Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Yeni kasa CBR 250R 2014 13.000 TL ile TR ye giriş yapmış

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı ErknOzyurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ABS SİZ Al 17.000.00 TL / geri kalan herşey aynı.Amortisör bile öhlins.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:31 ----------

Bu sözüm sanada gelsin
    iyi de biri 13 bin lira diğeri 17 bin lira artı vergi farkları da ortada.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    3n3s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kazazede
    Ah şimdi bi yamaha r25 çıksın da göstersin şu bi tarafları kalkan hondaya.

yamaha nin fotoğrafları vardı bir forum da . Kafa kısmı hariç güzeldi ama gelirmi gelmez mi meçhul

Yamaha 250 liği getirse honda dan ucuzmu olacak sanıyorsunuz ?
    Honda pahalı, yamaha ondan daha pahalı...
    UqUR_ bunu beğendi.

Alıntı Deeplord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha 250 liği getirse honda dan ucuzmu olacak sanıyorsunuz ?
    Honda pahalı, yamaha ondan daha pahalı...
    Çift silindir 33 HP olduğu söyleniyor en azından ucuz olmasa bile o fiyata değer değil mi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:16 ----------

Alıntı g1m71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi de biri 13 bin lira diğeri 17 bin lira artı vergi farkları da ortada.
    Biri 13 Bin ederi 8 bin olan motor / birisi 17 bin ederi 15 bin olan motor

Honda tek silindir

Kawasaki çift ( SIRALI SİLİNDİR ) Bu demektir gibi egzoz sesi Hyosung / Ninj250R gibi demek değil.Eski ZXR 250R ların bir tık altı.

ÖHLİNS / KAYDIRMALI DEBRİYAJ / ZX6 İLE aynı kasa / Dizlerinle tutup sliders eritebilmene imkan sağlayacak bir depo / Alcak gidon tasarıma değinmiyorum bile.

Biri 160 yapıyor birisi 195 /Honda 160 a gelene kadar 192 yi görüyor NİNJA 300

Vergi dediğin 200 lira yıllık ? Bu mu dert aradaki 50 lira mı

Videoyu 8.30 a sar sesi dinle.( KAFA SKMEZ / Uyarıcı olur şöförler sağında solunda olduğunu anlar )

hamzarat ve bounrock bunu beğendiler.

honda şu amortisörleri ters amortisör yapmıyo ya sinir ediyor beni. Biraz piyasa yapınca cbr, ne yapacağını şaşırdı honda. . . Pek satılacagini düşünmüyorum açıkçası. Kaliteyide gittikçe düşürdüler.

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Hani siyah renk nerde? oyuncak gibi rengarenk.

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Alıntı 3n3s adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah şimdi bi yamaha r25 çıksın da göstersin şu bi tarafları kalkan hondaya.
    Mt serisine aldanıp heralde 12 binden falan verecek sanıyorsunuz. Bak buraya da yazıyorum eğer yamaha 250 cc ss tipinde bi makine çıkarır ve fiyatı 14'ten aşağı olursa motosiklet kullanmayı bırakırım.
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir...

Motosikleti
    Sym Fiddle II 125S
    Merhabalar

Motorun fiyatı yüksek diyoruz evet ama neye göre yüksek. ayrıca € paritesinin artması ile tüm motorların fiyatı arttı. herkesin tarzı ve belli bir markaya tutkusu vardır tabii ki.

Ninja 300 lük karşılaştırılıyor ama sonuçta Ninja 300 Honda 250 tabii ki fark olacak. Ninja 300 lük sonuçta. Ninja nın 5.860 € / ABS li ise 6.425 €, bence eleştirirken buna göre eleştirmek lazım.

Ayrıca bu konu üstüne 4 er bin konarak 600 lüklere kadar uzar gider

Ninja nın üstüne 2.500 TL daha koyalım CBR 500R alalım o zaman.

ben gittim inceledim. Konşuk Motor Maltepe 'de 2014 yeni kasa 2 Repsol 2 Kırmızı 2 Tricolor var.

biraz daha kaslanmış ve hoş gözüküyor. kendini ve ne istediğini bilen aşırı hızlı olmayayım ama belli bir tarzımda olsun diyen arkadaşlara tavsiye edilir.

Ayrıca hepimiz gayet iyi biliyoruz ki bizim memlekette motosikletlere saygı oldukça az. fazla süratlere gerek de yok bence.

canınızı tehlikeye atmayın. spor motoru gören apaçi araçlar direk kuyruğumuza yapışıp tahrik ediyor. dikkat edelim.

Tüm motorcu arkadaşlarıma sevgi ve saygılarımla

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:09 ----------

ben aynen katılıyorum size. cbf 150 ile başladım movistar 600 rr ile devam ettim. ara verdim. şimdi repsol 250 r 2014 alıyorum.
    hafta sonu kendimi bir kez daha test etmek için 600rr repsol kiraladım ve hevesimi aldım.
    sport motor seviyorum ama güçlüleri kim ne derse desin hıza teşvik ediyor.
    herkes istediği gibi yaşar ama ben şu an 250 cc ile devam etmek istiyorum hayatıma
    ikinci el 2005-2006 600 cc motorlar 19.000 tl ama durumları %90 turşu.

Baraza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    3-4 bin tl için ninja 300 kaçırılır mı arkadaş,tek silindir,çift farı var diye gidip 13bin vericekler,ah param olsada direk sipariş etsem ninja 300ü
    OnurTr bunu beğendi.

apranax77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    bildiğim kadarıyla cbr 125 ve 250 kasa olarak aynı ebatlardaydı. bunda bir fark varmı acaba ?

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    en sevdıgım muhabbet 3 daha koy bunu al, hatta 4 daha koy şunu al

bu muhabbetlerın sonu ducati 1199 superleggera. bak onun ustune bısey koyamazsınız. zaten 84.500 eurocuk heheh

*

eskı bır cbr250 ci olarak kardan zarar ettım bunu soylerım sadece sıfırını 8250 ye sıfır almıstım aynı paraya sattım dıye sevınmıstım hehe 2.5 senede 4500tl zam kı bu da %50 neredeyse, cıdden fazla. hala satıldıgına gore doyum noktasına da ulasmamıs. nınja 300? guzel, hos motor elbette. ama satıs rakamları ortada. demek kı, "3 daha koy nınja300 al" mantıgı sadece klavyede ıslıyor.buraya yazanlar dahı tercıhını daha mantıklı(!)dan kullanmış
    TAYFUNBORA bunu beğendi.

bounrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R, Yamaha XJ6 Diversion F
    Bir kafa değişimişler dünyanın zamını yapmışlar... bende motoru büyültmek istiyorum, artık 3-5 bunun üstüne koyup er6f almayı panlıyorum...bu ne ya??
    mt07, ninja300 kesinlikle çok mantıklı..yamaha 25oCC kesinlikle bundan daha mantıklı..mantıklı mantıklı...

Baraza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    ninja 300 ve er6-f var benim aklımdada,naked'a bir türlü ısınamadım
    bounrock bunu beğendi.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Ben de kısmetse Ninja 300 @lacsğım

Motosikleti
    Honda Cbr 250 Cbr 125r/kymco super 8
    Butun yorumlari tek tek okudum,herkesin kendini gorusu,fikirleri sonuna kadar saygi duyuyorum herkese oncelikle bunu soyleyeyim.
    Yorumlarin %80 inde herkeste farkettigim sey kizginlik duygusuydu. Kimisi cift far yapti diye bu kadar para mi verilir demis,kimisi 600 luk parasi demis,kimisi sahtekar demis. Yahu arkadasim sen sucu japonda arayacagina gecte aynanin karsisina kendinde ara. Yav adam fabrikasini kuruyor,muhendis ise aliyor,onlari istihdam ediyor,dunya capinda insan calistiriyor,bunlari naklediyor,bunlara servis yedek parca vs vs sagliyor,arge&teknoloji calismalari yapiyor,o kadar emek veriliyor,her ulkede ari gibi calisiyor,ortaya bir motosiklet cikariyor. Sonra bu adamlar diyor ki,ben bu motoru yaptim bu motordan benim butun calisanlarimin maasi ,osu,busu,masraflarim,edecegim kar,bayiliklerin edecegi kar butun her sey dahil bu motoru 10 liraya satmam lazim. Buraya kadar her sey normal. Sonra sen koskoca Turkiye devleti olarak cikiyosun Hondanin karsisina kardes sen bu motoru 10 a maletmissin ama ben bunu ulkemde 15 e satarim bizde sistem boyle,YERSEN deyip kenara cekiliyosun. Sonra vatandasla honda kafa kafaya geliyo,sonra herkesin icine kurt dusuyo aldigi maldan da tereddut etmeye basliyo sanki butun dunyanin tek amaci turkiyeyi kaziklamak,nerde satamadigi dandik,sekilsiz motor varsa turk piyasasina sokmak. Yahu sana kendi devletin deger vermiyo ki elin japonu neden versin,herkes isine bakiyo. Yahu Kapi komsumuz yunanistana gelen motor neden turkiyeye gelmesin allah askina,25 bin tl lik motorun nasil 5-8 bin lira vergisi oluyor ?
    Ha birde arkadaslar kawasaki honda kiyasi yapmislar. O kiyasin turkiyedeki kazanani her zaman bellidir,honda. Cunku hemen hemen herkesin sehrinde bi honda bayisi var en kotu komsu illerden birinde illa vardir. Yedek parca temini kolay,ucuz. Kimse istanbuldan cikmayan kalantor dayilarin elinde tuttugu kawa bayiliklerine gidipte abi benim bi sag grenaj vardi geldi mi diye surunmek istemiyor. Cok ornek var bu sitede kaza yapipta 6 ay grenaj bekleyen 2013 yilinda. Kimsede kawasaki diye 18 milyar bi motora bagladiktan sonra bu sikintilari cekmek istemezler.
    Kilometrede kac kurus yakar diye dusunmeden,hondanin yamahanin tekellemesine izin verilmeden bol cesitliligin oldugu,devletin bizi damizlik degilde adam yerine koyup en azindan tek zevkimiz olan motorlardan araclardan elini cektigi gunler dilerim hepinize.
    Basinizi agrittim gece gece,kusurumuz olduysa affola,hayirli gunler.
    OnurTr, ugurcan88, Deeplord ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Fazer
    Alıntı Red One adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Butun yorumlari tek tek okudum,herkesin kendini gorusu,fikirleri sonuna kadar saygi duyuyorum herkese oncelikle bunu soyleyeyim.
    Yorumlarin %80 inde herkeste farkettigim sey kizginlik duygusuydu. Kimisi cift far yapti diye bu kadar para mi verilir demis,kimisi 600 luk parasi demis,kimisi sahtekar demis. Yahu arkadasim sen sucu japonda arayacagina gecte aynanin karsisina kendinde ara. Yav adam fabrikasini kuruyor,muhendis ise aliyor,onlari istihdam ediyor,dunya capinda insan calistiriyor,bunlari naklediyor,bunlara servis yedek parca vs vs sagliyor,arge&teknoloji calismalari yapiyor,o kadar emek veriliyor,her ulkede ari gibi calisiyor,ortaya bir motosiklet cikariyor. Sonra bu adamlar diyor ki,ben bu motoru yaptim bu motordan benim butun calisanlarimin maasi ,osu,busu,masraflarim,edecegim kar,bayiliklerin edecegi kar butun her sey dahil bu motoru 10 liraya satmam lazim. Buraya kadar her sey normal. Sonra sen koskoca Turkiye devleti olarak cikiyosun Hondanin karsisina kardes sen bu motoru 10 a maletmissin ama ben bunu ulkemde 15 e satarim bizde sistem boyle,YERSEN deyip kenara cekiliyosun. Sonra vatandasla honda kafa kafaya geliyo,sonra herkesin icine kurt dusuyo aldigi maldan da tereddut etmeye basliyo sanki butun dunyanin tek amaci turkiyeyi kaziklamak,nerde satamadigi dandik,sekilsiz motor varsa turk piyasasina sokmak. Yahu sana kendi devletin deger vermiyo ki elin japonu neden versin,herkes isine bakiyo. Yahu Kapi komsumuz yunanistana gelen motor neden turkiyeye gelmesin allah askina,25 bin tl lik motorun nasil 5-8 bin lira vergisi oluyor ?
    Ha birde arkadaslar kawasaki honda kiyasi yapmislar. O kiyasin turkiyedeki kazanani her zaman bellidir,honda. Cunku hemen hemen herkesin sehrinde bi honda bayisi var en kotu komsu illerden birinde illa vardir. Yedek parca temini kolay,ucuz. Kimse istanbuldan cikmayan kalantor dayilarin elinde tuttugu kawa bayiliklerine gidipte abi benim bi sag grenaj vardi geldi mi diye surunmek istemiyor. Cok ornek var bu sitede kaza yapipta 6 ay grenaj bekleyen 2013 yilinda. Kimsede kawasaki diye 18 milyar bi motora bagladiktan sonra bu sikintilari cekmek istemezler.
    Kilometrede kac kurus yakar diye dusunmeden,hondanin yamahanin tekellemesine izin verilmeden bol cesitliligin oldugu,devletin bizi damizlik degilde adam yerine koyup en azindan tek zevkimiz olan motorlardan araclardan elini cektigi gunler dilerim hepinize.
    Basinizi agrittim gece gece,kusurumuz olduysa affola,hayirli gunler.
    Yazında sana katıldığım noktolar var arkadaşım gerçekten vergiler bizim için çok büyük problem ancak şunları da göz ardı edemeyiz ;
    Honda yedek parça servis ağı konusunda çok geniş diğer markaların kat kat üstünde burada hem fikiriz ve bu bizim için güzel bir gelişme.
    Ancak buna güvenerek Honda müşterilerine gerekli bilgiyi vermekle yükümlü değil midir? Bu kasanın gelmeyeceğini bilgisinde olan arkadaşlarımız eski kasa motosiklet almış oldular. Ve evet vergiler ülkemizde çok yüksek ancak bir üst vergi diliminde mt-07 nin fiyatı malum.Gelelim cbf 150'ye 5.700 Tl rakibi ybr 125 5.000 Tl.

