Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Pulsarı artık bekleyemedim ve inazuma aldım

Motovento
    REKLAM ALANI
    zizulander - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu aralar mecburen otomobil
    KAzasız belasız binersin inşallah. Hayırlı olsun.
    Fiyat ayrıntılarını sigorta masraflarını ıvır zıvır vs resimleri de paylaşırsanız iyi olurdu bizler için de.
    Felis Leo bunu beğendi.
    Motosiklet üstünde itlik yapmak çok zevklidir, fakat bu itliğin bütün motosiklet camiasına zarar vereceğini aklınızın köşesinde tutun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli Felis Leo; hayırlı olsun. Allah kazasız belasız günlerde kullanmak nasip etsin inşallah.

Bugün ilk parti PULSAR sevkiyatı tüm bayilerimize yapıldı. Ancak daha önce de yazdığım gibi ilk partinin çok üzerinde sipariş aldık. İlave tedarik planlarımızı bir ay önceden devraya aldık. 15 MAYIS tarihinde yüklü bir sevkiyatımız var. Birer hafta ara ile devam edecek. Mayıs ayında 4 parti sevkiyat var.

Arkadaşlarım pazarlama politikası olarak algılamasın lütfen. Beklentimizin çok üzerinde sipariş talebi gelince bayiler zor durumda kaldı. Ancak Mayıs ayı içinde sorun çözülüyor inaşallah. Felis Leo kardeşimden de özür diliyorum...

Saygılarımla...
    1-1,5 aydır kapora aldırıp beklettiğiniz insanlara ayıp ettiniz , ilk gelen pulsarlar bizim hakkımızdı sonra kapora verenler sonraki partide alırdı adaletli olurdu benim gibi birçok müşteriyi kaybettiniz. Zaten riske giriyorduk ben zaten bugün sabah bayiye giderken hayırlısı neyse o olsun diye gittim, heralde bizim pulsarlar gelicek demiştim hayal krıklığına uğradım.Ama sayenizde cimrilik etmeyip daha iyi bir motor almış oldum.Hayırlı satışlar, bol kazançlar.
    ronnytechno ve halilom bunu beğendiler.

Pashapache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Tvs Apache, 2014 Pulsar 200NS
    Abi hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler
    Felis Leo bunu beğendi.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız
    Felis Leo bunu beğendi.

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    En güzelini yaptın abi sanada suzuki yakışır.
    Felis Leo bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha wr 250 r
    Hayirlisi olsun güzel makine almişsiniz kazasiz belasiz inş sesini duymak isterim onuda çok merak ediyodum cumartesi günu uygun oluyormusunuz öğleden sonra falan yada müsait olduğunuzda.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Hayırlı olsun,güle güle kullanın.Fırsat buldukça kullandığım bi motor,konforu müthiş.Resimde atarsanız sevinirik.
    Felis Leo bunu beğendi.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    ben bekliyorum acelem yok gelsin bi motorlar bayilere, ne zaman olurda bajaj bayisine giderim öğleden sonra motoru teslim edelim derler ozaman alırım. Yinede eylüle kadar vakitleri var artık dahada oturmazsa sistem bende bi wolf inazuma bakarım herhalde Motor hayırlı olsun beyaz inazuma favorim

dionysos06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Hayırlı uğurlu olsun. İnşaallah tez zamanda bol fotoyla süslersiniz başlığı

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Ülkeye girişi ilk kez olacak bir ürün için bence kapora vermek çok hatalı bir tutum. Hele ki altındaki motoru falan satıp kapora verenler var. Okudukça üzülüyoruz. İthalat temelli kurumsal firmalar, bayilerle anlaşmaları gereği belli sayının üzerinde sipariş için kapora kotası koyar. Yani o bayii için 50 adet sipariş ayrılmışsa ve aynı bayi "SICAK" para gelmesi sebebiyle 51 adet için kapora almışsa yaşanan tüketici sıkıntıları ile ilgili yaptırımlar uygulanır. Tabi bu KURUMSAL firmalar için geçerli. Arkadaşım ünlü bir avrupa markasından araba sipariş etti. kapora verdi. Ama gemiden çıkmadı. Yeni parti için de 2 ay geçmesi gerekiyordu. Firma aynı arabanın aksesuarlısını yani bir üst sınıfını aynı paraya verdi diyet olarak. Taktir etmiştim o zaman.
    Bu arada Hayırlı olsun arkadaşım. 10 numara motor inazuma. Allah kaza bela vermesin.
    Felis Leo bunu beğendi.

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En iyisini yapmissin, maceraya gerek yok.

yavuzseker82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 500 R
    Hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin

yavuzk2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız sürüşler

fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, bir aydır pulsarı bekliyordum kaporasını vermiştim ama artık yılan hikayesine döndü canımı sıktı artık şimdide 20 mayıs teslim diyorlar yani bu kadar da olmaz, bir ay yaya gezdiğimle kaldım ve bugün Suzuki inazuma mı sym wolf mü derken inazuma nasipte varmış.
    Benim hafızamda Felis leo nicki pulsar ile bütünleşmişti, bu bağı koparmam zor olacak

Yeni motorunuz hayırlı uğurlu olsun, Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin

dental_land - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    doğru karar

Motosikleti
    600 rr
    hayırlı ugurlu olsun resim atda bide canlısını görelim

Motosikleti
    2013 Honda CBF 150
    Kazasız belasız güle güle kullanın. İnazuma gerçekten çok beğendiğim bir motor. Hayırlı olsun

Motosikleti
    cf moto 400
    Ben sizin tvs apacheden inazumaya gecis yaptiginizi biliyorum bu yuzden sizin marka fani olmadiginizi da biliyorum. Rodaj bitti mi adil bir sekilde baslik acip inceleme yapmanizi sabirlisizlikla bekliyorum. Hayirli olsun allah kaza bela vermesin.
    Felis Leo bunu beğendi.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı asa11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sizin tvs apacheden inazumaya gecis yaptiginizi biliyorum bu yuzden sizin marka fani olmadiginizi da biliyorum. Rodaj bitti mi adil bir sekilde baslik acip inceleme yapmanizi sabirlisizlikla bekliyorum. Hayirli olsun allah kaza bela vermesin.
    Benim apache de çok güzel motordu çok zevkle kullandım, bu motorun sesi çok güzel insanın hiç stop etmeden dinleyesi geliyor ninni gibi , bu insanların çoğu markaya önem veriyor birde bu inazumanın görüntüsüde iri olduğundan dün bir sürü kişi benzina alırken gelip baktılar baya ilgi çekti.

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Hayırlı olsun. Resimerle beraber bi tanıtım ve ilk izlenimlerinizin olduğu bir yazı bekliyoruz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)