Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Yok artık cbr250 gene zamlanmış 13000:s

Motovento
    REKLAM ALANI
    4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asıl siz son hıza takılmayın. Ben rodajdaki motorumla 5 bin deviri geçirmeyeceğim, devir sınırı olmayan bir Ninja 300 ile bir 0-120 deneyelim bakalım sonuç ne olacak ? Bir motor toplam kullanım süresinin kaçta kaçında son hızında gider hiç düşündünüz mü ? Ve bu son hız denen hızda ne kadar süre ile devamlı gidebilir ? Tork diye bir şey vardır ve son hızdan çok daha önemlidir. Benim gözümde bırakın MT-07'yi, CBR500R bile Ninja'dan çok daha üstündür. Ninja'nın olayı biraz dışı SS motorlara benzeyen tek silindirli Çin motorlarına benzemeye başladı. Motor sınıfında çok iyi bir motor ama işi abartıp üst sınıftaki makinalardan daha iyiymiş gibi göstermenin de gereği yok.
    bende ninja 300 dusunuyorum ama arkadasa katiliyorum bence cbr500 goruntu haric(ki oda kisisel bisey) teknik ozelliklerde ninjadan ustun bi makina son hiza takilip kalmak anlamsiz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r

585858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1955 r25 Mz 1990 251 Honda cb 125 e
    Şurdaki fiyata bak bizdeki fiyata bak. Buradan sesleniyorum yamaha getirsin 250 cc çeksin fiyatı 11000 e bak sen millet elini avcunu sıyırıp değişiyomu değişmiyomu sürümden kapatır o açığı.honda böyle devam ederse kaybetmeye mahkum eninde sonunda anlayacaktır.
    ZEMHERİ!

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Açıkçası sevinmedim desem yalan olur. Neden diye sorarsanız...

Ben 1 yıl önce hatta 1 yıl bile olmadı henüz, 10.500 e 0 2013 Cbr 250r aldım.
    Aradan 1 yıl bile geçmedi şuan 13.000 .

Ha tabiki Hondanın bu politikası saçma fakat açıkçası benim işime geldi.
    Tamda motoru satmayı düşündüğüm zamanda iyi oldu bu

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı 585858 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şurdaki fiyata bak bizdeki fiyata bak. Buradan sesleniyorum yamaha getirsin 250 cc çeksin fiyatı 11000 e bak sen millet elini avcunu sıyırıp değişiyomu değişmiyomu sürümden kapatır o açığı.honda böyle devam ederse kaybetmeye mahkum eninde sonunda anlayacaktır.
    Abi 250cc sınıfında Yamaha değil kim ne getirirse getirsin CBR250 gibi yer edinebileceğini düşünmüyorum.

Garaja sokarken 1cm çizildi diye tamamen keyfi yan büyük grenajı komple 90 liraya değiştirebileceğin başka bir motosiklet " GELMEYECEK" malesef :/

Koruma topuzu falan hiçbişey takma ihtiyacı dahi hissetmeden gönül rahatlığıyla kullanabildiğim tek motosikletim olarak kalacak CBR250
    gdm ve OnurTr bunu beğendiler.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    düz 15bin isterük.

asomuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Alıntı ErknOzyurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler 300 CC dediğiniz makina CBR500R den hızlı.Kawasaki ile hondayı nasıl bu segmentte kıyaslıyorunuz.Hızı geçtin MT-07 denilen alet NİNJA 300 ile aynı fiyatta olsada yıllık 500 lira vergisi var motorun.Ninjanın 210 TL hadi bunları geçtin 700cc bir cihaz 205 yapıyor MT-07 NİNJA 300 yapıyor 195 kaydırmalı DEBRİYAJ ABS görünüm şekil viraj kabiliyetinden bahsetmiyorum bile.CC ye takılıp kalanlara gülmekten yoruldum artık la valla su içerken falan ölecem bir gün.Bunların mantığnda 1200 GS ler kaç yapıyor acep ? bence 800 km falan yapar herhalde 300 cc 200 yaptığına göre
    mt07 ile ninja 300 karşılaştırılmaz. mt-07 çıplak olmasa son hızı çok daha fazla olur. şuan son hızı seyir halinde 212 dir.
    bilgilerinize.......
    hem farklı segmentte motorları kıyaslıyorsunuz hem de ona buna gülüyorum diyosunuz.. esas ben bu iki motoru kıyaslayana gülerim.
    mt'nin açılımını biliyorsunuzdur umarım.... yada her iki motoru kullanmış ve ona göre yazmışsınızdır diye düşünüyorum.
    evet cbr gereksiz fiyat artmaya başladı . ciddi anlamda kendi kendilerini yiyecekler. Ama şu son hız davası ve segmenti birbirini tutmayan motorları birbirleriyle dövüştürmeyi bence bırakın artık..... 200 yapsa ne olacak 240 yapsa ne olacak? ... herkesin zevki kendine tabikide.. ama madem ki 1200gs'ler için 800 nekadar imkansızsa naked bir motor ile R bir motorun karşılaşması bana göre okadar imkansız.

Alıntı asomuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mt07 ile ninja 300 karşılaştırılmaz. mt-07 çıplak olmasa son hızı çok daha fazla olur. şuan son hızı seyir halinde 212 dir.
    bilgilerinize.......
    hem farklı segmentte motorları kıyaslıyorsunuz hem de ona buna gülüyorum diyosunuz.. esas ben bu iki motoru kıyaslayana gülerim.
    mt'nin açılımını biliyorsunuzdur umarım.... yada her iki motoru kullanmış ve ona göre yazmışsınızdır diye düşünüyorum.
    evet cbr gereksiz fiyat artmaya başladı . ciddi anlamda kendi kendilerini yiyecekler. Ama şu son hız davası ve segmenti birbirini tutmayan motorları birbirleriyle dövüştürmeyi bence bırakın artık..... 200 yapsa ne olacak 240 yapsa ne olacak? ... herkesin zevki kendine tabikide.. ama madem ki 1200gs'ler için 800 nekadar imkansızsa naked bir motor ile R bir motorun karşılaşması bana göre okadar imkansız.
    Bu forumda artık normal gözüyle bakıyorum.CBF alacam diyen adama MT-07 önerilen bir forumdayız biz.Detaylara takılma nelerle neler kıyaslanıyor buralarda Çikolata alcam desem MT-07 lafı gelecek yakında.
    braveguy bunu beğendi.

asomuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Alıntı ErknOzyurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu forumda artık normal gözüyle bakıyorum.CBF alacam diyen adama MT-07 önerilen bir forumdayız biz.Detaylara takılma nelerle neler kıyaslanıyor buralarda Çikolata alcam desem MT-07 lafı gelecek yakında.
    aslında forumla değil de işte hangi konu olursa olsun bizim halkımızla ilgili
    herkesin herşey hakkında mutlaka fikri ve bilgisi vardır. kimse bu söylediğimi üzerine alınmasın. alınmak isteyenler alınsın ama daha dokunmadığı sesini bile duymadığı motosikletler hakkında gidişinden dengesine kadar bilgi sahibi olan ve yorum yapan başka kimse yoktur heralde
    tecrübe buna dahil değil. ne bileyim.. bi son hız merakı var anlamadım gitti.... hangi topic'e baksam seninki kaça basıyor son hızı kaç vs ve hangi topic olursa olsun bütün motosikletler kötü :D neyse cbr250 hoş güzel ama okadar para etmeyecek bir motosiklet.. hakkı olan fiyatlara yeniden dönse mükemmel olur ..
    herkese iyi forumlar.

585858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1955 r25 Mz 1990 251 Honda cb 125 e
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi 250cc sınıfında Yamaha değil kim ne getirirse getirsin CBR250 gibi yer edinebileceğini düşünmüyorum.

Garaja sokarken 1cm çizildi diye tamamen keyfi yan büyük grenajı komple 90 liraya değiştirebileceğin başka bir motosiklet " GELMEYECEK" malesef :/

Koruma topuzu falan hiçbişey takma ihtiyacı dahi hissetmeden gönül rahatlığıyla kullanabildiğim tek motosikletim olarak kalacak CBR250
    Yani tutuluyor mu tutuluyo 2. elide güzel istediğin an alınıp satılıyor parçada ucuz buralar güzel yanları.
    ZEMHERİ!

D e m i r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Düşecek kur beklentisi nedeniyle fiyatlar yukarı çekmiş olabilirler; yeni model çift farlı model yüzünden de olabilir

gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açıkçası sevinmedim desem yalan olur. Neden diye sorarsanız...

Ben 1 yıl önce hatta 1 yıl bile olmadı henüz, 10.500 e 0 2013 Cbr 250r aldım.
    Aradan 1 yıl bile geçmedi şuan 13.000 .

Ha tabiki Hondanın bu politikası saçma fakat açıkçası benim işime geldi.
    Tamda motoru satmayı düşündüğüm zamanda iyi oldu bu
    Lütfen memlekette vatandaşın alım gücünün düşmesi sizi sevindirmesin .

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)