Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İşte motorcular böyle insanlardır.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Aziz4458 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Para biriktiriliyor YBR 125
    Gerçekten gururlandım

netster, lentini75, koray_77 ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Artık İnsanların Motor Kullanan İnsanları Diğer İnsanlardan Hör Görmemesi Lazım Sonucta Hepımız Insanız bu devırde ınsanları gıydıklerı seyden kullandıkları araca kadar ayrımcılık yapıyolar motor kullanan herkezde sersesi apaçi olmuyo arkadaşlar bunuda bilin istedim. !!!

Motosikleti
    Herkesi maddiyata göre yargılamak kadar insan adına yapılacak kötü birşey yok

Alıntı Onur2876 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık İnsanların Motor Kullanan İnsanları Diğer İnsanlardan Hör Görmemesi Lazım Sonucta Hepımız Insanız bu devırde ınsanları gıydıklerı seyden kullandıkları araca kadar ayrımcılık yapıyolar motor kullanan herkezde sersesi apaçi olmuyo arkadaşlar bunuda bilin istedim. !!!
    Onur2876 ve koray_77 bunu beğendiler.

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    istanbulda bunun tam tersi hareketler yapan 10larca motorcu da var.
    yaya geçidinde yayalara yeşilken milletin-özellikle alımlı kızların- üzerine süren mi istersin.
    artistik yapacağım diye tek teker giderken konduğunda arabaya sürten kaçan mı istersin.
    kolunda tespih, kafa çıplak, egsosu cayır cayır bağıran 150cc lik motoruyla makas atmaya çalışıp trafiği ciddi biçimde tehlikeye sokan mı istersin.
    o tespihlinin fotoğrafını çok çekmek istedim ama olmadı, ben de motor sürüyordum, hacıosman bayırından aşağıya doğru iniyorduk. tipi, ekipmanı, motoru tam "bay yanlış"tı adam.

dolayısıyla senin paylaşımındaki gibi motorcular olsa da insanlar onları değil, kötü örnekleri hatırlamayı tercih ediyor.

Motosikleti
    Böyleleri yüzünden iyi olanlarda kötüleniyor hele bağcılar gibi bir yerde yaşıyorsanız

Alıntı braveguy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbulda bunun tam tersi hareketler yapan 10larca motorcu da var.
    yaya geçidinde yayalara yeşilken milletin-özellikle alımlı kızların- üzerine süren mi istersin.
    artistik yapacağım diye tek teker giderken konduğunda arabaya sürten kaçan mı istersin.
    kolunda tespih, kafa çıplak, egsosu cayır cayır bağıran 150cc lik motoruyla makas atmaya çalışıp trafiği ciddi biçimde tehlikeye sokan mı istersin.
    o tespihlinin fotoğrafını çok çekmek istedim ama olmadı, ben de motor sürüyordum, hacıosman bayırından aşağıya doğru iniyorduk. tipi, ekipmanı, motoru tam "bay yanlış"tı adam.

dolayısıyla senin paylaşımındaki gibi motorcular olsa da insanlar onları değil, kötü örnekleri hatırlamayı tercih ediyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)