Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

CBR 500 R 2000 km Sonrası Sürücü Yorumları

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı fatek95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim gibi düşünen çok insan vardır o yüzden düşüncelerimi paylaşayım. Ninja cbr'a göre çoğu yönden albenisi daha fazla olan bir model. Yalnız abi olay sadece burda bitmiyor ki. Allah korusun bu işin kazası, yan yatması var. Kawanın yedek parça fiyatları insanı acayip derecede korkutuyor. O yan grenajların fiyatlarını duyan herkes ığhh bu da neymiş der bence. Realist bakarsak bu budur benim gözümde. Diğer türlü benim de gönlümdeki ninja olurdu bu 2 tercihte. Ama gerçekler acı çok mu ekonomik düşünüyorum ne
    Hacım grenaj takozu vs yapacaksın artık O değilde abi abi bu kawasaki mi diye soran çocuklara hayır bak burada honda yazıyor diye göstermek zorunda kalmayacağım )) Bir kıza Honda'nın da motosikletlerinin olduğunu kanıtlamak zorunda kalmayacağım İşin ESPRİSİ bunlar ama gerçek

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yavuzseker82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 500 R
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4.5 saniyede çıktığının video kaydı var mı acaba merak ettim. xj6 ile çok iyi kalkarsak 4 sn anca oluyor da, 4.5 iyi geldi
    internette 5,70 saniyede cıktıgı videolar var yabancı forumlarda 5 saniye diye yazıyordu ben hic denemedim ama GO Pro kamera ile en yakın zamanda deniycem elbette yol ve rüzgar bu testlerde insanı yanıltabilir 1 saniyenin ne kadar etkisi olur bilmem ama makina gercekten cok seri ve kıvrak surus keyifli ve rahat

fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ErknOzyurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacım grenaj takozu vs yapacaksın artık O değilde abi abi bu kawasaki mi diye soran çocuklara hayır bak burada honda yazıyor diye göstermek zorunda kalmayacağım )) Bir kıza Honda'nın da motosikletlerinin olduğunu kanıtlamak zorunda kalmayacağım İşin ESPRİSİ bunlar ama gerçek
    Haha orası öyle Ben memur adam çocuğuyum o yüzden bakış açım tamamen ekonomik diğer söylediklerine espri desek de katılıyorum hani genç adamız yeri gelir şekil yapmak istersin, ninja bu konuda baya iyi hondaya göre

Bu arada konu sahibi arkadaşım çok çok özür dilerim. Motorun hayırlı olsun. İstek ve arzularını bilip ona göre hareket edip güzel bir motor tercih etmişsin. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin

Motosikleti
    HONDA CBR 500 R
    Haha orası öyle Ben memur adam çocuğuyum o yüzden bakış açım tamamen ekonomik diğer söylediklerine espri desek de katılıyorum hani genç adamız yeri gelir şekil yapmak istersin, ninja bu konuda baya iyi hondaya göre

Bu arada konu sahibi arkadaşım çok çok özür dilerim. Motorun hayırlı olsun. İstek ve arzularını bilip ona göre hareket edip güzel bir motor tercih etmişsin. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin
    allah razı olsun sanada inşallah

Hacım tulumlada 500R ' a oturunca Arabaya oturmus gibi pozisyon olacak Kafa paris vücud şırnak motorun.Konu sahibi arkadaş sen üstüne alınma sen öyle sevmissin yapacak birşey yok

Motosikleti
    HONDA CBR 500 R
    Hacım tulumlada 500R ' a oturunca Arabaya oturmus gibi pozisyon olacak Kafa paris vücud şırnak motorun.Konu sahibi arkadaş sen üstüne alınma sen öyle sevmissin yapacak birşey yok
    Bu durum sadece cbr 500 ozgumu

Alıntı yavuzseker82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu durum sadece cbr 500 ozgumu
    Hacım 2 sini kıyaslayınca ona özgü.Hondanın ruhsuz bir tasarım anlayısı var.Bak bende CBR250 kullandım.Rakibi yok o segmentte diye gidip aldım. Ya anlamadığım nokta neden ZX6 gibi kasalar 500 cc motor sokup yaymıyorlar.

Açıkçası motorda şekilde ararım.Zevk sonuçta CBR500R güzel ama yanyana baksana dostum NİNJA 300 DEN daha fazla piyasada tutunacak motor olduğunu kabul ediyorum ama Kızdığım nokta nerde bu 200cc

Motosikleti
    HONDA CBR 500 R
    Hacım 2 sini kıyaslayınca ona özgü.Hondanın ruhsuz bir tasarım anlayısı var.Bak bende CBR250 kullandım.Rakibi yok o segmentte diye gidip aldım. Ya anlamadığım nokta neden ZX6 gibi kasalar 500 cc motor sokup yaymıyorlar.

Açıkçası motorda şekilde ararım.Zevk sonuçta CBR500R güzel ama yanyana baksana dostum NİNJA 300 DEN daha fazla piyasada tutunacak motor olduğunu kabul ediyorum ama Kızdığım nokta nerde bu 200cc

http://www.magmotardes.com/wp-conten...motardes-1.jpg
    Resme gerek yok camdan bakmam yeterli oluyor otoparkta yan yana duruyorlar goruntuye gelince bende ninjayı beğeniyorum fakat zevkler kisiden kisiye degisiyor 200 cc nerde dersen 0-100 arası ve ani kalkıslarda farkı ortaya cıkıyor ama 200 cc yuksek olmasının bir onemi yok hızı belirleyen sadece cc degil iki makinayıda defalarca kullandım sunu söyleyebilirim viraja hızlı girdiğinde aradaki fark işte o zaman ortaya cıkıyor honda burda gercekten farklı

Berke90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 500R
    Arkadaşlar motoru canlı canlı görüp öyle yorum yapalım lütfen. Buyrun benim cbr 500 resmini paylaşayım. Her gören abi bu kaç basıyo şeklinde sorular soruyor ayrıca ninjaya göre daha kalıplı ve çok daha konforlu olduğu kanısındayım. Tabi zevk meselesi ninjada ayrı bir havası var. Buyrun benim araç;

Motosikleti
    HONDA CBR 500 R
    Alıntı Berke90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motoru canlı canlı görüp öyle yorum yapalım lütfen. Buyrun benim cbr 500 resmini paylaşayım. Her gören abi bu kaç basıyo şeklinde sorular soruyor ayrıca ninjaya göre daha kalıplı ve çok daha konforlu olduğu kanısındayım. Tabi zevk meselesi ninjada ayrı bir havası var. Buyrun benim araç;

http://i62.tinypic.com/fu2t0i.jpg
    Hayırlı olsun Egsoz - elcik - koruma takozu - On cam bayagi hızlısın

fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

http://www.magmotardes.com/wp-conten...motardes-1.jpg

Barkın abinin bir videosunda 3lüden bahsedilmişti. Hepsi bir arada olmuyor demişti ona göre uyarlamak lazım. Zevke ve amaca göre bir tercih yapmış arkadaşımız. Ninja, cbr kadar az yakmaz kanaatimce. Cbr yakıt, rahat bir oturuş yönleriyle ninjaya göre daha iyi. İki motorun da birbirine göre artı ve eksi yönleri var. O yüzden ben alan kişiye göre cbrın da ninjanın da güzel bir tercih olacağını düşünüyorum. Sonuca bağlamak gerekirse cbr ile mutlu evlilikler dilerim kesinlikle güzel bir motor olduğunu düşünüyorum...

Motosikleti
    HONDA CBR 500 R
    Barkın abinin bir videosunda 3lüden bahsedilmişti. Hepsi bir arada olmuyor demişti ona göre uyarlamak lazım. Zevke ve amaca göre bir tercih yapmış arkadaşımız. Ninja, cbr kadar az yakmaz kanaatimce. Cbr yakıt, rahat bir oturuş yönleriyle ninjaya göre daha iyi. İki motorun da birbirine göre artı ve eksi yönleri var. O yüzden ben alan kişiye göre cbrın da ninjanın da güzel bir tercih olacağını düşünüyorum. Sonuca bağlamak gerekirse cbr ile mutlu evlilikler dilerim kesinlikle güzel bir motor olduğunu düşünüyorum...
    Katılıyorum Tesekkurler

Motosikleti
    Honda CBR 500R
    Hayırlı olsun Egsoz - elcik - koruma takozu - On cam bayagi hızlısın
    Tesekkür ederim. Bayiden aldım parçaları bu şekilde çıkarttım bir daha uğraşmayayım diye. Bir de rizoma ön arka sinyal taktırdım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:51 ----------

Buda kafadan görüntüsü;

Motosikleti
    HONDA CBR 500 R
    Tesekkür ederim. Bayiden aldım parçaları bu şekilde çıkarttım bir daha uğraşmayayım diye. Bir de rizoma ön arka sinyal taktırdım.
    Onu yandan göremedim kaçırmasın :-) Gule gule kazasız belasız kullan

Motosikleti
    Honda CBR 500R
    Onu yandan göremedim kaçırmasın :-) Gule gule kazasız belasız kullan
    Tesekkürler. Sizede Allah kaza bela vermesin, tekerinize taş değmesin

Bakalım hacım 2.eli ne kadara düşer 6-7 ay içinde karar veririmde.Ön cam çok dik değil mi ?

SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km

hocam egzos videon var mı?

mt 07 abs düşünürken zamdan sonra hondayıda düşünmeye başladım. zaten ben alana kadar bu gidişle mt daha pahalı olacak honda dan

Motosikleti
    Honda CBR 500R
    Bitane ikinci el düşmüş sanırım 19.750 yazmışlar motorun stock haline. Görüntüye önem verdiğim kadar kullanım rahatlığı da benim için çok önemli. Ön camın dik olması rüzgarı daha iyi kesiyor, memnunum yani

Bitane ikinci el düşmüş sanırım 19.750 yazmışlar motorun stock haline. Görüntüye önem verdiğim kadar kullanım rahatlığı da benim için çok önemli. Ön camın dik olması rüzgarı daha iyi kesiyor, memnunum yani
    Orjinali daha mı yatık peki ?

Motosikleti
    Honda CBR 500R
    Alıntı SULH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam egzos videon var mı?

mt 07 abs düşünürken zamdan sonra hondayıda düşünmeye başladım. zaten ben alana kadar bu gidişle mt daha pahalı olacak honda dan
    Henüz hiç video çekmedim. Gopro alınca güzel videolar eklerim foruma. Egzoz sesinide sizin için çeker koyarım yarın öbür gün. Ama ses güzel. İyi ısındıktan sonra çok tatlı patlamalar yapıyor, insanın içini bir hoş yapıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:12 ----------

Orjinali daha mı yatık peki ?
    Evet biraz daha yatık.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)