Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Acil Önerilerinizi Bekliyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    İnşallah
    Arkadaşlar kısa süre içerisinde motor alıcam 5 yıllık bi motor geçmişim var.Super sport hastası bi motorcuyum ama maddi durum açısından chopper almayı düşünüyorum.Benim için bi motorda görünüş ve kalıp çok önemli .Bu yüzden chooper tarzı bir motosiklet almayı düşünüyorum.Biraz araştırdım ve regal çift silindirli motorları yok ama keeway hem çift silindir hemde v motor olanı var.V motor performansı silindirde sesi çok etkiliyo ve buda benim için önemli bi hız tutkunu olarak.Sizinde tavsiyelerinizi ve önerilerinizi almak için buraya kaydoldum ve hangi chooper daha az sıkıntı çıkarır ve daha iyidir (hız ses ) . Önerilerinizi ve düşüncelerinizi bekliyorum.

Boy.1.78
    Kilo 67

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Bugün Keeway'e bindim ilk defa bir Hyosung sahibi olarak motor inanılmaz haafif geldi oyuncak gibi, çok da sağlam olduğunu söylüyorlar. Ben olsam Keeway'i seçerim hatta imkanım olursa ikinci motorsiklet olarak bile almak isterim.

Motosikleti
    İnşallah
    Tavsiyeniz için çok sağolun peki teknik bakımdan keeway super shadow 250 hem çift silindir ayrıca V motor mu daha iyidir yoksa regal raptor çift silindir sıralı mı ? benim için hız önemli ayrıca bunuda belli edeyim.

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Hız önemliyse tabii ki v motor yalnız şöyle bir şey de var bu motorlarla çıkabileceğiniz hızlar belli çok birşey beklememek lazım. Bende bir V motor kullanıcısı olarak motordan aşırı memnunum sesi bir ayrı gidişi ayrı tork aralığı vs benim çok hoşuma gidiyor. Birde shadow a bir ape hanger gidon takıldığında inanın bana aşık olursunuz

Motosikleti
    İnşallah
    Anladım.Keeway aklımda yer etmeye başladı peki dediğiniz gibi bir tek benzin gidonu hoşuma gitmiyor değiştirirsem kaça malolulur.Regal raptor t gidonu mükemmel mesela.Ben siyah hastası biri olarakta motoru simsiyah yapmayı düşünüyorum siyah bi gidon t olması şart değil ne kadardır sizce ? ve hazır söylemişken en fazla kaç yapar bu motorlar ??

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:45 ----------

Arkadaşlar biraz daha yardımcı olursanız sevinirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)