Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

CBR 250R' I satıp SYM Wolf 250 Ye geçmekteki karasızlık

Motovento
    REKLAM ALANI
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar motor ömrüne şöyle dahil olayım. isim vermiyim bir honda bayisinden motor aldık. Bayi sahibi cbr 250 için 140 km üstü hızlarda sürekli gitmekte inat edilmemesi 250 cc için bunun üstünün gereksiz zorlama olduğunu söyledi. Ve sıkı durun 2013 te tam 27 tane cbr250 rektifiye etmiş.

Bencede cbr250 racing olduğu için fazla zorlanıyor ve hor kullanılıyor. SYM wolf kullananların böyle bir son sürat takıntısı olduğunu ve bu kadar makinalarını zorladığını düşünmüyorum.

Zaten cbr250 8500 devirde max gücünü veriyor ve 150 ile giderken 9 bin devirde oluyor yanılmıyorsam. 150 üstü bence direk motor ömründen yemek zaten bunu bilerek basmak lazım
    150+ süratleri anlık kullanmak sürekli gitmemek kaydıyla bu motorun ömrü en az 100.000 km.

Bu tek silindirli racingler kabul etmek lazımki biraz commuter mantığında ve az yaksın ucuz olsun herkes alsın mantığında motorlar. Eski 4 silindirli cbr250RR nin fiyatı ve teknolojisi yok.

Bizde haklıyız ÖTV kazığı varken 250cc bizde çok yaygın ve alıncada beklentimiz yükseliyor ama amacına uygun kullanıldığında 100 bin km yapmaması için sebep yok CBR250 nin

Geri kalan herşey için Master Card
    Drayke ve Twin bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya aslında wolfü kullandıktan sonra tekrar cbr ye bindim, sonra tekrar wolfe bindim, sırf aradaki farkı torku görmek istedim, inan pek fark yok, hatta wolf virajlarda daha güven veriyor diyebilirim, cbr hafif olmasından dolayı daha kıvrak gibi mi diyim, daha atik gibimi diyim ne diyim bilemedim :D
    ne yapacaksın pekı bellımı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:52 ----------

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motor ömrüne şöyle dahil olayım. isim vermiyim bir honda bayisinden motor aldık. Bayi sahibi cbr 250 için 140 km üstü hızlarda sürekli gitmekte inat edilmemesi 250 cc için bunun üstünün gereksiz zorlama olduğunu söyledi. Ve sıkı durun 2013 te tam 27 tane cbr250 rektifiye etmiş.

Bencede cbr250 racing olduğu için fazla zorlanıyor ve hor kullanılıyor. SYM wolf kullananların böyle bir son sürat takıntısı olduğunu ve bu kadar makinalarını zorladığını düşünmüyorum.

Zaten cbr250 8500 devirde max gücünü veriyor ve 150 ile giderken 9 bin devirde oluyor yanılmıyorsam. 150 üstü bence direk motor ömründen yemek zaten bunu bilerek basmak lazım
    150+ süratleri anlık kullanmak sürekli gitmemek kaydıyla bu motorun ömrü en az 100.000 km.

Bu tek silindirli racingler kabul etmek lazımki biraz commuter mantığında ve az yaksın ucuz olsun herkes alsın mantığında motorlar. Eski 4 silindirli cbr250RR nin fiyatı ve teknolojisi yok.

Bizde haklıyız ÖTV kazığı varken 250cc bizde çok yaygın ve alıncada beklentimiz yükseliyor ama amacına uygun kullanıldığında 100 bin km yapmaması için sebep yok CBR250 nin

Geri kalan herşey için Master Card
    cbr 250r motorumla 120km nın hıc ustune cıktıgımı hatırlamıyorum nıhayetınde 250cc sınıfında bır motosıklet. daha yuksek hız ve adrenelın arıyorsan adres yanlıs dıye dusunuyorum ve kendımı dızgınlıyorum.

fastturkish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu SYM Wolf kadar övülen bi motor görmedim, herkesi almış bi wolf sevdası. Suzukinin çakması esasında. AEA'nın 250cc karşılaştırmasını da izlediyseniz en az beğenilen motor olmuştu daelimden sonra. Honda satıp SYM almak bence de pek akıllıca bi hareket değil.
    Pasali1921 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı fastturkish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu SYM Wolf kadar övülen bi motor görmedim, herkesi almış bi wolf sevdası. Suzukinin çakması esasında. AEA'nın 250cc karşılaştırmasını da izlediyseniz en az beğenilen motor olmuştu daelimden sonra. Honda satıp SYM almak bence de pek akıllıca bi hareket değil.
    bence aea ' ya gore motor alma teorısı cok yanlıs sonucta herkezın kendısıne gore ayrı bır zevk ve tercıhı var. mesela aea fazerı hıc begenmıyor oysa ben cok begenıyordum gibi gibi . . .

fastturkish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence aea ' ya gore motor alma teorısı cok yanlıs sonucta herkezın kendısıne gore ayrı bır zevk ve tercıhı var. mesela aea fazerı hıc begenmıyor oysa ben cok begenıyordum gibi gibi . . .
    Yalnız AEA değil o teste katılan hemen herkes SYM hakkında olmusuz yorumlar vermişti. Yani sadece AEA'nın değil herkesin görüşü negatifdi SYM hakkında. Zevkler değişir ama kalite değişmez bence SYM Honda'ya değişilecek kalitede değil.

Motosikleti
    Yalnız AEA değil o teste katılan hemen herkes SYM hakkında olmusuz yorumlar vermişti. Yani sadece AEA'nın değil herkesin görüşü negatifdi SYM hakkında. Zevkler değişir ama kalite değişmez bence SYM Honda'ya değişilecek kalitede değil.
    bana gorede honda ıle sym bır tutulamaz sırf bu sebepden oturu sym den vazgecıp honda aldım . ama cıdden sym benı cok tatmın etseydı symde alırdım.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Pulsar gelsin kavgaya katılsın

Şaka bir yana 2 sene lik cbr250 deneyiminden sonra pulsar alınca ilk işim rsimli bir karşılaştırma olacak
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    SYM yi şöyle alıcı gözle incelediğiniz zaman aletteki ince işçilik ve kalite hissediliyor ve insanda bir alma hevesiş oluşturuyor, bende şu an sym almamak çin çok uğraştım, pulsar biraz daha gelmeseydi, kesin wolf alacaktım, cbr250 şekil olarak bana hitap etmiyor yaşım 42 ayrıca kalitesinide çok beğenmedim.
    agrasiwe bunu beğendi.

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar gelsin kavgaya katılsın

Şaka bir yana 2 sene lik cbr250 deneyiminden sonra pulsar alınca ilk işim rsimli bir karşılaştırma olacak
    Abi bu aralar inazumayı taktım kafaya, temmuz ayına kadar bekleyip 5bin tl kadar kredi çekip inazuma alıcam, baktım kredi zorlayacak gibi olursa pulsarı alırım malum bu yıl kurak geçiyor ekinler biraz zayıf
    agrasiwe bunu beğendi.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    bence yanlıs karar.önce varsa cevrenızde bakın bıraz deneyın öyle 3-5 km degıl sonra kara verın .cbr250 de oyle kolay kolay eskıtemezsiniz.bakımını yaptıgınız surece.parça cbr ucuz ve heryerde var

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bazı yorumlara sesli güldüm. Wolf düşünen arkadaşım gözün kapalı alabilirsin. Titreşim falan hepsi yalan dolan. Kendi motorumla su dolu bardakla vibrasyon testi yapıp yayınladım facebook sayfasında var. Burdaki forumdada var. Bu motora görmeden binmeden laf edene yorumlayana inanma. Aynı zihniyet hyosung krank kırar safsatasını yayan zihniyet. Sınıfında türkiyede ktm düke 200 hariç paranla alabileceğin daha iyi bir motosiklet yok.
    agrasiwe, Drayke, Twin ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    dostum o incelemeyi en az 4 kere izledim, yalnız orda sym hakkında negatif ne gördün anlamadım, KTM alan kız titreşim dedi, barkın küfür etti dedi, kesinlikle yalan, hikaye kendim bizzat denedim, cbr250r dan ne eksi ne fazlası var, hissetmiyorsun bile, orda yine KTM sahibi kız o paraları SYM ye vermem dedi aynı şekilde diğer motorlara da dedi. Orda sym nin kötü söylenen başka bişeyini hiç görmedim.. kaldı ki emin ol SYM kullanmadığınız ve yakından görmediğiniz için ön yargılısınız, ben çok inceledim ciddi manada kaliteli bir motor, yaklaşık iki senedir de piyasada, fiyatının yüksek olmasından ve markanın scooter imajından dolayı pek tutulmadı ama iki senedir forumlarda en ufak sorun göremezsin motor hakkında.. yani illa alıcam diye övmek değil, henüz karar vermedim almak için ama kalitesi kesinlikle yadırganamaz bir motor, kaldı ki 2012 yada 2013 te Brezilyada en çok satılan motor olduğunuda unutmamamk gerek !
    Twin bunu beğendi.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı arslan26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bu aralar inazumayı taktım kafaya, temmuz ayına kadar bekleyip 5bin tl kadar kredi çekip inazuma alıcam, baktım kredi zorlayacak gibi olursa pulsarı alırım malum bu yıl kurak geçiyor ekinler biraz zayıf
    Kendini zorlama bence. Bekle Pulsarlar gelsin. Kullananlar yorumlarını yapsın vs...
    İnazuma iyi ve kaliteli motosiklet ama fazla devirli, çok yakıt...
    agrasiwe bunu beğendi.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    İkisi de güzel motorlar, bence saydığın nedenler motosiklet değiştirmek için yeterli değil ama gönlün SYM'ye kaydıysa düşünme bile
    agrasiwe bunu beğendi.

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum o incelemeyi en az 4 kere izledim, yalnız orda sym hakkında negatif ne gördün anlamadım, KTM alan kız titreşim dedi, barkın küfür etti dedi, kesinlikle yalan, hikaye kendim bizzat denedim, cbr250r dan ne eksi ne fazlası var, hissetmiyorsun bile, orda yine KTM sahibi kız o paraları SYM ye vermem dedi aynı şekilde diğer motorlara da dedi. Orda sym nin kötü söylenen başka bişeyini hiç görmedim.. kaldı ki emin ol SYM kullanmadığınız ve yakından görmediğiniz için ön yargılısınız, ben çok inceledim ciddi manada kaliteli bir motor, yaklaşık iki senedir de piyasada, fiyatının yüksek olmasından ve markanın scooter imajından dolayı pek tutulmadı ama iki senedir forumlarda en ufak sorun göremezsin motor hakkında.. yani illa alıcam diye övmek değil, henüz karar vermedim almak için ama kalitesi kesinlikle yadırganamaz bir motor, kaldı ki 2012 yada 2013 te Brezilyada en çok satılan motor olduğunuda unutmamamk gerek !
    Zaten motorunu değiştirmen için gerekli mantıksal değerleri biliyorsun, wolf u de incelemişsin aklınada yattıysa değiştir, yanılmıyorsam bundan öncede cbr125 vardı senin içinde naked değişiklik olmuş olur, kalite olarak ikiside aratmaz yanlız 2. El de wolf üzebilir
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra
    Hocam bence çoktan kararınızı vermişsiniz, içinizde kalmasın bence alın gitsin. Bende şu an Xciting250ri var, avukat olduğum ve sürekli adliyelere ve işe gidip geldiğim için scooter tercih ettim ama viteslilere aklım çok kayıyor, 2 ayda sıkıldım, zor olmayacağını düşünsem ve vitesli almaya karar verebilsem ben de WOLF alacağım. Kolay gelsin..
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı Evrenalpar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bence çoktan kararınızı vermişsiniz, içinizde kalmasın bence alın gitsin. Bende şu an Xciting250ri var, avukat olduğum ve sürekli adliyelere ve işe gidip geldiğim için scooter tercih ettim ama viteslilere aklım çok kayıyor, 2 ayda sıkıldım, zor olmayacağını düşünsem ve vitesli almaya karar verebilsem ben de WOLF alacağım. Kolay gelsin..
    doğru söylüyorsunuz hocam. aklımın bi yarısı onda, diğer yarısı cbr a kıyılmaz diyor, kaldım arada :(

ayrıca bende hukuk bürosunda icra takipleri ile uğraşıyorum, bende sürekli adliyelere gidiyor, eğer aklınızda varsa kesinlikle beklemeyin vitesliye geçiş yapın ve şunu diyeceksiniz, o kadar zaman neden scooter kullandım ki

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    Hkkaten bende çok güldüm...Adam ne cbr yi nede wolfu kullanmış,belki yakından bile görmedi,laf olsun diye wolfte cbr dan daha fazla vibrasyon var demiş...
    Bilgi pıtıcıkları çok gülüyorum size çoook )
    Rica ediyorum kolaycılığı bırakıp hazır bilgileri buraya kopyala yapıştır yapacagınıza pc başından kıcınızı kaldırında gidin 2 motoru yada farklı motorları deneyin test edin,önce kendinize sonrada burada insanlara gercekten bu şekilde yardımcı olabilirsiniz...

Başlık ile ilgili yorumum ise motor ömrü ve malzeme işçiliği ve rahatlık olarak wolf cbr250 den daha öndedir ve rüzgarlada aranızda sorun yoksa wolf alabilirsiniz,zaten cbr250 niz var sonucta 250 cc,performans olarak pek fark beklememek gerekir.
    agrasiwe ve Red One bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı Drayke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hkkaten bende çok güldüm...Adam ne cbr yi nede wolfu kullanmış,belki yakından bile görmedi,laf olsun diye wolfte cbr dan daha fazla vibrasyon var demiş...
    Bilgi pıtıcıkları çok gülüyorum size çoook )
    Rica ediyorum kolaycılığı bırakıp hazır bilgileri buraya kopyala yapıştır yapacagınıza pc başından kıcınızı kaldırında gidin 2 motoru yada farklı motorları deneyin test edin,önce kendinize sonrada burada insanlara gercekten bu şekilde yardımcı olabilirsiniz...

Başlık ile ilgili yorumum ise motor ömrü ve malzeme işçiliği ve rahatlık olarak wolf cbr250 den daha öndedir ve rüzgarlada aranızda sorun yoksa wolf alabilirsiniz,zaten cbr250 niz var sonucta 250 cc,performans olarak pek fark beklememek gerekir.
    saolun değerli fikirleriniz için, perfomans olarak üstünlük beklemiyorum kesinlikle, amacım 130 ile rahat gitsin yeter mantığı
    Drayke bunu beğendi.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu aea biraz fazla büyütülüyor gibi sanki. adam reyzinci ve bence sağa sola tanıtıma çağırılacak kadar bir sürücü yeteneği yok. bende takip ediyorum kesndisini ama ağzından çıkan herşeyi doğru kabul etmemek lazım. arada sallama yapabiliyor. reyzingden başka motorlarda tarafsız olamayabiliyor. öte yandan o testteki sürücülerin hiç biri de bilirkişi değil zaten. hangisi daha üstün? bunu kullanıcının paşa gönlü belirler. iki teker ile güneşi arkama alayım, yol yapayım diyen biri zaten hyosung kawasaki honda almaz. bunlar kısa mesafe, spor motorları. ktm adrenalin, biraz endura az da off road yapılabilecek motor. içlerinde en uzun stroğa sym sahip. yani daha çok tın tın gideyim, etliye sütlüye karışmayayım motoru. seramiğin yanında az değir çevirdiği için motor ömrü zaten uzun. seramik olmasa bile uzun.
    Drayke ve tahsins bunu beğendiler.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)