Lafın kısası her şey devlet,vergi sistemi değil bana kalırsa. Honda müşteri potansiyeline güvenerek bunları yapmamalıdır.

DoLPHiN2306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r-R6-ktmrc200-ktmduke390
    Cbr 250 alacaklar 2. el alsınlar arkadaşlar. Farı çiftmiş tekmiş farketmiyo bi noktadan sonra. Üstüne atlayıp gezince gözünüz görmeyecek bile. 13.000 motor + 500 de masraflar 13500 çok ya. 2. el 10 bin e alın üstüne de kaliteli korumanızı alın. Cc yükseltirseniz korumanız da kaliteli hazır olmuş olsun. Yok 3-4 sene binerim diyosanız sıfır alınabilir.
    OnurTr bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha rx 115 , MZ 251 , MZ 301
    o fiyatı hakeden bi motor değil o paraya git 600 lük al en azından neye bindiğini anlarsın

on bine 2. El satan arkadaşlar in motorları hurda şu an için sitede gördüklerimi söylüyorum temizler i 12 bin 12 500 11 bin diye gidiyor. Insan ister istemez o kadar parayı eski kasaya vereceğim e ve 2 el alacağıma bin yada 2 bin daha katar hem taksit taksit hem sıfır motor alırım diyor.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)