Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Yeni kasa CBR 250R 2014 13.000 TL ile TR ye giriş yapmış

Motovento
    REKLAM ALANI
    OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "anahtar teslim" 14 000 olacakmış bir bayideki arkadaştan bilgi aldım..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mustang256 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Ninja cazipleşiyor 3 yılda 5 bin tl inanılır gibi değil. Cbr 125 de 8,450 olmuş yzf r125 e yaklaştı, honda ilk baş ucuz tutup çil gibi sattı herkes sevdi şimdide sefasını sürücek .

Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Konşuk motor 2014 yeni modelin ilanını vermiş fiyat 13.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...63736687/detay

siyahı gelmemiş. plakalı 13600e bırakıyorlarms

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:04 ----------

efe plazayı aradım gelenleri sattık diyor ellerinde kalmamıs yarın 6 tane daha gelecekmiş ay sonunda fiyatın değişecegini söylediler. anlasılan peynir ekmek misali alan gidiyor. konsuk motorda da 2 tane kalmıs

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    2014 alacak olsam ılk tercıhım
    1- repsol
    2- tricolour
    3- kırmızı
    varsa 4- siyah.

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Bu fiyata, Fz6 fazerdan tut muadil birçok makine alınabilir.
    ömer2 bunu beğendi.

fz 6 gbi bir çok makine alınabilirde 2. el sıkıntı sağlamını bulmak lazım. baktım biraz önce 50 binin altında o fiyata yok malesef. siyahını alacam gibi 1 aya kadar.

Şu düşüncede olan kimse yok mu

Vay be 4 daha koyar ZX6 kasa ile aynı kasaya sahip olan NİNJA300 alırım 190 yapar giderim.SIRALI ÇİFT SİLİNDİR / Öhlins amortisor / ABS / KAYDIRMALI DEBRİYAJ neler neler kaçıyor 3-4 bin TL ye.Ben bu yeni kasanın satılacağına ihtimal vermezken bitmiş bile honda bayilerinde inanılır gibi değil.

CBR500R dengi motoru 3-4 milyarla kaçırmak büyük kayıp.

Şahsi fikrimi sundum.
    g1m71, hamzarat, Baraza ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı g1m71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fz 6 gbi bir çok makine alınabilirde 2. el sıkıntı sağlamını bulmak lazım. baktım biraz önce 50 binin altında o fiyata yok malesef. siyahını alacam gibi 1 aya kadar.
    Şu an zaten temiz makine zor bulursun,Çünkü sezon açıldı artık kimse makinesini satmak istemez sezon ortasında.Satışa koyan da keyfi koyduğundan yüksek fiyat yazıyor
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

sıfır almaya karar verdm zaten de bu fiyata honda pahalı diyorlar ninja 300de bana pahalı geldi 18-19a denk geliyo abslisi çok kararsızım acıkcası

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    1 sezon kullanacaksan ve ilk motosikletin olacaksa hiç bulaşma bence, 2. el ilanlarına bakıver derim

yok 1 sezonluk değil en az 30 bin km yapmak için alcam. 2 yada 3 sene olabilir bu . sonrasında da satmadan büyütmeyi düşünüyorum tabi nakit durumumda önemli. zaman gösterecek.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    o zaman tercih senin, ben söyleyeceğimi söyledim..Hayırlısı olsun.

eyvallah kardesm sagolasın.

çift silindirli ve kaliteli bir şey olsa git 13 bin mi ne vereceksen ver, ama bu şartlar altında sırf görüntüsü için nasıl bu kadar satılıyor onu anlamıyorum.

sen niye alırsın diyorsan 250 cc segmentin de lider konumunda parça ve servis olarak 2. Sebebim ise ninja nin sıfırı cikmiyor. Artık 300 u de 19 bin lira . Yamaha zaten çıkarmadı. En makul u bu gözüküyor bana göre şu an için . Fikrimi değiştirecek arkadaşlar varsa yorumları ni beklerim

585858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1955 r25 Mz 1990 251 Honda cb 125 e
    Benim nacizane görüşüm; gardaş millette para var 1970 lerde böyle bişey varmıydı jawa, planet vardı en güzeli tek tük bmw lerdi, standartlar çok değişti sıfır arabalar yok satıyor motorlar yine öyle, çiniydi japonuydu hepside satıyor zamanında çuvalla motoru getirip tamir edip binerlermiş bir lastikte 8 10 yama varmış.Şimdi mz i garajdan çıkarıyorumda millet dumandan rahatsız oluyor devir çok değişti.

Günümüze bakıyorum araba desen motor desen 4 senede bir honda motorları üretimini durdurup yeniden başka modele kayıyor devamlı değiştiriyor bu kadar model ne olacak israftır yazıktır diye düşünmelerini bırak böyle diyenlere bile gülerler. İşin kilit noktası para para olunca millet alıyor telefon değiştirir gibi motor araba değişiyor.

Ne diyelim artık para varsa canları sağ olsunlarda değişsinler İnşallah Allah isteyen diğer gardaşlarımız arkadaşlarımızada nasip eder çünkü bu sayfaları okuyup çok iç çekenler var biraz kıymet bilelim okadar.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı 585858 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim nacizane görüşüm; gardaş millette para var 1970 lerde böyle bişey varmıydı jawa, planet vardı en güzeli tek tük bmw lerdi, standartlar çok değişti sıfır arabalar yok satıyor motorlar yine öyle, çiniydi japonuydu hepside satıyor zamanında çuvalla motoru getirip tamir edip binerlermiş bir lastikte 8 10 yama varmış.Şimdi mz i garajdan çıkarıyorumda millet dumandan rahatsız oluyor devir çok değişti.

Günümüze bakıyorum araba desen motor desen 4 senede bir honda motorları üretimini durdurup yeniden başka modele kayıyor devamlı değiştiriyor bu kadar model ne olacak israftır yazıktır diye düşünmelerini bırak böyle diyenlere bile gülerler. İşin kilit noktası para para olunca millet alıyor telefon değiştirir gibi motor araba değişiyor.

Ne diyelim artık para varsa canları sağ olsunlarda değişsinler İnşallah Allah isteyen diğer gardaşlarımız arkadaşlarımızada nasip eder çünkü bu sayfaları okuyup çok iç çekenler var biraz kıymet bilelim okadar.
    Millette para oldukça almaya devam edecekler ve Hondada her ay düzenli olarak zam yapmaya devam edecek işin doğrusu bu Bende cbf'ten sonra cbr alacaktım ama Hondaya inat almayacam . Kısmet olursa inazuma, ktm 200 , yamaha wr 125 x yada bajaj pulsar 200 alıcam artık
    585858 bunu beğendi.

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ichiroo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vfr ve tek far?
    vfr 1200'ü diyor arkadaş.
    Yavuz Sultan Selim Han

sıfır almaya karar verdm zaten de bu fiyata honda pahalı diyorlar ninja 300de bana pahalı geldi 18-19a denk geliyo abslisi çok kararsızım acıkcası
    ABS SİZ Al 17.000.00 TL / geri kalan herşey aynı.Amortisör bile öhlins.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:31 ----------

sen niye alırsın diyorsan 250 cc segmentin de lider konumunda parça ve servis olarak 2. Sebebim ise ninja nin sıfırı cikmiyor. Artık 300 u de 19 bin lira . Yamaha zaten çıkarmadı. En makul u bu gözüküyor bana göre şu an için . Fikrimi değiştirecek arkadaşlar varsa yorumları ni beklerim
    Bu sözüm sanada gelsin

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)