Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lastik Sorunsalı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Merhabalar abilerim, arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır şu lastik olayını halletmeye çalışıyorum, işin içinden çıkamadım yardımlarınızı bekliyorum. Şöyle ki: 2011 Hyosung GT2500R motoruma sanayide bir motor dükkanına Pirelli Diablo Rosso 2 marka lastik almak için girdim, yalnız bana katalogdan bakarak senin motoruna uygun Sport Demon var dediler. Iyi ondan olsun dedim yalnız Sport Demon için ön lastik kalmamış bu yüzden Metzeler'e bakalım dedik. Metzeler'de de bana uygun yalnızda Lasertec kalmış ki okuduğum yorumlara göre çok tırt bir lastikmiş. Şimdi motolastik.com'dan Pirelli Diablo Rosso 2 alayım dedim: 110-70/17 lastik ön için uygun ebat var ancak arka için 150-70/17 yok bir türlü bulamadım. Arka lastikte en yakın değer 160-60/17 bu şekilde alsak bir sıkıntı çıkarır mı? Ya da ne önerirsiniz başka lastik satan bir site vb. Ya da uygun ebatlı lastik. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. Yazım hataları için de özür dilerim mobilden yazıyorum, iyi sürüşler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serdar22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750x
    http://www.youtube.com/watch?v=cGjTvotb9Xo
    orjinal ebatlarından farklı lastiğin ne gibi sıkıntılar çıkaracağını buradan izleyebilirsin....

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    pamirGT var forumda izmirden oda öne arkaya 60 taktı sanırım. Şuan kullanıyor ondan bilgi al

Motosikleti
    xj6n abs
    Geçen sene bende 2013 gt250r ıma diablo rosso 2 taktırmıştım Motolastikten 150 60 17 çok memnumdum herhangi bir sıkıntısını görmedim. Diablo rosso 2 çok iyi bir lastik şuan ki motorumada aynı lastikten aldım. Tavsiye ederim. Motolastik i ararsan yardımcı olacaklardır bilgili ve ilgili bir firma.

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    motolastik.com bende motorumu alır almaz pirelli dr2 aldım bir set çok memnunum yalnız orijinal boyut aldım.
    bence boyutu değiştirmeden bir set dr2 alın derim.
    110 ön / 150 arka var dr2de.
    motolastik stoğunda olmasa bile ayda 2 kez ithalat yapıyorlar bir sonraki partiye eklerler merak etmeyin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler