Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çoook büyük trafik kazası geçirdim.Hayatınıza değer veriyorsanız lütfen okuyun.

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahmetersoz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 KN
    Alıntı ErknOzyurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umarım koruma konusunda bir fikir sahibi yapar sizleri Ben bu kıyafetlerle sözde kaç km hızlardan kurtuluyordum da ölmeyi bayılmak sanıyorlar.AMBULANS ta nefesiniz kesildiğinizde anlarsınız.Tabi o kadar şanslıysanız
    Hemşerim geçmiş olsun tekrardan... Nasıl oldun biraz toparlayabildin mi?
    ErknOzyurt bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serdar22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750x
    büyük geçmiş olsun kardeşim RABBİM en kısa zamanda acil şifalar versin
    ErknOzyurt bunu beğendi.

daghas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MCX
    Büyüklerimiz boşuna önce tedbir sonra takdir dememişler , arkadan gelen arabada doktorların olması rabbimin sana bir lütfu degilde nedir , bu durumu bizimle paylaşma sebebin ders almamız kendimize gelmemiz içindi , bilmeni isterim ki hiç kimse bu olaydan sonra ders almadıysa ve herkes bildiğini okumaya devam edecekse bile ben kendi adıma dersimi aldım ve sen bil ki en azından bir kişiye ulaşabildin , rabbim acil şifalar versin , saygılarımla.
    ErknOzyurt bunu beğendi.

Alıntı ahmetersoz1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemşerim geçmiş olsun tekrardan... Nasıl oldun biraz toparlayabildin mi?
    Kırıklarım devam etmekte.21 inde doktora gittim. ek olarak 1 ay daha rapor yazdılar.Yürüyememekteyim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:15 ----------

Alıntı daghas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyüklerimiz boşuna önce tedbir sonra takdir dememişler , arkadan gelen arabada doktorların olması rabbimin sana bir lütfu degilde nedir , bu durumu bizimle paylaşma sebebin ders almamız kendimize gelmemiz içindi , bilmeni isterim ki hiç kimse bu olaydan sonra ders almadıysa ve herkes bildiğini okumaya devam edecekse bile ben kendi adıma dersimi aldım ve sen bil ki en azından bir kişiye ulaşabildin , rabbim acil şifalar versin , saygılarımla.
    Umarım başkaları da ders almıştır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:18 ----------

Alıntı serdar22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük geçmiş olsun kardeşim RABBİM en kısa zamanda acil şifalar versin

Eyvallah kardeşim

Aziz4458 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Para biriktiriliyor YBR 125
    Abi bende yeni motor sürmeye başlıyacağım fakat böyle haberleri görünce çok tedirgin oluyorum ve hevesim kaçıyor ne yapmamı önerirsin
    ErknOzyurt bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawa ZX636
    İçim kalktı canım kardeşim,
    Allah şifa versin, bir an önce ayaklan inşallah.
    Arkadaşlar dualarınızı esirgemeyin kardeşimiz için,
    Konu açmak için girdim, yeni girdim konuyu vallahi çok üzüldüm.
    ErknOzyurt bunu beğendi.

ahmetersoz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 KN
    Kırıklarım devam etmekte.21 inde doktora gittim. ek olarak 1 ay daha rapor yazdılar.Yürüyememekteyim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:15 ----------

Umarım başkaları da ders almıştır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:18 ----------

Eyvallah kardeşim
    İnşallah en kısa zamanda eski haline dönersin.
    ErknOzyurt bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba çita 100r gold
    Çok geçmiş olsun, O kıyafetler boş para diyen bir arkadaş vardı, İnşallah bu yazıyı okumuştur..
    ahmetersoz1 ve ErknOzyurt bunu beğendiler.

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    çok geçmiş olsun allah bir daha göstermesin dostum
    bu konu da ;''kaska monta o kadar para verilir mi'' diye düşünen kekolara gelsin
    ErknOzyurt ve sgurdal bunu beğendiler.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Adli yonden yardıma ıhtıyacın olursa Bursa adliyesindeyim yardım edebılırım.
    ErknOzyurt bunu beğendi.

Abin yarisci ve trafiktemi viraj calistiriyor seni kiyafet giymene ornek olan o ama bu kazaya sebep olanda abin bence. Seni alip piste goturmesini isterdim allah korumus seni.
    Mechanix bunu beğendi.

Motosikleti
    pcx
    Çok Geçmiş olsun Acil Şifalar
    ErknOzyurt bunu beğendi.

Mechanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility City 125 & Yamaha WR 125R
    Doktorda öyle dedi.Tulumu her zaman giyemiyorum benim için çok büyük şans oldu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:01 ----------

Yarışlar oldukça maliyetli.R6-R1 lerlede böyle yatamıyorum Uludağ yolu gibi yollarda.Çok atikler yolun kalitesine göre.NİNJA 300 ile deneyeceğim.TMF yarışları ancak hayal sponsor yok.4.000.000 /5.000.00 tl yi 3 ayda ancak kazanıyorum.Gidipte bir yarışa verecek lüksüm yok. Fedarasyon utansın diyorum.İnsan 20 dk sına 200 TL aldığı pist gününü kapar mı yahu.
    Çok geçmiş olsun.

Korumaların hariç oldukça kötü bir örneksin aslında. Pist işleri pahalı demişssin , ama sokakta gazlamanın daha pahalı olduğunu anlamışsındır bu olaydan sonra. Trafiğe açık alanlar da viraj denemen sadece kendin için değil , trafikteki diğer insanlar içinde büyük tehlike.
    M.balibey bunu beğendi.
    www.jdmworks.net

Motosikleti
    HONDA CBR 250
    BUYUK GECMIS OLSUN
    ErknOzyurt bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250(ABS)'14
    Yaşadıklarını ve yorumları bir solukta okudum. Umarım en kısa sürede eski sağlığına kavuşursun.

Ben denk geldiğinde kaza videolarını ve yazılarını okumanın önemli olduğunu düşünüyorum, böylece ne kadar dikkatli olmamız gerektiğini hatırlamış oluyoruz.
    ErknOzyurt bunu beğendi.

mucoist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Dostum geçmiş olsun. Yaşadıklarına çok üzüldüm. Umarım tez zamanda sağlığına kavuşursun.
    Koruma konusunda benim için iyi bir referans oldu. İlk işim hörgüçlü mont almak olacak.
    ErknOzyurt bunu beğendi.

Motosikleti
    hyosung gv 250
    Erkan, geçmiş olsun kardeşim.

Sana tavsiyelerde bulunacak, akıl verecek kadar tecrübeli bir sürücü değilim. Ancak kaza yaptığın yolu onlarca kez araba ile aldım.Virajları ve açılarını bilmeyen otomobillerin bile ne kadar dikkatli olması gerektiğini biliyorum. Arkandaki araçta doktorların olması, senin tam koruma ile yola çıkmış olman, iyi bir sürücü olman belki de burada bunları paylaşabilmenin nedenleri. Allah seni ailene bağışlamış, yaşanacak günlerin, mutlulukların varmış.

Motor kullanmak için sadece teknik bilginin yetmediğini, trafik tecrübesinin de (araba/motor) olması gerektiğini düşünüyorum. İnşallah en kısa sürede çektiğin acılar son bulur, kendi kendine yetebileceğin duruma en çabuk şekilde gelirsin. Sonrası için vereceğin kararlar da ailenin de içinin rahat edeceği kararlar almanı tavsiye ederim. Senin çektiklerin şu an bedensel sıkıntılar, ailen ise sen yatarken başucunda kim bilir ne halde idiler. Ebeveynlerinin ellerinden öperim. Hepinize tekrar geçmiş olsun.
    ErknOzyurt bunu beğendi.

Alıntı khayyam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erkan, geçmiş olsun kardeşim.

Sana tavsiyelerde bulunacak, akıl verecek kadar tecrübeli bir sürücü değilim. Ancak kaza yaptığın yolu onlarca kez araba ile aldım.Virajları ve açılarını bilmeyen otomobillerin bile ne kadar dikkatli olması gerektiğini biliyorum. Arkandaki araçta doktorların olması, senin tam koruma ile yola çıkmış olman, iyi bir sürücü olman belki de burada bunları paylaşabilmenin nedenleri. Allah seni ailene bağışlamış, yaşanacak günlerin, mutlulukların varmış.

Motor kullanmak için sadece teknik bilginin yetmediğini, trafik tecrübesinin de (araba/motor) olması gerektiğini düşünüyorum. İnşallah en kısa sürede çektiğin acılar son bulur, kendi kendine yetebileceğin duruma en çabuk şekilde gelirsin. Sonrası için vereceğin kararlar da ailenin de içinin rahat edeceği kararlar almanı tavsiye ederim. Senin çektiklerin şu an bedensel sıkıntılar, ailen ise sen yatarken başucunda kim bilir ne halde idiler. Ebeveynlerinin ellerinden öperim. Hepinize tekrar geçmiş olsun.
    Abi eyvallah. Tecrübe nasihat ile de oluyor öyle deme

Ben hala olayları ciddiye alamıyorum. Dainese LAGUNA yeni tulum ve GP DAİNESE Eldiven alacağım abi. Kask olarkta HJC RPHA CARBON 10 PLUS LORENZO REPLİCA KASK Düşünüyorum. Ortalama 7.700 TL civarına patlayacak gibi. Mezar masrafı işte

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:05 ----------

Alıntı mucoist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum geçmiş olsun. Yaşadıklarına çok üzüldüm. Umarım tez zamanda sağlığına kavuşursun.
    Koruma konusunda benim için iyi bir referans oldu. İlk işim hörgüçlü mont almak olacak.
    Teşekkürler. Umarım alabilirsin. Canından önemli değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:07 ----------

Alıntı Mechanix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun.

Korumaların hariç oldukça kötü bir örneksin aslında. Pist işleri pahalı demişssin , ama sokakta gazlamanın daha pahalı olduğunu anlamışsındır bu olaydan sonra. Trafiğe açık alanlar da viraj denemen sadece kendin için değil , trafikteki diğer insanlar içinde büyük tehlike.
    Pist pahalı. Sezondan 10 yarış yapsan 50.000.00 TL dir kardeşim Riskleri azaltmak senin elinde. Sokakta gazlamak senin hayatına maal olur. Bunu önlemek bizim elimizde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:09 ----------

Alıntı alper_becker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abin yarisci ve trafiktemi viraj calistiriyor seni kiyafet giymene ornek olan o ama bu kazaya sebep olanda abin bence. Seni alip piste goturmesini isterdim allah korumus seni.
    Viraj çalışmıyoruz. Viraj yapıyoruz. Zaten keko gelip vurdu bana Piste gitmenin maliyetini size belirttim. 4.000.00 TL yi 40 tl olarak algılamayınız bu benim yemeden içmeden 2.5 aylık maaşım Hepsi 5-6 saat için ? K.bakmayın burada kekoca 1000cc motorlara binip gazlayanlara söylecek şeyi gelip bana söylemeyin

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:13 ----------

Alıntı Aziz4458 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bende yeni motor sürmeye başlıyacağım fakat böyle haberleri görünce çok tedirgin oluyorum ve hevesim kaçıyor ne yapmamı önerirsin
    Korumalara minumum 3.500.00 ortalama olarak 6.500.00 tl ayırmanı öneririm. Ben ortalama para vererek hayatta kaldım. Düşün seni 100 km ile sabit duvara fırlatıyorlar, sen buradan sağ çıkıyorsun. 6.500.00TL bunun için nedir ?

VENOM's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYAL BUYSA HAYABUSA
    gecmıs olsun kardesım

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    çok geçmiş olsun tüp torakostomisi yapılacak noktaya gelmişsen ölümden son anda dönmüşsün demektir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)