korumaları burada 250 300 tl den satiyorlar. Tek eksisi 20 gün 1 ay bekler.
    hocam malesef yazdığım rakamlar verebilicegim maksimum rakamlar koruma demiri sürüş eğitimleri falan derken büyük masraf oldu

Bu piyasada atışlar serbest, herkes konuşur.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)