Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sabah sabah beni sıkıştıran araba

Motovento
    REKLAM ALANI
    Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı tata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara plakalı araçlardan uzak durmakta fayda var, İstabullular kadar anlayışlı değiller.
    Muhtemelen bir kurum adına kiralanmış makam aracıydı, içindeki de şofördü. Tehlikeli tipler bunlar.
    Sinir bozukluğu dışında bir terslik yaşamadığınıza sevindim.
    Biz ne yapalım...
    fisherKing bunu beğendi.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Beyler, böyle durumlarda asarım keserim yerine sakin ve soğuk kanlı olmayı deneyin. İstanbul'da bir değil bin değil bu adamlar(adam?). Hangi birine sinirlenecek hangi birine haddini bildireceksin. Ağada sensin paşada sensin deyip, yol istiyorsa yol verecek, çekil diyorsa çekileceksin. 2 teker üzerinde delikanlılık olmuyor. Kaçanın anası ağlamazmıs bunuda unutmayalım.
    Sadık1453 ve alijian bunu beğendiler.

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    Alıntı tata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara plakalı araçlardan uzak durmakta fayda var, İstabullular kadar anlayışlı değiller.
    Muhtemelen bir kurum adına kiralanmış makam aracıydı, içindeki de şofördü. Tehlikeli tipler bunlar.
    Sinir bozukluğu dışında bir terslik yaşamadığınıza sevindim.
    sadece ankara mı 16 - 35 ve 41 leri de unutma. adamlar için trafik mevhumu yok sanki tarlada traktör kullanıyorlar
    anlayana sivrisinek saz anlamayana sazı sokmasan da olur (imza istek üzerine değiştirilmiştir).

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Sizi çok iyi anlıyorum. Küçük cc kullanırkende başıma çok geldi bu tarz olaylar, fakat o zamanlar; küçük motor olduğu için takmıyorlar, araçtan saymıyorlar falan sanırdım ama pek alakası yokmuş durum yine aynı.
    Geçenlerde mercedes cls 350cdi ile biri yanaştı dibime. Baktım adam bana 1 metre yakından sollamaya çalışıyor, lavuk çıkacak tepeme hemen gazladım kurtulayım dedim 160 a falan geldi hızım gaz kestim bakıyorum bu da hızlanmış. Sonradan anladım amacı kapışmamkmış
    Şimdi diyeceğim şu; adamlar o kadar motosiklet cahili ki üstünde sürücüsüyle beraber ağırlığı 250-260 kg olan 178 beygirlik racing motorla, kuru ağırlığı 1970 kg olan 265 beygirlik arabayı kapıştırmaya çalışıyor Ulan cahil adam hem yüz milyarlar veriyosun hemde yanında ki sarışın kadına hava atacam diye kendi ellerinle kendini rezil ediyosun
    Sosyetik karılarının altında suvlar, kendilerin de teknik özelliklerini bilmedikleri lüks araçlar alan magandalar sizlere sesleniyorum; milyarlık değil, tirilyonluk araçlarada binseniz bizim aldığımız zevki alamaz, bizi anlayamazsınız, yaşadığımız tehlikeleri bilemezsiniz. Siz anca takım elbiseler giyip zengin baba duruşlarıyla etrafa üstten bakıp kırovari yaşantınızla ufak beyinlerinizi tatmin edin. Yeterki bizlerden uzak durun.
    Deryali, ArdaAras ve porsuk80 bunu beğendiler.

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/130640-konya%27da-motorcu-olmak-tacize-ugrayip-yeri-opmek.html

sadece küçük cc ler değil büyüklerindede sağdan git deniyormuş demek.
    Olur. Böyle öküzler ile aynı trafiği paylaşıyoruz.
    Bende Bimerede yazdım araç bulunmuş çekmişler ama adam yok.artık nasıl bulunamıyorsa.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Ataşehirden kadıköye gidip geldim.. dönüşü minibüs yolundan yaptım.. Motosikleti anca uzun yolda ve arazide kullanırım bundan sonra.. Akıllı işi değil..

tata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz ne yapalım...
    Siz zaten onları bizden iyi tanırsınız, ne yapılacağını bilirsiniz...

Profil resmimdeki motor, 1991-1992'de Ankara'daki motorumdur. Foto, Oran şehri ile Eğmir gölü arasında çekildi. O yıllarda fazla trafik yoktu Ankara'da. Yine de kapı altlarında "Resmi Hizmete Mahsustur" yazan araçlardan (ve taksilerden) uzak dururdum. Ne yapacakları hiç belli olmazdı.

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    kullandığınız motorun hacmiyle alakalı değil maalesef.
    konu, saygı ve kültürle ilgili.
    ve maalesef özellikle son 12 yılda daha da saygısız, kültürsüz ve tahammülsüz bir toplum olduk.
    malum en baştakiler "her şeyin en iyisini ben bilirim, bana ters geleni asarım, keserim. hoşuma gitmeyen birşey söyledin; sen kimsin? vs" derse onun yansıması olarak eksik kültürle yetişmiş, saygıdan yoksun olan herkes kendi mikro sosyal çevresinde de kendisinin her konuda en doğruyu bildiğini iddia edip, kendine ters geleni ya da hoşuna gitmeyeni de asıp kesmeye çalışıyor.
    açıklayayım da sonra yanlış anlaşılmasın; kültürden kastım (özellikle) aile terbiyesi, görgü ve tahammüldür bu arada.

keşke bir imkan olsa; araba ehliyeti almadan önce herkes trafikte 1~2 yıl motosiklet sürse, sonra B sınıfı ehliyet alsa. o zaman çok değişir durum.
    Deryali ve s.e.c bunu beğendiler.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Motora şöyle bi sistem taktırmayı düşünüyorum .. Heralde kimse rahatsız edemez artık bununla ..

Cuhara bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Bana şimdi böyle apaçilik yapıp zorla üstüme çıkmaya çalışan bi kişi denk geldi arkasına da dev gibi 61 yazdırmış al geç dedim elimle de "git bakalım nereye gideceksin yol boş olsa ben giderim dangalak" hareketi yaptım (buyur geç dedim yani ) İki adım ilerde benimle aynı ışıklarda bekliyordu kendileri

ahmetkorkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom
    Bende arada karşılaşıyorum bu tip saygısızlar la, kask kameranız varsa videosunu aşağıdaki linke yükleyin sonrasında o uğraşsın.

http://www.egm.gov.tr/sayfalar/ihbar.aspx

Şuan ki motorum zaten pek hız yapamıyor. Güçlü bir motorum olsa da uğraşmam yol verir gönderirim.

Birde özellikle küfür yemeye çalışanlar var. 120 km ile gidince o küfürlerin denk gelmeyeceğini zannediyorlar.
    Cuhara bunu beğendi.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    neyse en azından kaza olmadan atlatmışsınız. inşallah birgün yakını motor kullanırda anlar o zaman motorculara ne- neler yaptığını bu hayvan araç sürücüleri.

Motosikleti
    mondial mg125, mondial 150 mc
    Şu trafikde mal adamlar dolu. Araç kullanma kabiliyeti becerisi 0 insanlarla uğraşıyoruz .Arkadaş adamda kabiliyet yok uzaktan bakınca resmen sırıtıyor. Şunun yanından geçicem ama İnşaAllah bana zararı dokunmaz diye düşünüyorum. Dönecekmi ,dönmeyecekmi ,elinde telefonmu var ankaranın bağlarını dinleyip halaymı çekiyor işimiz zor arkadaş her parası olana araba vermişler. İstanbul Trafiğinin altın kuralı büyük balık küçük balığı yutar tırından kamyonundan tutunda bisiklete yaya ya kadar bu böyle.

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Motor arıza yaptığı için arabayla ciktik yola babam getiriyordu yolda kayış sıyırdı çektik sağa 4lü ler açık yağmur fena yağıyor kayışi değiştik ama tam oturmadı karanlık ve yağmur nedeniyle çok uğraşmadik neyse çıktık yola açtık 4 lüyü araç tekliyo 2.vites de gidiyoruz yavaş yavaş 4 lü yandığı halde ayılar dibimize kadar girip sellektör

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    polise şikayet etsenizde bu şahıs bu davranışı herzaman yapacak.ama birebir sağa çekip şahısla bir muhabere yaşasanız emin olun ki bir daha hiç bir motosiklet sürücüsüne bulaşmaz.bunlar aykırı adam der korkar .yani bizm turk milletini lafla izaya getiremessiniz buna inanın.iii lik meleği olmaya grek yok bu ülkede .memlekkette bu kadar hayvan varken.zaten eğitimli kulturlü biri olsa motosikletinde bi araç olduğunu bilir ve ona göre davranır...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)