Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BMW K1200S Sahiplerine..

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam;

İstanbul' da olup K1200S sahibi olan gençleri arıyorum; biraz ilginç olacak ama bir araya gelmek iyi fikir olur diye düşünüyorum; ayrıca kaç tane olduğunuda merak etmiyor değilim

Alper - 0533 575 7128
    [FONT="Palatino Linotype"][SIZE="2"][COLOR="Navy"]BMW Fan ..in action.. K1200S - 2650KM; R1200C - 2500KM[/COLOR][/SIZE][/FONT]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    biraz zor çıkar abi bu siteden K1200S sahibi.. mondial 110ft falan desen çok var da, K1200S falan zor...ama istersen ben senle gezi yaparım, Keeway Focus 125'imle

1150gs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS
    Neden bu sitede BMW olan hic yokmu?

BmwPower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX-R 750
    Selamlar arkadaslar,ben aslen BMW hayraniyim ama maalesef su aralar Suzuki kullaniyorum!!ama insallah imkanim olursa yakin bi zamanda R1200S almayi istiyorum.Bu arada K1200Si deneme imkanim olmadi.ama onuda en kisa zamanda tecrübe etmeyi düsünüyorum.
    Ben galiba senin actigin topige biraz sacma oldum cünkü Istanbulda yasamiyorum en iyisi ben susuyum

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    bmw sahibi değilim ama aynı semtte oturuyoruz sayılır (anadoluhisarı ile aramda bi kaç metre var.) istersen tanışırız.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    bmw power eski almancı olarak slm bende 27yıl essende oturdum döndüm
    güzel topraklarımıza bu arada altındaki aslan parça hiçde fena değil

BmwPower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX-R 750
    Keske o resimdeki ben olsaydimda,aslan parcasida benim olsaydi profilimde siyah bi R1200S resmi var benim aslan parcam o olcak insallah valla ülkem topraklari iyi hosta,yasamasida iyi hos olsa!!valla teksas a dönmüs oralar

saykoshey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-12R, Hayane?
    Ben burda bir deneme turuna cikardam, cok hosuma gitdi. Dusuk devirlerde cok gucu var (kalkisda Japon motosikletlere tas cikarir eminim), asiri komforlu ve pratik bir motosiklet.

Turkiyeye donunce 10R'mi veya K1200S'mi alsam diye cok dusundum ama 10R alacagima karar verdim. Ben Superspor bir motosiklet istiyorum, yani yaris performans granajli bir motosiklet, komfor, luks, bilmem suydu, buydu beni ilgilendirmiyor.

K1200S luks, komfor ve performans arasinda bir kompromi ve sadece sokakda kullaniyorsaniz, luks, komforlu ve performansli bir motosiklet ariyorsaniz K1200S'i size tavsi ederim. Cok guzel ve saglam motosiklet yapmislar. Her BMW gibi sincir yerine shaft kullanmalari bakimini kolaylasdiriyor. Alaman arabalari gibi bu motosikletin sagidan ve solundan kucuk, hic durupda dusunmedigin ama hayatini kolaylasdiran aletler var. Insan bir durupda dusununce "Vallah bunun burda/boyle olmasi nekadar mantikli birsey" diyor, yani asiri kullanisli ve mantikli motosiklet.

Tek kusuru, renkleri. Tek begendigim renk Sari/Siyah ama onanada gumus renkli cizgiler atmislar (depoda falan), benim arkadasim Sari/Siyah aldi ve gumus renkli yerlerini sariya boyatdi.

Sagdan 4. motosiklet
    http://www.k1200sport.nl/100_0529.JPG

Baska resim gormek isterseniz su sayfada fazlasiyla var:
    http://www.k1200sport.nl/Foto-overzicht.htm

Birde soylentide su var. BMW yakinda arabalarda BMW M gibi motosiklet icinde bir bolum acacakmis ve yuksek performansli motosiklet yapacakmis. Vallah oyle birsey olursa giderim hemen bir tane istetirim. K1200S'de tam superspor uygulama yapilsa dunyanin en guclu ve en hizli motosikleti olabilirdi diye bir idaa vardi bir ara ama sonra Kawa ZZR1400'yu anons etti. Su sekilde tam superspor bir BMW:
    http://www.vanharten.nl/site/downloa...024_racer2.jpg
    HER TÜRK ASKER DOĞAR

tanışma

Alıntı Nemrut adlı üyeden alıntı
    bmw sahibi değilim ama aynı semtte oturuyoruz sayılır (anadoluhisarı ile aramda bi kaç metre var.) istersen tanışırız.
    valla BMW cilerden pek ses çıkmadı; bari yakın çevre ile tanışayım
    [FONT="Palatino Linotype"][SIZE="2"][COLOR="Navy"]BMW Fan ..in action.. K1200S - 2650KM; R1200C - 2500KM[/COLOR][/SIZE][/FONT]

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    BMW M ha...Değişik olur motosiklette görsel modifikasyon sınırlı;sadece makine modifiyesi olacak yani...

1150gs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS
    Bence biraz bekle arkadas, mutlaka bmw ciler cikar sonra. Biraz zaman aliyor onlarin okumasi. Ben orada olsaydim sana takilirdim benim GS le.
    [COLOR="Red"][SIZE="1"]Ne Mutlu Turkum Diyene[/SIZE][/COLOR]

johny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet bencede k1200s le sınırlamak biraz fazla...Çünkü zaten BMW ci bulmak bile zorken... En iyisi BMW cileri topla

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    soruyu soran arkadaş umudu kesmiş veya sizle muhatap olmuyo
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

yok arkadaşlar umudu kesmedim yaw; sadece çok sık giremiyorum siteye.
    benim tek merak ettiğim kaç tane K1200S olduğuydu satıcı arkadaş 80 kadar sattığını söyleyince en azından 5 - 10 kişi çıkar diye tahmin etmiştim; demek ki alan kolleksiyonu için almış, binmiyor

bu arada ben her türlü gezi tozu teklifine açığım ama mümkünse düzgün asfalt üzeri olsun; maksat gezmek olsun

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    düzgün asfalt: hemde türkiyede yanında kremalı kahvede istermesin yada buz gibi bira
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    @ aastan;
    Anadolu hisarının neresinde oturuyorsun tam olarak ? hisarın yanında hemen taksi durağı felan var o taraflarda mı yoksa gima'nın oralarda mı ?
    ben rasathanenin orada oturuyorum.

Alıntı MoToR adlı üyeden alıntı
    düzgün asfalt: hemde türkiyede yanında kremalı kahvede istermesin yada buz gibi bira
    Valla sadece asfalt olsun yeter; otoban kafi ama o da tarla gibi yapabilecek bişey yok

Alıntı Nemrut adlı üyeden alıntı
    @ aastan;
    Anadolu hisarının neresinde oturuyorsun tam olarak ? hisarın yanında hemen taksi durağı felan var o taraflarda mı yoksa gima'nın oralarda mı ?
    ben rasathanenin orada oturuyorum.
    karakolun 100 mt ilerisinde oturuyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler